W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Poniższy wątek zostanie usunięty po upływie miesiąca od jego założenia.

Ojczyzna  
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Odsłon: 75
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TylerDurden
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 26 Kwi 2024

PostWysłany: 22:11, 28 Kwi '24   Temat postu: Ojczyzna Odpowiedz z cytatem

znalezione w necie:

Siadaj byku, opowiem ci jak zajebiście być Polakiem.

O kurwa, wspaniała rzecz, mówię ci.
Nie jesteś ani z Zachodu, ani ze Wschodu. Siedzisz po środku i wybierasz sobie
najlepsze cechy obu cywilizacji, jednocześnie gardząc nimi dogłębnie. Jesteś
witalnym, potężnym Słowianinem, ale katolikiem (nawet jeżeli nie wierzysz, to
kulturowym), dziedzicem Zachodniego Cesarstwa Rzymskiego, po tym jak
germańskie małpy postanowiły je zniszczyć.

Język? Jeden z najtrudniejszych na świecie, a co? Nie tak łatwo
zostać Polakiem, o nie. Anglicy stworzyli swój śmieszny język,
żeby nawet największy retard był w stanie coś wydukać i mógł
przyjechać niewolniczo pracować w ich fabrykach, zresztą
gdybyś miał kraj pełen Bobów i innych Samów to pewnie też byś
tak zrobił.

A w Polsce? W Polsce żeby zostać Polakiem musisz najpierw
nabyć polską duszę i dopiero ona, wypełniając twoje ciało,
wypełni Twój umysł językiem polskim. Myśleć po polsku, to być
szaleńcem w oczach świata współczesnego. Wiele osób tu
urodzonych zresztą nie dorosło do bycia Polakiem - gardzą tym
krajem, gardzą naszą kulturą, nie chcą mieć z nami nic
wspólnego. Dla nich został właśnie stworzony język angielski.

Historia? Mordo, nawet nie zaczynaj. Mamy tak zajebistą
historię, że jako jedyny naród na świecie celebrujemy nie tylko
nasze zwycięstwa, ale i porażki. Tak pewnym siebie narodem
jesteśmy, nie to co te płatki śniegu z Rosji, co najważniejszym
świętem państwowym uczyniły dzień, w którym w końcu
przestaliśmy im spuszczać łomot. Masz tak gdzieś? No masz?
Zbudowanie na 300 lat lokalnej potęgi? Polacy. Pierwsza
konstytucja w Europie? No jasne, że my. Wściekła walka nie
tylko o własną państwowość, ale i o państwowość dla innych
uciemiężonych narodów? Byku, jeszcze pytasz.

Kuchnia? Chryste, jakie to jest wszystko pyszne.
Najobrzydliwsza potrawa w polskiej kuchni (sernik z rodzynkami)
ostatnio wygrała konkurs na najlepsze ciasto świata. Tak dobrze
tu jest. Unikalne na skalę światową potrawy, pełna gama
smaków, nieoczywiste połączenia - masz tu wszystko.

A sama Polska, zapytasz. Piękny kraj, mówię ci. Masz tu
wszystko: góry, morze, jeziora, nawet pustynię mamy i naszych
własnych, polskich Niemców - Ślązaków. Kraj jak długi i szeroki
wypełniony pięknymi zabytkami, miastami będącymi tętniącymi
centrami kultury i technologii oraz wsiami gdzie pielęgnuje się
tradycję i wytwarza przepyszne jedzenie. Kraj bezpieczny, wolny
od zamachów terrorystycznych i ogromnych konfliktów
społecznych rozrywających Zachód. Kraj, który od ponad 30 lat
rozwija się w niesamowitym tempie. Kraj bez trzęsień ziemi,
tornad, aktywnych wulkanów, tsunami, z czterema porami roku i
idealnym klimatem. Kraj w którym chce się żyć i za który chce
się umierać.

Polska - najlepsze miejsce na Ziemi.
Powrót do góry
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 296
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 28 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to w dupie. Na pewno nie będę narażał życia ani zdrowia w obronie jakiejś "ojczyzny", no way Speak to the hand . Sram na dumę narodową . @MENTAT dobrze te kwestie podsumował, a Olszański to pierdolony pojeb. A koleś który wysrał powyższe to też ma motzny kibel we łbie.
Dla mnie zresztą Polska zdechła definitywnie 24 października 1795 roku .
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TylerDurden
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 26 Kwi 2024

PostWysłany: 08:43, 29 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHEMIKLO DOMOROSŁY KRYTYK WSZYSTKIEGO POZA SOBĄ XD
Powrót do góry
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 23:06, 29 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo psychol socjopata z japyy
sado-maso sajkoo

[img]https://imgur.com/HmtQNUd[/img]

występował w tym teledysku jako piesek

Powrót do góry
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 296
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo przepraszam ale polacy to w swojej większości debile. Każdy, powtarzam, KAŻDY kto głosował na PiS PO Trzecią Nogę, PSL SLD TVN ... - to skończony pojebany kretyn z głową w dupie . Czyli grubo ponad 80% narodu, a ci którzy nie poszli i nie głosowali na nikogo wcale nie są lepsi, bo w większości mają takie same poglądy tylko nie ruszyli swoich dup z lenistwa albo innej abnegacji np. byli pijani Confused . Ludzi normalnych jest w kraju 10 może jakimś cudem 15 % - i ta część zdrowych psychicznie polaków NIE MA SWOJEJ REPREZENTACJI w tak zwanej demokracji. I prawidłowo - BO TO I TAK MNIEJSZOŚĆ. A tu mi jakiś głąb kapuściany pierdoli coś o przeruchanej historii albo dumnej kuchni staropolskiej Rolling Eyes




Cytat:
psychol socjopata z japyy
psycholi i socjopatów to ty szukaj u siebie w rodzinie tępa kurewko z dupy, a ode mnie się odpierdol przecwelona raszplo z kompleksem księgowości. Bo ty niestety też się zaliczasz do tych większościowych 80% = wyznawców Trzaskowskiego, lewej nogi śmiszka oraz tym podobnego gówna, a wolnych chwilach "główka z dala od polityki" . Fit for 55 już idzie po ciebie. Dotarło - czy mam powtórzyć żeński ścierwojadzie?
A teraz zapierdalaj po swojego schabowego do knajpy bo sama nie potrafisz .
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 170
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z japyy

A ty jersteś ochydna wewnętrznie, charakter ..osobowość - pełna SZLAMU .
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 170
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasem

_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 10:23, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MENTAT napisał:
Cytat:
z japyy

A ty jersteś ochydna wewnętrznie, charakter ..osobowość - pełna SZLAMU .


no ale po owocach ich poznacie patrząc na ciebie.. pierwszą żonę doprowadziłeś do samobójstwa, druga ciebie zostawiła i poszła do innego hmmm...
wygląda na to że to jednak ty jesteś ohydny wewnętrznie a zewnętrznie też się robisz bo ta żółć ci się wylewa z środka i przechodzi na jape
Powrót do góry
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 10:46, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo ty niestety też się zaliczasz do tych większościowych 80% = wyznawców Trzaskowskiego, lewej nogi śmiszka oraz tym podobnego gówna, a wolnych chwilach "główka z dala od polityki" .


widzisz ty masz tylko stres i wkurwienie od interesowania się polityką NIC INNEGO Z TEGO NIE MASZ a ja mam wyjebane po co się stresować i lol nie jestem wyznawcą Trzaskowskiego, tylko przygłupy interesują się polityką jeśli nic z tego nie mają co za strata czasu żal.pl
Powrót do góry
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 296
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pierwszą żonę doprowadziłeś do samobójstwa
Aha , czyli za rączkę tak ..?? Rolling Eyes No ale jesteś tego pewna? hmm?? .. Bo jeżeli nie - to zamknij swoją plugawą mordę.


Cytat:
wygląda na to że to jednak ty jesteś ohydny wewnętrznie
A mnie z rachunków wychodzi że koniec końców ty. O czym zresztą DOSKONALE świadczy to, co wysrałaś powyżej. Jesteś zresztą tak tępa, i zła że SAMA SIĘ DZIWKO WYKŁADASZ - i pewnie nawet tego w zasadzie nie rozumiesz co nie Rolling Eyes . (przybij sobie z czekanem piątkę - bo jesteście siebie warci. Kiedyś omyłkowo postawiłem go na samodzielnym podium plugastwa Rolling Eyes )
NO WIĘC... CO TY W OGÓLE CHCESZ OBRZYDLIWA (ewidentnie) KREATURO????
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 798
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna gnojówa przyjąć do wiadomości, i wreszcie ogarnąć, że to osoba której współmażonek, czy ktokolwiek z rodziny ginie śmiercią samobójczą - jest, w następstwie tego aktu, traktowana jako osoba POSZKODOWANA - a nie na odwrót Surprised
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 19:27, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra nie zesraj się...
faceci zawsze niewinni Rolling Eyes
w ogóle kurwa jakie jazdy były w latach 90 i wcześniej nawet w 2000
takie rzeczy leciały na żywo w TV jakby co facet jest właścicielem tego całego wrestlingu i bije się z własną córką i wali żonę po japie wszystko do sprawdzenia prawdziwa żona i córka
niezły szur w sensie 10 na 10
teraz oskarżenia po latach wyszły i typ ma kilka procesów całe szczęście że zmiana kulturowa zaszła i takie gówna już nie przejdą na żywo i to góównie można zawdzięczać lewicy także lewica górą

Powrót do góry
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 296
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dobra nie zesraj się...
No raczej ty sama się nie zesraj . Ciągle masz z czymś problemy.

Cytat:
faceci zawsze niewinni
Nikt nie mówi że zawsze . Poza tym ja NIE JESTEM "faceci" - więc mogę mówić tylko we własnym imieniu. A ty, ściero nieumyta, wytrzyj swojego śmierdzącego ryja bo łatwo ci z dupy kapie.

Cytat:
i bije się z własną córką i wali żonę po japie wszystko do sprawdzenia prawdziwa żona i córka
No właśnie nie zesraj sie.
...poza tym co to ma być? Eh? Dwie na jednego?? ..Typowa damska "odwaga" Rolling Eyes

Cytat:
tylko przygłupy interesują się polityką jeśli nic z tego nie mają
ale ty już masz ..a jeszcze więcej będziesz wkrótce *miała* - tylko , surprise surprise, jeszcze o tym nie wiesz Surprised Dancing . Ale się dowiesz.

( *-i będziesz *szczęśliwa* )
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 21:58, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocałuje dupę czy nie ?

Powrót do góry
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 296
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 30 Kwi '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra weź skończ żeński śmieciu
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 09:17, 01 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no spoko jak spotykasz jakąś babkę to na pewno z dumą jej mówisz że twoja pierwsza żona się zabiła a z drugą masz na pieńku i poszła do innego a ta nowa kobieta patrzy, podziwia i aż ma kurwiki w oczach i zachwyca się jakiś ty fajnyyy
Powrót do góry
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 296
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 01 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ani z dumą - ani ze wstydem , odgrzewana idiotko Surprised
I w ogóle co to jest? Próbujesz mnie w coś wkręcać? ...nice try.
Widzę też że cały czas ,jak to gówno w przeręblu -albo inne ścierwo , kręcisz się wokół jednego, i w koło Macieju... Rolling Eyes Dobrze powiedziałem ? Ścierwo?? .. No bo tylko ŚCIERWO używa takich sformułowań "żonę doprowadziłeś do samobójstwa" - w stosunku do zasadniczo obcej osoby . LOOL .. nie znasz mnie, a tym bardziej nie znałaś 15 lat temu, jak również mojej żony. Więc pytam się ciebie , przejdźmy do faktów: W JAKI niby sposób miałem doprowadzić ją do samobójstwa, hmm? Rolling Eyes No słucham. Zdaje się że możesz się pochwalić ciekawą wiedzą. No pociągnijmy to w takim razie, jestem zaintrygowany. I ty niby jesteś normalna tak?? ... Ciekawe czy znalazłaby się druga taka , pardon trzecia , no do trzech razy sztuka , pamiętajmy o tym upośledzonym czekańskim członie , heh, takich trzech jak was dwóch.. Rolling Eyes -chodzi o to że ktoś jeszcze, równie ....zrównoważony - bo takie masz o sobie mniemanie co nie - który byłby w stanie rzucić w przestrzeń.. do jakiegoś gościa - w tym wypadku do mnie: ej, typie!, nie znam żadnych szczegółów twojej historii... ale wiesz co? ale to przez ciebie, to ty doprowadziłeś do tragedii...! Tak, to musiało być przez ciebie ..wszyscy są kurwa zawsze niewinni!
Nie wiem jak dla was, ALE DLA MNIE TAKIE ZACHOWANIE NIE JEST NORMALNE. Innymi słowy świadczy o zaburzeniu psychicznym .
No ciekawe czy jest tu jeszcze ktoś na tyle ... hmm ? "przenikliwy" ???
Dobrze mówię? Przenikliwy .. Mogę cię odtąd tak nazywać? Przenikliwa Marta. Masz nową ksywkę,, -ach, jakaś ty ...PRZENIKLIWA!
... I ciekawe, czy to samo byłabyś w stanie powiedzieć mi prosto w oczy - gdybyśmy się np. spotkali przypadkiem twarzą w twarz , hmm?? No łatwiej się pisze, zwłaszcza anonimowo co nie - a co innego gdybyś musiała coś podobnego wygłosić osobiście , na głos , do kogoś stojącego metr przed tobą ? Rolling Eyes .. No wyobraź to sobie.
Nie nie wyobrażaj sobie że bym ci zaraz za to przypierdolił w szczękę - a potem w brzuch. Szkoda rąk. Ty masz chyba jakieś kompleksy zgadłę? .. A JA jestem spokojny, nie żywię w stosunku do ciebie nienawiści, bez kitu . Albo potrzeby odwetu za to że jesteś zjebana -i tak już masz. Już od dłuższego czasu jesteś dla mnie co najwyżej obiektem psychiatrycznym, pokroju pseudoludzkiej hieny z rakiem mózgu, której podrygi , mlaskanie , charkanie we własnych wymiocinach itd, nie wywołują moich reakcji emocjonalnych, kiedyś mnie wkurwiałaś, owszem ...ale to było kiedyś, a od tamtego czasu zmieniłem perspektywę wiesz... i tak też ciebie traktuję - jak zwykłe gówno które się spłukuje w kiblu ..a jeżeli wyrażam się per *szmato, ścierwo, amoralna świnio ...- ..ej! , to jedynie taki opis przyrody, opis chodzącego kurestwa w twojej postaci, i nie wyciągaj pochopnych wniosków że wygłaszając swoje kureskie opinie, teorie, albo inny spierdolony kał z ryja, to zaburzasz mój spokój czy coś. Nie żebym był jakoś specjalnie spokojny ..albo niespokojny -ale to inna historia. Przecież ja ciebie też nie znam. Nie oceniam ciebie - tylko twoje słowa .. I chociaż słowa są BARDZO WAŻNE, to są one ograniczone i nieuchwytne. Nie wiem np. kim byłaś zanim zaczęłłaś tutaj pisać, kim byłaś jako mała Martusia? .. Może zresztą jesteś tylko jakimś botem piszącym, hmm?? A może po prostu jesteś gównem w lesie. Shit happens Rolling Eyes .

No sami powiedzcie - czy można sie obrazić na gówno w lesie że śmierdzi?
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 25 Kwi 2024

PostWysłany: 11:03, 01 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to luzik skoro jesteś super-duper to [po co tak strzępisz ryja
Powrót do góry
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3497
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 05 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmowac sie polityką, to znaczy zajmowac sie calosciowa egzystencja i bezpieczenstwem, a nie jakimis chlopkami !!!

Polak sobie ubzdural, ze musi miec przy wodce !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 170
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 06 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli istnieje coś takiego jak duma narodowa -to istnieje również wstyd narodowy. Druga strona medalu. Z CZEGO mam niby być taki dumny? co to w ogóle kurwa jest "duma"? .. mozna czuć tzw. dumę na widok własnego dziecka które jest np. zdolne . Jest od nas zależne, to my je wychowaliśmy, pomagaliśmy .. Taki przykład mi przychodzi do głowy .. Jakiś inny przykład dumy? Z kraju, z ojczyzny - na który nie mamy żadnego wpływu? Czy z wyrodnego januszka który podbiera kasę z portfela, pyskuje, zaprasza dziwnych typów do mieszkania ?? ..z czego nieby ta duma ma wynikać? CO MNIE obchodzi że jacyś frajerzy dali się prowokować do powstań, albo może że rodzice rodziców rodziców dziadków moich rodziców - przegrali własny kraj w karty? Rolling Eyes .. jaka kurwa duma?????? .. WSTYD!
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 170
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 06 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stronnik napisał:
Dla mnie zresztą Polska zdechła definitywnie 24 października 1795 roku .
.. i od tamtego momentu żadnej Polski NIE MA . Nie jestem żadnym zjebanym demokratą więc nie ze mną te numery , wszystko co pozostało po Wielkiej Lechii .....to język -- gramatyka i ortografia. To wszystko. Można wziąć słownik języka polskiego do ręki - to wszystko co pozostało z tak zwanej "Polski" "Rzeczypospolitej" . NIC WIĘCEJ . Od 250 lat żadna Polska NIE ISTNIEJE. No był taki moment , sto lat temu obudzili się na chwilę ci, co jeszcze z opowieści swoich dziadków pamiętali że kiedyś było coś takiego.... scratch - ale po chwili powiedzieli "eeee, nie , jednak nie , jednak znowu sprzedamy dupę " - odwrócili się na drugi bok, wypięli zady - i dalej poszli spać. i Tak jak w muzem są wystawiane różne eksponaty , o tu jest kotwica z jakiegoś statku, tu monety za szybką, tam pierwsze radio... no radio to może zbyt nowoczesne Confused .. pierwsze rodło.. ..albo np. chroni się zabytki , mury jakiegoś średniowiecznego zamku są ograniczone dla turystów - tak język polski to taki sam eksponat muzealny Rolling Eyes - i jako taki powinen być objęty ochroną międzynarodową , nie powinno się wpuszczać na te tereny jakichś kurwa imigrantów! etc. Idea ..-rolictwo ekologiczne, jak w dawnch skansenach/dworkach, do tego sejmiki ziemskie... No taki park narodowy Rolling Eyes . I NA TO POWINNY SIĘ ZNALEŹĆ ŚRODKI UNIJNE anie jakie kurwa F16 !
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TylerDurden
Gość
Znajdź posty / tematy


Dołączył: 26 Kwi 2024

PostWysłany: 12:33, 06 Maj '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siadaj byku, opowiem ci jak ciężko być Fajnopolakiem

O kurwa, okropna rzecz, mówię ci. Niby na szczęście nie jesteś ze Wschodu, ale z
Zachodu niestety też nie. Siedzisz po środku razem z tymi Polakami i obserwujesz z
niesmakiem jak gardzą wszystkimi naokoło. Jesteś tępawym, smutnym Słowianinem,
i niestety też katolikiem (nawet jeżeli nie wierzysz, to kulturowym), dziedzicem
warcholstwa, ciemnogrodu i zacofania, bo niestety nasi niemieccy sąsiedzi nie zdołali
nas na czas ucywilizować. Jeżeli masz jakiekolwiek ambicje, to musisz ucywilizować
się sam - na innych nie licz!

Język? Jeden z najtrudniejszych na świecie, jakże by inaczej! Chociaż może to i
dobrze, bo dzięki temu mało kto zechce zostać Polakiem. Anglicy stworzyli swój fajny
język, żeby każdy obywatel świata mógł do nich przyjechać cieszyć się zdobyczami
ich wspaniałej cywilizacji. A w Polsce? Na ulicy w Warszawie to czasem trzeba
udawać, że się po polsku nie rozumie, tak to bydło potrafi się zachowywać. Myśleć po
polsku, to niestety być szaleńcem w oczach świata współczesnego. Wiele osób tu
urodzonych nawet nie chce być Polakiem - gardzą tym krajem, gardzą tą kulturą, nie
chcą mieć z Polakami nic wspólnego. I w sumie ciężko im się dziwić. Dla nich został
właśnie stworzony piękny język angielski.

Historia? Mordo, nawet nie zaczynaj. Mamy tak koszmarną historię, praktycznie nic
nie osiągnęliśmy, a ci głupi Polacy świętowaliby nawet porażki. Praktycznie z każdym
naszym sąsiadem na przestrzeni wieków się skłóciliśmy, albo go ciemiężyliśmy:
Niemcy, Czesi, Ukraińcy, Litwini - można wymieniać. Mamy szczęście, że chociaż są
wyrozumiali i nas tolerują, chociaż byłoby chyba lepiej gdyby nas raz, a porządnie
podbili i ucywilizowali. Dobrze, że chociaż teraz jest Unia Europejska, może ona coś
w tej kwestii pomoże.

Kuchnia? Chryste, jakie to jest wszystko nijakie i niesmaczne. Golonka, flaki, mięsa w
galarecie, salceson - można wymieniać kolejne dania, które wywołują jedynie
mdłości. Tak źle tu jest. Jak to jest, że każda inna kuchnia ma czym się poszczycić, a
nasza jest aż tak boleśnie słaba - nigdy nie przestanie mnie to zadziwiać.

A sama Polska, zapytasz. Pseudokraj, mówię ci. Wszystko masz lepsze za granicą:
góry w Austrii, morze w Grecji, jeziora we Francji, infrastrukturę w Niemczech, a no i
mamy naszych własnych, polskich ludzi wschodu - wyborców PiSu. Kraj jak długi i
szeroki wypełniony zaniedbanymi ruinami, zacofanymi wsiami i tylko miasta jakoś
ratują tę ogólną nędzę. Kraj ze skłonnością do autorytaryzmu, niedemokratyczny,
niehumanitarny. Kraj, który gdyby nie kroplówka z Unii Europejskiej wcale by się nie
rozwinął. Kraj bez perspektyw dla człowieka na pewnym poziomie i wykształconego,
który w życiu coś osiągnął. Kraj w którym nie chce się żyć i z którego jedynie miło jest
wyjeżdżać.

Polska - najgorsze miejsce na Ziemi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ojczyzna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile