W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę  
Podobne tematy
Zmasowany Atak239
Społeczne nieposłuszeństwo40
Zróbmy najazd10bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10543
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 14 Lip '08   Temat postu: STO i STS Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z prawem nie ingerencji....czytając ten tekst czynisz według własnej woli i na własną odpowiedzialność.

Chciałbym się podzielić własnymi spostrzeżeniami i według najlepszej mojej wiedzy.

Nie można powodować działań, któreby skutkowały powstaniem negatywnych emocji takich np. jak stracz czy agresja. Takiego obrotu sprawy spodziewają się zlecdeniodawcy wykonawców NWO czyli jaszczurze diabły. Wg Kasjopean jaszczury żywią się naszymi emocjami, ale tylko tymi negatywnymi. Te gady traktują ludzi tak jak my traktujemy swój pokarm.
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=15983 - szczególnie polecam 509

Ukrywanie przez oficjalne kanały informacyjne faktu, że nie jesteśmy sami we wszechświecie pomagało leniwemu społeczeństwu w ignorowaniu faktów i doniesień o kontaktach z przybyszami z kosmosu, niewątpliwie bardziej rozwiniętymi od nas, od których wiele możnaby się o życiu dowiedzieć.
(Jednak przybysze jakoś się dogadali z rządem USA i wspólnie realizują swój diabelski plan.
Tu w formie żartu link jakby ktoś miał wątpliwości kim jest prezydent USA:
http://www.pardon.pl/szukaj/sukinsyny+z+piekie%B3 ).

Ale kontynuując.....
Ludzie zrezygnowali niegdyś ze stanu endenicznego, a znaleźli upodobanie w zaspokajaniu zmysłów (można powiedzieć, że się zezwierzęcili).

Kasjopeanie - nie jest to ruch New Age - podają sie za nas w przyszłości. Uważają, że czas nie istnieje - życie jest wieczne, wspaniała wiadomość, nieprawdaż? Uważają, że wszystko się dzieje jednocześnie - więcej na ten tamat stronie http://quantumfuture.net/pl/falaindeks.htm jeśli ktoś by miał taką wolę.

Wg Kasjopean ludzkość została kiedyś oszukana przez gadzie istoty służące sobie (STS - service to self) demonstrując duszom uprawianie przyjemności i mówiąc, że dusze też to mogą mieć. I te dusze, które się na to zdecydowały, szybko popadły w uzależnienie i opuszczały z czasem stan endeniczny. To tak w wielkim skrócie.

Nie jestem bezkrytycznym ich zwolennikiem, ale (że posłużę się słowami pewnego specjalisty od teorii gier) " lubię działać na wysokim poziomie abstrakcji gdzie powietrze jest rzadkie, ale widoki panoramiczne".
Od kilkunastu lat interesuję się sprawami wiary, religii, kosmosu i ogólnie miejsca człowieka we wszechświecie i jego roli na Ziemi i otarłem się o takie przeżycia, że tylko dzieki zaufaniu położonemu w Chrystusie udaje mi się to wytrzymać i działać dalej.
Ale jak zostało powiedziane "jest to walka z siłami niewidzialnymi, ze zwierzchnościami..." kim lub czym kolwiek one są.

To co łączy wiarę w Chrystusa i to co mówią Kasjopeanie to m.in. służba innym (STO - service to other). Jest to, obok prawa nieingerencji, punkt, na który kładą największy nacisk. Przyjemność czerpana ze zmysłów świata materialnego uważają za przeja STS, a to przez co ludzkie dusze znalazły się w tutejszym położeniu czyli seks - uważają za największy przejaw służenia sobie.

Gdy ktoś zmierza na powrót do stanu endenicznego, do domu Ojca, to widzi na tym przykładzie co jest najlepszą ofiarą do poświęcenia, którą mógłby złożyć.

Za tą decyzją idą odpowiednie konsekwencje w formie prób, a również takie które przybierają postać lekcji. Ale odwrotnie, najpierw lekcje, potem sprawdzian.

Podzielę się radą, jak się uczyć w tym zakresie.
Wydaje się, że najważniejsze to obserwować swój umysł tak pilnie jak byś patrzył na ruchy kobry. Do tego właczyć wielowymiarową analizę i pozostać otwartym na inne możliwości. ta furtka w procesie nauki jest niezbędna, ponieważ po zdaniu kolejnej lekcji stopień trudności zostaje podniesiony. Sam, gdy proszę o odpowiedź, i gdy jest mi ona udzielana we śnie (zdarza się), to z dodatkowym elementem....najczęściej o roli tego elementu dowiaduję się na po tym jak ten sen sprawdzi się w realu.
I będziemy się tak uczyć aż do momentu połączenia z Ojcem w Jedności. No i jest na to cała wieczność, jak się komuś nie spieszy.

Kasjopeanie (szósty wymiar; siódmy to Jedność) twierdzą, że Ziemianie znajdują się teraz w położeniu, które powtarza się co 309 000 lat.
Mamy szansę awansować z trzeciego do czwartego wymiaru, mniej materialnego bardziej duchowego. Przybliżona data przejścia to rok 2012.

Inną bardzo istotną w tym miejscu kwestią jest to, że gady z czwartego wymiaru (STS-y czwartego wymiaru) są bardzo zainteresowane swoim pokarmem i chciałbyby rządzić ludźmi także po przemianie na Ziemi. (Po przemianie mają funkcjonować obok siebie dwa czwarte wymiary STO i STS - to od każdego z osobna zależy gdzie sie znajdzie - dostrojenie się na czas do odpowiedniej częstotliwości).

Ale wracając do gadzin...są to, jak mówiłem, istoty z czwartego czyli wyższego niż nasz, wymiaru. Posiadają wiedzę i technologię, które wykorzystują, abyśmy (kurczaki) nie puciekali z klatek (więzienia).

Przykładnym polem działania gadów przeciwko nam jest sprawa "sukienek". Znając schematy myślowe ludzkości, osobiste pragnienia i pożądliwości danego człowieka, są w stanie przy pomocy technologii kombinować z programowaniem ludzkiego umysłu w nieskończony sposób.

Wydaje się, że najbardziej skutecznym sposobem na uwolnienie się spod ich wpływu jest radykalny i konsekwentny trend w stronę STO.

Zasłyszane....."diabeł nie jest taki mądry dlatego, że jest diabłem, tylko dlatego, że jest stary".
... dlatego nie ma się co bawić w kotka i myszkę, trzeba wiać.


Wydaje się, że uszlachetniając swoją duszę, służąc innym, ucząc się z całych sił, człowiek jest w stanie wyrwać się z tego matrixa i być wolnym i szczęśliwym naprawdę.
To oczywiście wymaga woli i poświęcenia.

Podstawą tej melodii jest uświadomienie najpierw sobie potem innym, jakie są skutki EGO. Polecam tu książkę "Leczenie uzależnionego umysłu" Lee Jampolsky.
Zresztą porobię notatki i trochę tu wrzucę.

Jeszcze link do nawet zabawnego tekstu, w tle o 2012.
http://www.pardon.pl/artykul/5456/w_2012_ma_byc_koniec_swiata_przez_polskie_euro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 08:08, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego panan na górze - "Chej dzieci jesli chcecie, zobaczyc Smerfów (Kasjopean) świat, podłączcie sie pod tysiąc wat!"...A co do wymiarów - myślałem że czas jest 4. Pozatym w takim razie kasopenanie powinni ułożyć hypersześcian którego my istaty wymiaru trzeciego umiemy jedynie narysować.

Cytat:
Aikon - zrób prawdziwy research - z kultami i przekazem Illuminatów to zrozumiesz, że NWO to nie przelewki. Za tym stoi realny okultyzm/satanizm i jak chcesz temu jeszcze przyklaskiwać to proszę bardzo


W 1492 gdy Krzysztof Kolub odkrył amerykę chrzescijaństwo nie było wprowadzane słowami pokoju lecz prężem konwistadorów więc nie mów jaka religia jest ba a jaka łe. POzatym skąd Wy do cholery wiecie jaką religię wyznaja Iluminati, NWO etc.? Z faktów interpretowanych o molestowaniu seksualnym - patrz wątek "luminati i ch zabawy" czy cos takiego.

Cytat:
Komórki i program typu''Big brother'' mają właśnie za zadanie przyzwyczajać nas do inwigilacji.


Jestes obłąkana i tyle Laughing . "Big brpther" tzw. reality show powstał po to by ludzi rozbawića nie powstał z info na poczatku "Drodzy państwo program ma służyc przyzwyczajenia inwigiliacji"...jestes śmieszna! Masz PESEL? Czyli jestes inwigilowana a właśnie powstaje PESEL 2 który zawierać będzie twoje informacje o kontach bankowych etc. I co powiesz że teraz nie jestes inwygilowana? Masz paszport, może prawo jazdy wszędzie sa twoje dana w każdym instytucie państwowym i dla mnie walka z "inwigilacja" jest jak walka z wiatrakami...

Cytat:
A to to jest oczywista oczywistość taktyki wojennej.
Więc kiedy już nastąpi kryzys globalny ...my możemy być właśnie lepiej zoorganizowani i przygotowani i bardziej zgrupowani do jakiegoś odwetu niż siedzieć teraz z założonymi rękoma


WOW prfoponujesz wojne zwalczac wojną! Iście pokojowe rozwiązanie! "Nagorda Nobla" dla tej pani! Jak chcesz walczyc rakiety spadaja tu i tam a ty zapieprzasz z ulotkami których i tak nikt nie przeczyta gdyz priorytetem jest przeżyć, wyżywic sie a nie czytać o jakis spiskach NWO Laughing

Cytat:
Błąd, i to wielki: Wyznawcy NWO powiązani są ściśle z kultem szatana (chyba nie uważasz że satanizm jest dobry) przypuszczam że o tym nie wiedziałeś.


Czyli uważam cie z szpiega Iluminatów gdyz wiele wiesz na temat religii "rządzących" Laughing
Pozatym pomimo iż "tolereancja" jest na wszelkim kroku mam nie tolerowac jakiś tam satanistów etc.? Niech wierza w to co chca a jak patrze na ten świat to jakoś nie widze krowich głów na każdym słupie, tracenie dziewictwa w każdym domu etc.

Cytat:
Nie, nie mogli sobie na to pozwolić, ale dzisiejsze europejskie życie jest odzwierciedleniem konsumpcjonizmu, kapitalizmu i pogoni za pieniądzem oraz postępu technicznego, którego władcami są NWO i korporacje.


Tak to czytam i odnosze wrażenie że pracujesz, uczysz sie tam gdzie nie chcesz i łapiesz jakiegokolwiek gówna by zmenić swój cholerny los! Mnie osobiscie jest dobrze, ucze sie w płatnym liceum, jestem w klasie maturalnej a próbne matury poszły mi dośc dobrze - więc po cholere mam narzekać na NWO? Zresztą ludzie z NWO nie żyja wiecznie i przecież jest cykliczna wymiana więc nie gadaj że sa jakimiś lichammi (nięsmiertelne osoby które dzieki swej mocy po smierci wzmartwychwstały)...

Cytat:
Tu wychodzi twój skrajny egocentryzm. Powiedz mi jaki miałeś wybór, rodząc się np. w Polsce ???
Gdybyś dzisiaj mieszkał w Darfurze błagał byś o miskę ryżu raz na tydzień.
No cóż powiesz takie jest życie, ale jaki wybór mieli ci ludzie którzy urodzili się tam ?? odp. Żaden


Jakbym mieszkałw Darfurze to zapisałbym się do armii w ieku 12 lat - gdyz "rząd" beirze dzieci do wojska dając wyżywienie etc. ale dużo z nich ginie... a kraje afrykańskie sa bierdne bo Truman zarządał by wszystkie kraje zrezkły sie kolonii i tak powstał neokolonializm czyli niby Masz wolny kraj ale jestsatelita większego - patrz Filipiny. Gdyby kolonie dalej były to w Afryce byłoby o wiele lepiej a droga do globalizacji byłaby o wiele krótsza...

Cytat:
Nie powiesz swojemu dziecku za 20 lat jak się żyło dawniej, do tego czasu nastąpi wprowadzenie NWO.
Nie zastanawiałeś się nad faktem jak wprowadzić tak ogromny plan w życie.
Chyba nie polityką i debatami, nie nie tak się tego nie wprowadza, wprowadza się to drogą militarną na skalę globalną
A dlaczego globalną dlatego żeby przeciętnego kowalskiego dotknął ten problem. Dotknął stłamsił i poniżył tak żebyś błagał o NWO. Nie wierzysz to odpowiedz sobie na pytanie w jakim stopniu dotknął cię incydent z 11/9. ?
Przecież w żadnym, dzisiaj żyje ci się dobrze masz prace samochód jeździsz do Tunezji mieszkasz w 5 gwiazdkowych hotelach i dobrze widać że sobie radzisz w życiu. Ale to życie może się szybciutko zmienić, poprzez globalny konflikt wszystko to co posiadasz straci na wartości. Samochód, dom konto w banku to wszystko będzie bezwartościowe.


Ale dlaczego do cholery ma być wojna? Bankierzy zarabiaja na wojnie ale nie zarabią kroci gdy wszystkie kraje uprzemysłowione cholera weźmie! Zarabia się na konfliktach regionalnych (Wietnam, Irak) a nie na miedzykontynentalnych wojnach których nie można kontrolować...zresztą III Wojna Światowa będzie wymiana atomówek więc o jakimkolwiek świecie po nastepnej wojnie nie ma co gadać. A wy dążycie do wojny bo szukacie dziury w całym...Ale jak chcesz wojny oto poradnik:
1. budujesz bombe
2. podkładasz ją pod pentagon
3. mówisz że to pakistan
4. swiat wziął w łeb gdyz pakistan ma broń atomową
5. adam i ewa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aikon, na pewno inaczej byś śpiewał gdyby ktoś ci bliski zginął w WTC.

Łatwo jest powiedzieć: zamknijmy mordy bo i tak mamy lepiej niż kraje 3-go świata, więc cieszmy się tym zamiast walczyć z systemem. Bzdura. Uważasz, że nasz system jest doskonały i nie da się go już ulepszyć? A może uważasz, że nie nam szarakom jego ulepszanie, że powinniśmy zostawić to mądrzejszym od siebie?

Jakim prawem twierdzisz, że system zbudowany na kłamstwie jest lepszy od systemu zbudowanego na prawdzie? Jakim prawem twierdzisz, że świat w którym rządy okłamują rządzonych jest lepszy od takiego, w którym panuje prawdziwa demokracja gdzie ludzie podejmują właściwe wybory na podstawie obiektywnych informacji dostarczanych im przez niezależne media?
Uważasz, że to utopia - wiem. Ale paradoksalnie większość ludzi wierzy w tą utopie nie wierząc natomiast w istnienie NWO Laughing

Wiele zrobić nie mogę - to fakt. Nawet nie chcę wiele robić, bo nie mam czasu - życie jest zbyt krótkie by całe poświęcić walce z systemem.
Ale mogę mówić prawdę, dzielić się z innymi wiedza która mam i mieć nadzieję, że oni będą robić to samo.
Tylko tyle i aż tyle - to i tak o wiele więcej niż robisz ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JASNY CELESTYN




Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 85
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrazcając na W Ł A Ś C I W Y T O R D Y S K U S J I

JA zmieniłbym nazwę sekcji:
media, manipulcje, kultura
na: „ MANIPULACJE MEDIÓW odbiorem rzeczywistości ”

Myślę też że powinien być mocny banner z linkiem do forum, ale bez możliwości dyskutowania dla tych którzy są niezarejestrowani.
Nie powinno byc tak że gość sobie wchodzi i od razu ma wszystko na wierzchu: ufo, zydów, XTC 88 ... przeraziłby sie i zaśmiał, zobaczyłby w nas oszołomów...
Tego trzeba uniknąć.


Linki powinny być ewentualnie do własciwych rozmów, dyskusji odpowiadających treści filmów.

Nie ma sensu dawać możliwości komentowania filmów...
Jacys sceptycy, krytykanci, "owce", bezmózgowcy mogliby tam tylko brudzić i wyśmiewać nasze treści, zmniejszając przez głupie wpisy oddziaływanie (efekt psychologiczny) na tych w których zasialibyśmy ziarna prawdy.

FILMY POWINNIŚMY MiEC CZYTANE PRZEZ lektora/ke IVONA

goldbug napisał:
Kenobi bardzo dobry pomysł !!!

Popieram projekt. Też uważam, że oddzielna strona z uporządkowanymi filmami i dobrymi przekonywującymi tekstami ma sens. Dużo łatwiej odesłać później nieświadomych ludzi i prościej też jest ich przekonać niż w przypadku tego forum. Szczególnie przy tych znaczkach przekreślonej ryby, ganji i HWDP, które wchodzących na stronę mogą nieco zrażać Razz. Żyjemy w kulturze obrazkowej. Myślę, że rozwiązanie stronki jako na swój sposób TABLOIDU, coś jak pardon, czyniłby takie rozwiązanie jeszcze bardziej strawniejszym dla innych. Pozdrawiam mam nadzieję, że incjatywa nie umrze.

I na pohybel takim dekadentom jak M8.

Cytat:
Jak już coś powstanie, myślę że najlepiej byłoby kompletnie odciąć się od forum


TAK to JEST bardzo dobra propozycja...
Forum to cos innego, a rozbudzanie to coś zupełnie innego.
Forum mogloby byc na stronie nadmienione jedynie jako PARTNER

MAM TEZ TAKĄ SUGESTIĘ

na stronie powinna znaleźć sie sekcja z linkami do stron gdzie ludzie znajdą
obietywne NIEZMANIPULOWANE dobrze podane wiadomości ( tak tekstowe jak i filmowe)
na temat polityki , gospodarki, nauki

Ja daje pierwsze linki
wiad. textowe http://www.aljazeera.com/

wiad. filmowe, reportaże http://www.youtube.com/profile_videos?p=r&user=AlJazeeraEnglish&page=1

Powiadam jeszcze raz DOBRA ROBOTA PANOWIE

Cytat:
I na pohybel takim dekadentom jak M8
!! NA POHYBEL !!! SZABLE W DŁOŃ !!

plan działania:

1- dopracowana strona z filmami, poukładanymi tak żeby każdy zainteresował się problemami istonymi dla niego jak banki, gmo czy global warming, a potem dopiero dowiadywał się o NWO
2- tłumaczenia nowych filmów i uploadowanie ich
3- promocja tej strony poprzez dyskusje na forach, wlepki itp
4- własne produkcje na youtuba

Znowu genialnie przez wiadomo kogo ( pustych fanów nwo) BImi zmniejszył mi lmit...
Napiszcie jakąś petycje żeby zmienil decyzje

dla zakochanych w NWO jaki i dla ich adwersaży dyskusja w temacie
z dedykacją dla m8,wafla,aikona
http://www.prawda2.info/viewtopic.php?p=44294#44294




Wszyscy którzy nadal tu będa spierać się nie na temat szukania rozwiązań mają ostro nastukane w swoich móżdżkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 10:45, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justynian - chce ci podziękowac za nowy atek i zmarnowanie swojego postu - może wkońcu bedziesz miał czas na zANALizowanie swojego dotychczaswego działania...

Cytat:
Łatwo jest powiedzieć: zamknijmy mordy bo i tak mamy lepiej niż kraje 3-go świata, więc cieszmy się tym zamiast walczyć z systemem. Bzdura. Uważasz, że nasz system jest doskonały i nie da się go już ulepszyć? A może uważasz, że nie nam szarakom jego ulepszanie, że powinniśmy zostawić to mądrzejszym od siebie?


Nikt nie mówi że jest zajbiście ale jest NIEŹLE istnieje jakotaka równowaga na świecie, istnieja instytucje pomagające potrzebujacym etc.

Cytat:
Jakim prawem twierdzisz, że system zbudowany na kłamstwie jest lepszy od systemu zbudowanego na prawdzie? Jakim prawem twierdzisz, że świat w którym rządy okłamują rządzonych jest lepszy od takiego, w którym panuje prawdziwa demokracja gdzie ludzie podejmują właściwe wybory na podstawie obiektywnych informacji dostarczanych im przez niezależne media?


Posługując sie tutaj "Zeitgeistem"...chrzescijaństwoo ponoć zbudowane jest na kłasmtwie ale jakośc nie widze by miliony ludzi na świecie było niemoralnych. Dzięki tej wierze istnieja jakies prawa moralne - nie zabija na przykład - i nie widze by ludzie sie mordowali na każdym kroku. Co z tego że to jest kłamstwem? W podręcznikach od historii tez wszystko jest pisane subiektywanie a nie obiektywanie ale nikomu to nie przeszkadza. nastepne pokolenia się z tego rozlicza.

Cytat:
Wiele zrobić nie mogę - to fakt. Nawet nie chcę wiele robić, bo nie mam czasu - życie jest zbyt krótkie by całe poświęcić walce z systemem.
Ale mogę mówić prawdę, dzielić się z innymi wiedza która mam i mieć nadzieję, że oni będą robić to samo.
Tylko tyle i aż tyle - to i tak o wiele więcej niż robisz ty.


Ehh...uważasz sienie za oswieconego? Myslisz że ludzie nie wiedza iż na obecna chwile to USA rządzi swiatem? Uważasz że tylko ludzie na tym forum COŚ wiedzą. Wy może i cos wiecie ale nadinterpretujecie fakty - może poczytajcie temat zuluguli o USA i dopiero sie wypowiadajcie. Jesteście zabwani naprawde i tak jak w moim pierwszym temacie "Słowko o wierze" można powiedzieć iż uważacie siebie za jednostki wybrane, szukacie sposobu by sie dowartościować. albo pracujecie w zawodach które wam nie odpowiadają. Plujecie na to na tamto ale nie patrzycie czemu tak jest ale patrzycie że TAK jest. Historii byście się pouczyli i zobaczyli że na świecie nie zawsze było równo dane a nawet jak było to doprowadzało to do totalitaryzmu (ZSRR etc.).

I Powtarzam jeszcze raz:"Myslicie że ludzie nie wiedza kto tym światem rządzi na obecna chwilę? USA ale co z tego?" Czy dlatego mam manifestowac bo ktoś rządzi tym swiatem? I co z tego że opera sie na kłamstwie? Co z tego? Skoro największa religi na świecie tez sie BYĆ może opiera ale jakoś to nikomu nie przeszkadza i nie widzę by ludzie masowo opuszczali Kościoł? Podajecie iż "gazowania" w Dachau, Oświęciumiu nie było a sami sobie nie umiecie powiedzieć że na świecie zawsze istniała grupa ludzi/kraj który rozdawał karty?
bawcie sie dalej w tej piaskownicy dzieci, bawcie...ale jak wam sie zabawki popsują to nie lećcie z krzykiem do ludzi że to wszystko przez rząd etc.[/b][/i]

Do tego z dołu bo ŻAL mi posta. USA nie rządzi światem oto parę przykładów:
- sidziba ONZ
- NATO
- 200.00 bomb atomowych
- atakują kogo chca i gdzie chca (Irak, Afganistan)
- budują swe tarcze również gdzie chca (Czechy, Polska)
- rynek światowy (Wall Street)
- i wiele by jeszcze wymieniać...

I jeszcze do bimiego: Fjna polityke stosujesz wpisywania posta a zarazem jego edycji by szybko zmienic treść. Banki światowe - które znajduja się na terenie USA i jesli nawet maja USA w dupie to żeby USA wypowiedziała wojne musza namówić prezydenta, czyz nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bądź śmieszny. USA nie rządzą światem.
USA tak samo rządzą światem dziś jak Niemcy rządziły 70 lat temu.
Światem rządzą korporacje, banki, bilderbergowie - ponadnarodowy rząd światowy, który USA ma w głębokim poważaniu. Poświęcą USA dla własnych korzyści, w celu umocnienia swojej władzy. Wojna to dla nich interes jak każdy: jeden kraj wte czy wewte nie robi im żadnej różnicy.

Cytat:
I jeszcze do bimiego: Fjna polityke stosujesz wpisywania posta a zarazem jego edycji by szybko zmienic treść. Banki światowe - które znajduja się na terenie USA i jesli nawet maja USA w dupie to żeby USA wypowiedziała wojne musza namówić prezydenta, czyz nie?

Hmmm? Nie wiem co rozumiesz przez "politykę" - często lubię rozwinąć myśl już po wysłaniu posta. A'propos polityki: od teraz będziesz się musiał streszczać w 4 postach/dobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prośba o dalszą dyskusję nad NWO, USA itp tutaj viewtopic.php?p=44301
nikogo nie wyganiam, sam uważam to za dobry temat do dyskusji.

w tym temacie niech będzie tylko kwestia mediów filmów i strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie juz nie chce czytać takich prostaków jak wunderwaffel , którzy zaśmiecają temat.
Nie mam zamiaru emocjonalnym wampirom czegokolwiek wyjaśniać i tłumaczyć.
Wiec wunderwaffel nie komentuj mi tego posta bo i tak go oleje ciepłym moczem.


Natomiast wracajamy do konkretów co robimy ...co tworzymy? Jakie działania podejmujemy w najbliższym czasie. I kto co konkretnie chciałby zrobić i w jaki sposób będziemy współpracować?

Ja mogę przetłumaczyć jakiś film:D choć może to potrwać, ale w końcu to zrobię Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze było by zrobić listę filmów do tłumaczenia wraz z głosowaniem które pierwsze.

Do tego warto przygotować tutoriale jak łączyć napisy z filmami, jak je wgrywać na google video itp.

Warto zrobić listę filmów 'banowanych' jak 'Świat wg Monstano' czy 'Global Warming Swindle' tak żeby czały czas ktoś je na nowo wgrywał. Taka walka z wiatrakami, oni kasują , my wgrywamy. innego wyjścia nie ma.

Przydałby się tutorial jak zagadywać ludzi na forach i zachęcać ich do dalszego szukania. Jak było wcześniej - nic nie wmawiać tylko prowokowac do myślenia. Można zrobić gotowe przykładowe posty , liste for do atakowania.

No też warto myśleć nad naszymi produkcjami filmowymi Shocked , narazie zapisywać na dysk rózne newsy, reportaże. tak że gdy przyjdzie pora będziemy mieli wszystko pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz tak tu podaję strone z filmami bardzo dużo ich tam jest więc zapraszam do oberkania przez wszystkich forumowiczów Razz
http://www.truestoriesvideoblog.info/
Potem powiedzcie, który trzeba przetłumaczyć Cool w razie technicznych problemów powiedzcie z kim mam sie kontaktowac na privach ,żeby sie spytać jak to zrobić Very Happy

Cytat:
Przydałby się tutorial jak zagadywać ludzi na forach i zachęcać ich do dalszego szukania

To też mogę zrobić np. jakiś jego zarys Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie odciągniecie ludzi od TV, to nie osiągniecie niczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:
Jeśli nie odciągniecie ludzi od TV, to nie osiągniecie niczego.

Gdy ktoś ma ściągać torenta 5 dni, szukac napisów itp to może się zniechęci, jak dostanie link do filmu online to może go zobaczy. Gdy zobaczy kilka filmów w sprawach takich jak banki, gmo czy paliwa a potem odkryje że TV o tym nie mówi i straci zaufanie do TV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i taka dyskusja mi uciekła... Zanim mogłem tym sceptykom coś napisać, już dyskusja na dawne tory wróciła Crying or Very sad Laughing

Dlatego powiem tylko tyle: dobra robota, ludzie i oby tak dalej.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powstanie coś fajnego, to może również się dołączę - oczywiście za pozwoleniem Smile
P.S. Nie jestem specjalistą od startup-ów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 14 Lip '08   Temat postu: Sposoby lekkostrawne Odpowiedz z cytatem

W poprzednim swoim poście podałem link do artykułu (pozwolę sobie podać go jeszcze raz http://www.pardon.pl/artykul/5456/w_2012.....kie_euro), w którym autor, w delikatny, nie narzucający się i zachęcający do dalszego szukania sposób, opowiada o roku 2012.

Wydaje się, że właśnie to jest świetny sposób mówienia o prawdzie. Trzeba pozwolić ludziom, żeby sami zdecydowali co chcą robić ze swoim życiem.

Ludzie prędzej zainteresują się najpierw czymś co dotknie cały glob niż 'jakimś' NWO. Ale na przykład kalendarz Majów, data 2012 o której wszyscy mówią, to jest punkt zaczepny.

Autor wskazanego artykułu podchodzi do tematu na sposób 'bawiąc uczyć' i to jest sztuka, która najprędzej przekona ludzi. Ludzie mają dosyć wojen, więc kolejny agresywny front nie będzie mieć najprawdopodobniej siły przebicia do ich umysłów i serc.

W 2003 roku, gdy rozpoczęła się inwazja na Irak, wywiesiliśmy przez balkon transparent z napisem 'Wyślijcie Busha na bezrobotne'.
I kiedy przejeżdżałem autobusem koło tego mieszkania to widziałem, że wzbudzało to uśmiech na twarzach ludzi.
Niestety, pod wpływem nacisków, zdjęliśmy transparent, po tym jak pokazali to w telewizji wrocławskiej i po telefonie (mamy).

Może właśnie w taki sposób zacząć ludzi zachęcać.

See u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 14 Lip '08   Temat postu: Re: Sposoby lekkostrawne Odpowiedz z cytatem

nomorenazi napisał:
http://www.pardon.pl/artykul/5456/w_2012_ma_byc_koniec_swiata_przez_polskie_euro
Wydaje się, że właśnie to jest świetny sposób mówienia o prawdzie. Trzeba pozwolić ludziom, żeby sami zdecydowali co chcą robić ze swoim życiem.
Autor wskazanego artykułu podchodzi do tematu na sposób 'bawiąc uczyć' i to jest sztuka, która najprędzej przekona ludzi.

Przepraszam, ale o jakiej prawdzie jest tam mowa? Bo chyba nie załapałem...
Pani Magda Hartman faktycznie bawi na pardonie, ale jak na razie nie zauważyłem, żeby uczyła - zazwyczaj biadoli, ironizuje i robi z siebie pajaca.
Szczególnie podobał mi się ten jej tekst:
http://www.pardon.pl/artykul/3957/putin_to_pirat_drogowy_foto
Cytat:
Putin to pirat drogowy!

Otóż Putin notorycznie jeździ bez pasów. A bardzo lubi prowadzić, i gdy tylko może, wozi kolegów.

Na przykład w październiku ubiegłego roku woził prezydenta Francji po Moskwie, swym własnym mercedesem. Ani Sarkozy, ani Putin nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Teraz zaś Putin jeździł i bez pasów, i bez świateł, testując rządową limuzyną nowy tunel.

...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fimy najbardziej przemawiają do ludzi. Więc może zróbmy festiwal filmowy w tematyce forum? Wielu ludzi wali tłumnie na festiwale filmów afgańskich, tadżyckich i innych egzotycznych produkcji. Wielu moich znajomych jest zainteresowanych takimi tematami ale jak z torrenta ma im się 3 dni ciagnąć zeitgeist to niestety wybierają najnowszego HULKa(nowa jakość w niszczeniu miasta Shocked ). Problem z organizacją istnieje bo niewielu z forum ma ze soba kontakt w realnym swiecie. W moim rodzinnym Olsztynie jest małe kino na starówce. Puszczaja tam głównie ambitne filmy oraz popularne co były w kinach 2 miesiace wczesniej. Mozna by zagadać z włascicielem o organizacji owej imprezy (w razie zainteresowania przyniosłaby mu zysk a napewno jakis tam rozgłos jak inne offowe festiwale). Jednak problem stanowi jak dostać pozwolenie od twórców na projekcje ich filmów? Nie znam sie na tym wiec pytam moze ktoś wie? Wiele produkcji jest niestety z zagranicy (chociaż polacy też maja swoje dokumenty- "New better world"). Wiec to byłby główny problem jak i zapewne fundusze na wykupienie praw do projekcji. Festiwal można podzielić na Polska (dokumenty naszych rodzimych tropicieli absurdów i spisków) oraz świat. Oczywiście część problemów finansowych odpadłaby przy sponsorach ale to mogłoby podważyć niezależność festiwalu (sponsorzy: Monsanto, Coca-cola, JP MORGAN CASE Very Happy )
Olsztyn posiada swietna bazę noclegową, wszędzie jeziora i przytulne knajpki więc mozna wypad na festiwal połaczyć z wakacyjnym weekendem co mogłoby pomóc w popularyzacji całej akcji. Myslałem o zrobieniu takiej imprezy podczas juwenaliów ale zbyt duża ilość "wcietych" studentów mogłaby troszke zdyskredytować cała imprezę. Musimy wyjśc do ludzi z podniesiona przyłbicą bo takie filmy z google czy yotube nie spowoduja takiej dyskusji jak kilkadziesiat osób obejrzy w jednym kinie a potem spotka się po projekcji i zarazi swoimi watpliwościami innych "żywych" ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto moja wizja organizacji anty-NWO działającej w Polsce. Może jest nieco zbyt ambitna, ale w końcu to wizja więc pozwoliłem sobie na odrobinę fantazji Smile Nie dziwcie się częstym występowaniem słów takich jak powinno - to tylko wskazówki. Pisałem to trochę na szybko (wiem że nie powinienem, ale mam swoje powody) więc możliwe, iż o czymś zapomniałem. W każdym bądź razie jest to wersja "beta", otwarta na wszelkie poprawki itd.
No to zaczynamy:

1. Podstawy
1.1. Podstawowe zasady
1.1.1. Zasada neutralności
Pierwsza podstawowa zasada (w skrócie 1PZ). Reprezentując organizację powinno się być neutralnym w swoich poglądach, to znaczy nie opowiadać się za którąś z wersji.

1.1.2. Zasada pytań
Druga podstawowa zasada (2PZ). Stawianie pytań retorycznych powinno być jednym z głównych środków w celu informowania ludzi.

1.2. Cel
Podstawowym celem organizacji powinno być jednoczenie osób nie zgadzająch się z obowiązującym porządkiem rzeczy. Ważne jest informowanie ludzi. Nie powinny być podawane gotowe odpowiedzi (zgodnie z 1PZ i 2PZ), ludzie powinni być skłaniani do przemyśleń i sami ich szukać. To ich sprawa, co zrobią z otrzymaną informacją.

1.3. Z kim walczymy?
Należy zadać sobie pytanie, co jest główną przyczyną zła na świecie? Natura ludzka, czy system? W mniejszym stopniu to pierwsze, w większym to drugie. Jeżeli ktoś nie zgadza się z tą tezą, walka z Nowym Porządkiem Świata przestaje mieć sens. Organizacja nie może walczyć z NWO bezpośrednio, więc powinna walczyć pośrednio, przeciwdziałając kłamstwu i obłudzie.

1.4. Odpowiedzialność
Każdy członek organizacji powinien być w pełni świadomy odpowiedzialności, jaką ponosi za rozpowszechnianie danych informacji.

1.5. Co dalej?
Czy organizacja powinna dążyć do obalenia NWO? Chociaż brzmi to fantastycznie, w pewnym sensie tak. Organizacja nie powinna opowiadać się za żadnym z ustrojów politycznych, ponieważ nie jest partią polityczną i jest to sprzeczne z 1PZ. Najlepszy system winien być pozbawiony przejrzysty i pozbawiony oszustw, jednocześnie będąc przyjazny ludziom.

2. Organizacja
2.1. Nazwa
Nazwa organizacji to punkt wyjścia, powinna kojarzyć się z podejmowanymi przez organizację tematami.

2.2. Logo
Logo może przedstawiać jakiś symbol NWO - przekreślony, lub w jakiejś innej formie, dającej do zrozumienia, z czym organizacja walczy. Może również być bardzo proste, tak aby każdy mógł je narysować. Dobrze by było, gdyby logo było w dwóch-trzech kolorach (które stałyby się kolorami "firmowymi"). Nie musi zawierać nazwy organizacji.

2.3. Lider
Liderem powinna być osoba posiadająca autorytet, charyzmatyczna, sympatyczna, otwarta na ludzi, skromna, pracowita. Najlepiej, gdyby liderem była osoba bez kontrowersyjnych poglądów, a jeżeli już takowe posiada, to w trosce o dobre imię organizacji, nie powinna ona się z nimi obnosić. Kontrowersyjne poglądy to takie, co do których nie wszyscy członkowie organizacji są zgodni, oraz te, które budzą wśród ludzi dużo emocji (np. kwestia Holokaustu). Kadencja lidera w związku z punktem 2.4 trwa rok, i może być przedłużana.

2.4. Demokracja
Organizacja powinna opierać się na zasadach demokratycznych, to znaczy wszystkie ważniejsze decyzje powinny być podejmowane na drodze głosowania, w którym powinna uczestniczyć większość członków. Najważniejsze głosowanie, czyli nad wyborem lidera, powinno odbywać się raz do roku.

2.5. Członkowie i sympatycy
2.5.1. Dołączanie do organizacji
Do wyboru powinno być zostanie członkiem organizacji, lub jej sympatykiem.
Ubiegać się o członkostwo/być sympatykiem powinien móc każdy.
Ubiegać się o członkostwo powinno być można, wypełniając formularz na stronie internetowej. Formularz powinien wymagać od kandydata poniższych informacji:
- Imię i nazwisko i/lub nick
- E-mail
- Miejscowość
- Data urodzenia
- Płeć
- O sobie
- W jaki sposób chcesz wspierać naszą organizację?

Zostać sympatykiem powinno być można w podobny sposób, wypełniając formularz na stronie internetowej. Formularz powinien wymagać od kandydata poniższych informacji:
- Imię i nazwisko i/lub nick
- E-mail
- Miejscowość (nieobowiązkowe)
- Data urodzenia (nieobowiązkowe)
- Płeć
- O sobie (nieobowiązkowe)

2.5.2. Proces rekrutacji członków
Po wysłaniu formularza przez kandydata osoba odpowiedzialna za rekrutację (rekrutant) powinna zweryfikować jego podanie, następnie dokonać decyzji o przyjęciu na okres próbny (mianowaniu rekrutem), lub jego odrzuceniu. Rekrutant powinien pokierować rekruta do odpowiedniego działu, zgodnie z jego danymi nt. sposobu wspierania organizacji.
Okres próbny powinen trwać dwa tygodnie, po jego upływie powinna zapaść decyzja o przyjęciu na członka rekruta, lub jego odrzuceniu.

2.5.3. Członkostwo
Po przejściu okresu próbnego członek powinien móc wybrać odpowiednie dla niego dział, jeżeli jego obecny nie jest jedynym, w którym chciałby być.

2.5.4. Bycie sympatykiem
Bycie sympatykiem dawałoby przywilej otrzymywania od organizacji e-maili o wszystkich ważnych rzeczach jej dotyczących, oraz specjalna ranga na forum "sympatyk".

2.6. Regulamin
Należy pamiętać, iż każdy członek reprezentuje całą organizację. Powinien powstać regulamin (dość liberalny, aby nikogo nie zniechęcać), w celu ustanowienia zasad postępowania przez członków wewnątrz organizacji i poza nią. Punktem wyjścia dla regulaminu powinny być podstawowe założenia organizacji.

2.7. Kwestie formalne
Zarejestrowanie organizacji w urzędzie dla niektórych zwiększyłoby jej wiarygodność. Jednak mimo to rejestracja powinna nastąpić nie wcześniej niż po roku działalności, kiedy mniej więcej wiadomo, na czym organizacja stoi.

2.8. Współpraca krajowa i międzynarodowa
Organizacja powinna nawiązać współpracę z podobnego typu ruchami zarówno w Polsce, jak i za granicą.

2.9. Podział
2.9.1. Dział wiadomości
Odpowiedzialny za umieszczanie na stronie własnych wiadomości, wiadomości pochodzących z wiodących mediów (opatrzonych stosownym komentarzem), wiadomości z serwisów zagranicznych (w pełni przetłumaczone lub streszczone, z ewentualnym komentarzem).

2.9.2. Dział techniczny
Odpowiedzialny za sprawy techniczne strony i forum, oraz tworzenie wszelkiego rodzaju grafiki.

2.9.3. Dział multimediów
Odpowiedzialny za wszystkie materiały na stronie (oprócz wiadomości), oraz umieszczanie materiałów na serwisach wideo itp.

2.9.4. Dział administracji i planowania
Odpowiedzialny za sprawy administracyjne, rekrutację, oraz planowanie, czyli dyskusje nad przyszłą i obecną działalnością.

2.9.5. Dział działalności internetowej
Odpowiedzialny za działanie w terenie, czyli pisanie na forach itd.

2.9.6. Dział działalności pozainternetowej
Odpowiedzialny za organizowanie wszelkiej działalności poza internetem.

3. Działalność
3.1. Internetowa
3.1.1. Strona
Strona to główny element organizacji, na niej powinny znajdować się takie elementy jak:
- Wiadomości (z opcją "podeślij wiadomość")
- Filmy
- Artykuły
- Formularz
- Czat
- Ciekawe strony
- Mini-encyklopedia (oparta na wiki lub zintegrowana ze stroną)
- Link do forum
- Zareklamuj nas
- Księga gości
- O nas
- Kontakt (formularz kontaktowy e-mail)
Index strony powinien zawierać stronę powitalną, która nikogo by nie odstraszała, i zawierała stosowne informacje na wstęp.

3.1.2 Forum
Forum powinno mieć ukryte działy, dostępne tylko dla członków organizacji, a także jeden dział publiczny dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

3.1.3. Działalność na forach
Polegałaby na pisaniu na różnych forach (począwszy od historycy.org po te z onet.pl) tematów związanych z NWO, oraz branie udziału w czynnej dyskusji.

3.1.4. Serwisy wideo
Umieszczanie na wspólnym koncie filmów wideo (w polskiej wersji językowej), a w dalszej perspektywie nawet tworzenie własnych produkcji.

3.1.5. Radio internetowe
Radio internetowe to dobry, aczkolwiek trudny do zrealizowania pomysł. Najtrudniej byłoby znaleźć odpowiedniego prowadzącego, oraz gości na każdą audycję (audycja bez gości mija się z celem). Przykładowa ekipa radia to:
- Prowadzący
- Techniczny (sprawuje pieczę nad kanałem, nagrywa każdą audycje, aby później umieścić ją na stronie)
- Planujący (planuje tematy audycji, zaprasza gości)
Audycje na żywo mogłyby być połączone z czatem z prowadzącym.

3.1.6. E-maile
Wysyłania e-maili do polityków, mediów czasem przynosi efekty.

3.1.7. Indywidualna reklama
Powinny powstać bannery, buttony, itp. z logiem organizacji, prowadzące na jej stronę. Powinny być dostępne dla każdego. Członkowie powinni je dodawać do podpisu na forach, na których są aktywni.

3.2. Pozainternetowa
3.2.1. Wlepki
Wlepki to bardzo popularna, i zarazem skuteczna metoda reklamy tego typu organizacji. Powinny zostać opracowane stosowne wzory wlepek z logiem i adresem strony internetowej organizacji.

3.2.2. Ulotki
Ulotki mogą być rozdawane, lub wkładane np. do skrzynek pocztowych. Druga metoda bywa skuteczniejsza od pierwszej, i jest łatwiejsza do wykonania (nie trzeba sterczeć w jakimś zatłoczonym miejscu i ich rozdawać ludziom). Ulotki powinny rzecz jasna zawierać logo oraz adres strony organizacji, oraz stosowne informacje, skłaniające do przemyśleń.

3.2.3. Gazetka
Gazetka może zawierać wybrane wiadomości ze strony + ewentualnie jakiś artykuł. Powinna być adresowana do osób nie posiadających dostępu do internetu. Może być drukowana indywidualnie przez członków organizacji. Należy przedyskutować sposób jej rozprowadzania.

3.2.4. Protesty
Protesty, demonstracje to jedna z "najmocniejszych" form działalności. Na początku, indywidualnie lub w grupie, członkowie organizacji z działu działalności pozainternetowej powinni brać udział w protestach organizowanych przez inne organizacje. Z czasem, będzie można zabiegać o organizowanie swoich własnych demonstracji.

3.2.5. Listy i dzwonienie
Tradycyjnych listów można używać w podobnych celach, w jakich mogą być stosowane ich internetowe odpowiedniki. Tak samo jak dzwonienie do mediów, itp.

3.2.6. Graffiti
Napisy na murach zawierające treści związane z organizacją można uznać za dopuszczalne, pod warunkiem że nie będą one aktem wandalizmu.

3.2.7. Spotkania
Regularne (lub nie) spotkania członków to dobry pomysł, oczywiście nie powinny być one obowiązkowe (wielu ludzi z pewnością będzie wolało zachować anonimowość).

3.2.8. Koszulki
Koszulki z odpowiednim nadrukiem to bardzo dobry sposób reklamowania organizacji, oraz tematów z nią powiązanych. Powinny zostać opracowane wzory do nadruków, dostępne dla indywidualnego zakupu przez członków lub sympatyków organizacji. Organizacja nie powinna czerpać żadnych korzyści majątkowych związanych z rozprowadzaniem koszulek.

3.2.9. Działalność indywidualna
Każdy członek powinen w miarę możliwości działać na rzecz uświadamiania swojego środowiska. W szkole, w pracy, na uczelni, wśród rodziny, znajomych walka o prawdę trwa.


Na razie to by było na tyle, czekam na Wasz odzew Very Happy I uprzejmie proszę o nie komentowanie przez osoby sceptyczne co do projektu.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe jest to napisałeś.

Odnośnie punktu 2.5.1. : Mam wrażenie, że niewielu, żeby nie powiedzieć nikt, będzie działało pod własnym imieniem i nazwiskiem Smile

Pewnie nie chciałbyś, żeby podawano fikcyjne nazwiska Smile Z drugiej strony nawet fikcyjne "dobrze wyglądają" bo wygląda to wiarygodniej niż np. "kamilo90" czy "oświecony" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem i/lub, czyli że można podać samo imię i nazwisko, sam nick, lub i to i to Wink
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 14 Lip '08   Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nomorenazi napisał:
http://www.pardon.pl/artykul/5456/w_2012_ma_byc_koniec_swiata_przez_polskie_euro
Wydaje się, że właśnie to jest świetny sposób mówienia o prawdzie. Trzeba pozwolić ludziom, żeby sami zdecydowali co chcą robić ze swoim życiem.
Autor wskazanego artykułu podchodzi do tematu na sposób 'bawiąc uczyć' i to jest sztuka, która najprędzej przekona ludzi.

Bimi napisał:
Przepraszam, ale o jakiej prawdzie jest tam mowa? Bo chyba nie załapałem...
Pani Magda Hartman faktycznie bawi na pardonie, ale jak na razie nie zauważyłem, żeby uczyła - zazwyczaj biadoli, ironizuje i robi z siebie pajaca.


Nie chodziło mi o to co konkretnie napisała ta pani, tylko o formę w jakiej zachęca do szukania prawdy.

Z owego artykułu:
Cytat:

... Cykl majański ma około 5125 lat i jego zmiana nastąpi właśnie w roku 2012. Doświadczenia Majów uczą, że każdej zmianie cyklu towarzyszy katastrofa. Podobnie, wskazuje pan Geryl, sądzili Egipcjanie - a także NASA. Która uważa, iż rok 2012 będzie obfitował w cuda jeszcze większe, niz polsko-ukraińskie Euro. Ma być zwiększona aktywność słoneczna, plamy, awarie satelitów, brak prądu, oraz płacz i zgrzytanie zębów...

... Google wyrzuca 300 tys. trafień na zapytanie "Koniec świata 2012" (podejrzewamy, że część z nich jest jednak związana z naszym Euro). Na YouTube zamieszczono już podobno 65 tys. dramatycznych posłań video, ostrzegających ludzkość przed zagładą. Cóż więc czynić?...


Gdybym wcześniej nie słyszał o roku 2012 to po przeczytaniu jej artykułu (pod warunkiem, że mój los nie jest mi obojętny) zacząłbym szukać.

To, że autor ma swój pomysł na artykuł to jego sprawa. ("Prawda między kłamstwami, kłamstwa między prawdami"; szukanie jedynego wiarygodnego -'nieomylnego' źródła informacji to wielki błąd, który popełniają ludzie). Ale wracając do tematu .... Mnie by interesowały fakty. Rok 2012, cykl majański, co to jest ? Wpisałbym w wyszukiwarce te hasła i dobrzeby było gdybym trafił na najlepiej wypozycjonowaną, obiektywną, zachęcającą do dalszego szukania, poddawania krytyce tego czego się dowiem oraz własnych przekonań stronę.

W 2009 r. ma zostać zorganizowana w Polsce jakieś wielkie spotkanie polskiej inteligencji, pod patronatem prezydenta...dobrze byłoby się tam znaleźć i wyciągnąć podczas wygłaszanego przez siebie wykładu, wykład zapasowy.

... z rządowej ławki: Niedawno Minister Sportu powiedział dla radio, że: "Tylko kataklizm może nam odebrać Euro w 2012 roku". Jest to kolejny przykład mówienia na forum między wierszami o sprawach istotnych. Należy się cieszyć, że i w rządowych ławach można znaleźć działaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, jeżeli już koniecznie chcecie walczyć to walczcie z konkretnymi syfami a nie z wiatrakami pod tytułem NWO...
Ja bym był za zmniejszeniem podatków, odebraniem rządowi prawa do emisji pieniędzy(na rzeczy systemów barterowych lub gold standard)
Mogę popierać konkretne incjatywy a nie bezsensowne nagłaśnianie dogmatów waszej religii.

A poza tym, satanizm nie jest taki zły, nie wiem czy ktoś z was zadał sobie trud i poznał go?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm_laveya%C5%84ski - polecam...
A okultyzm, no cóż, trzymajcie się od tego z dala, zostawcie to profesjonalistom, okultyzm jest dla naprawdę dla najsilniejszych i najsprytniejszych bo nie jest to prosta dyscyplina...

No i powtarzam po raz kolejny, tym razem w troszeczkę innej formie niezwykle mądre słowa:
Chcesz zmieniać świat? Zacznij od Siebie!

Moja walka:

Narysowałem w wolnej chwili Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:
Maras napisał:
Jeśli nie odciągniecie ludzi od TV, to nie osiągniecie niczego.

Gdy ktoś ma ściągać torenta 5 dni, szukac napisów itp to może się zniechęci, jak dostanie link do filmu online to może go zobaczy. Gdy zobaczy kilka filmów w sprawach takich jak banki, gmo czy paliwa a potem odkryje że TV o tym nie mówi i straci zaufanie do TV.


W porządku. Nie mam zamiaru narzucać swojego punktu widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 14 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Hmm, jeżeli już koniecznie chcecie walczyć to walczcie z konkretnymi syfami a nie z wiatrakami pod tytułem NWO...

Zgadza się. I nie ma chyba innej opcji jak normalna działalność polityczna w kraju jeżeli zależy na widocznych efektach choć nikt niczego nie gwarantuje.
M8 napisał:
No i powtarzam po raz kolejny, tym razem w troszeczkę innej formie niezwykle mądre słowa:
Chcesz zmieniać świat? Zacznij od Siebie!

remake: Zmieniając siebie zmieniasz swoją rzeczywistość*

*nie kojarzyć z hasłem SLD ("Zmieniając siebie, zmieniamy Polskę") kampanii wyborczej do parlamentu w 2005 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1.2. Cel
Podstawowym celem organizacji powinno być jednoczenie osób nie zgadzająch się z obowiązującym porządkiem rzeczy. Ważne jest informowanie ludzi. Nie powinny być podawane gotowe odpowiedzi (zgodnie z 1PZ i 2PZ), ludzie powinni być skłaniani do przemyśleń i sami ich szukać. To ich sprawa, co zrobią z otrzymaną informacją.

Moim zdaniem popełniacie błąd potrzeby istnienia organizacji. Na czym on polega? Nadajecie cel organizacji, a nie sobie. Siebie podporządkowujecie celom organizacji. A może ktoś tu chce programować trybiki w nowym ruchu i przejąć potencjał społeczny i zdobyć władzę... Mam nadzieję, że nie. Proponuję, aby sobie wyznaczyć cele.
Cytat:
1.5. Co dalej?
Czy organizacja powinna dążyć do obalenia NWO? Chociaż brzmi to fantastycznie, w pewnym sensie tak. Organizacja nie powinna opowiadać się za żadnym z ustrojów politycznych, ponieważ nie jest partią polityczną i jest to sprzeczne z 1PZ. Najlepszy system winien być pozbawiony przejrzysty i pozbawiony oszustw, jednocześnie będąc przyjazny ludziom.

Czy wy dążycie do obalenia NWO? Uważam, że tzw organizacja to zbiór działań współpracy. Nie uważajcie organizacji za podmiot jeśli chcecie ustrzec się w przyszłości powstania jednej słusznej partii światowej walczącej z bezprawiem, wyzyskiem, kłamstwem itp. Taką już mamy.
Cytat:
2.4. Demokracja
Organizacja powinna opierać się na zasadach demokratycznych, to znaczy wszystkie ważniejsze decyzje powinny być podejmowane na drodze głosowania, w którym powinna uczestniczyć większość członków. Najważniejsze głosowanie, czyli nad wyborem lidera, powinno odbywać się raz do roku.

Jestem przeciwny ponieważ nie podoba mi się, że ktoś ma decydować o mnie. Ja chcę decydować o sobie. A w ogóle, to podaj przykład, wymyśl "ważniejszą decyzję", którą chciałbyś, by większość wymusiła na mniejszości. Jeśli wielu czegoś chce, to to sobie robi, zostawiając w spokoju tych, którzy tego nie chcą, pod warunkiem, że ich szanują...

Rozumiem, że macie na celu zorganizowanie informacji o filmach, artykułach itp.. Świetnie, naprawdę. Wolę mieć wszystko na jednej stronie, niż szukać "not available" filmików na YT.
Cytat:
1.1.1. Zasada neutralności
Pierwsza podstawowa zasada (w skrócie 1PZ). Reprezentując organizację powinno się być neutralnym w swoich poglądach, to znaczy nie opowiadać się za którąś z wersji.

Rozumiem, że organizacja, to wy. To co wy robicie z tą wiedzą? No fajnie, WTC to insidejob, trują jedzenie, chcą nas zniewolić wszczepiając chipy. Ale co wy z tą wiedzą robicie? Już po założeniu strony, czyli co będziecie robić? Starać się ograniczyć kompetencje władzy? Mam nadzieję, że rozumiecie, że decydowanie o sobie należy w pełni powierzyć sobie.
Proponuję, abyśmy wspólnie uniezależnili się politycznie od "panów". Proponuję, abyśmy zyskali własną niepodległość, a nie niepodległość panów nad nami. Proponuję kupować ziemię, najlepiej obok siebie. Każdy po hektarze, ale to zależy od was. W każdym bądź razie pierwszą rzeczą, podstawową i fundamentalną jest posiadanie własnej, osobistej ziemi. Ziemia jest źródłem wszelkiego dobrobytu i sam zamierzam nabyć wystarczający obszar. Kolejna rzecz, to całkowita prywatność na własnej ziemi. U siebie robić będę to, co ja będę chciał. Oczywiście ziemia będzie źródłem jedzenia, nie od razu, ale stopniowo się uniezależnić proponuję od systemu. I już jest raj. Każdy może robić u siebie raj, jaki sobie tylko wymyśli. A co do obrony zewnętrznej i podejmowania decyzji, czy reprezentantów. Wyobraźcie sobie 20 rodzin, żyjących na działkach. Coś chcą ustalić. 10 jest za czymś, 7 za czymś i 3 za czymś innym. Czy należąc do tej 10 chcecie zmuszać tą drugą 10 do realizowania własnej woli? Ja proponuję, by każdy ustalał wobec siebie, jak chce działać, z uwzględnieniem jednej, jedynej prostej zasady nieingerowania w ziemię innej osoby.
Cytat:
1.3. Z kim walczymy?
Należy zadać sobie pytanie, co jest główną przyczyną zła na świecie? Natura ludzka, czy system?

Moim zdaniem problem to nie natura, a szkodliwe przekonania. Szkodliwe przekonania skłaniają ciało do zdobywania sobie posłuchu wśród innych ludzi. Człowiekowi do życia potrzebne jest tylko jedzenie, a nie imperium. Więc po pierwsze proponuję określić sobie w praktyce to, czego chcesz. Każdy z was. Ja chcę uwiecznić się w rodzie na rodowej ziemi.
Drugi problem to system, ale on wynika z tych błędnych przekonań. Został stworzony przez ludzi, którym zależy na panowaniu nad innymi. Nie rysujcie obrazu jakiegokolwiek systemu. Decydujmy każdy o sobie.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nagłośnić nasza sprawę, wykrzyczeć naszą Prawdę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile