W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3630
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 20 Gru '07   Temat postu: Re: Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera! Odpowiedz z cytatem

Homoseksualizmu nie można promować. Wie o tym każdy 100% heteryk Smile. Miedzy 100% heterykiem a 100% pedziem sa stany posrednie. Ci moga się po prostu osmielić do realizacji swoich 20,30,40 procent. Ot i cała tajemnica. Gatunkowi to nie zagrozi, bo najpewniej zachowania homoseksulane stworzyła Matka Natura.

Temat, że tak powiem z dupy.

alex2007 napisał:

Muzułmanie
.... Zresztą, chyba w ubiegłym roku pokazali swoją wdzięczność we Francji demolując ileś dzielnic i paląc ileś samochodów.


To jest nadimpretacja. To byli blokersi. Tacy z nich muzułmani, jak z kiboli katolicy. Zgadzam się natomiast z generalną oceną Arabów jako nierobów. Do tego jeszcze brak dumy narodowej, brak solidarności, niechęc do nauki i organizacji. Ale to też jest generalizacja. Na mapie Arabii są lepsze i gorsze miejsca.

No i nie utożsamiajmy islamu z Arabami. Na przykład Iran prześcignał Polskę w dziedzinie produkcji broni. Klony T72 robią, samoloty robią, działka okretowe robią, rakiety robią. Arabowie takie rzeczy tylko kupują. He he. I to od swoich niby wrogów: USA i Europy, a nawet Izraela. Gdyby chcieli zaatkować Europę, to by kupowali od Rosji i Chin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 20 Gru '07   Temat postu: Re: Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera! Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
...No i nie utożsamiajmy islamu z Arabami. ...
dokładnie ... Cool




p.s.
większość wyznawców islamu to "nie-arabowie" ...

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boruta napisał:
Komzar napisał:
...związek homoseksualny traktowany jest inaczej niż heteroseksualny...

bo też zwiazek homoseksualny jest zupełnie czymś innym, a niżeli zwiazek heteroseksualny ...


Super, tylko zauważ, że zdanie to wyrwałeś z kontekstu. Pewnie, że to inny rodzaj związku ale w przypadku o którym mówiłem, dziedziczenie własności materialnej, różnicowanie uprawnień jest niczym innym jak dyskryminacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 20 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Super, tylko zauważ, że zdanie to wyrwałeś z kontekstu. Pewnie, że to inny rodzaj związku ale w przypadku o którym mówiłem, dziedziczenie własności materialnej, różnicowanie uprawnień jest niczym innym jak dyskryminacją.


Komzar - ja rozumiem, żę to co mówisz odnosisz do małżeństwa, tak? tzn. heterycy mają małżeństwo, a homo nie mogą się zarejestrować.

ale spójrz: małżeństwo ma do spełnienia pewne funkcje, a przede wszystkim biora sie z nich dzieci. jest to korzystne dla państwa jako ogólu ponieważ jak wiadomo nowy człowiek to nie tylko szczęście dla matki, ale i inwestycja dla państwa. tak więc państwo wspiera instytucje małżeństwa jako, że najczęściej wiąża sie z nią wymierne korzyści.
spójrzmy na sprawę inaczej: gdyby postawić naprzeciw siebie związek homosexualny i heterosexualny, spróbować je porównać. prawdopodobnie możnaby znaleźć wiele podobieństw, ale jedna zasadnicza różnica zawsze będzie występować: związki heterosexualne realizują funkcję prokreacyjną. a to znaczy, że z perspektywy państwa są one bardziej wartościowe, a co za tym idzie nie można stawiać znaku równości między nimi, a więc nie ma podstaw do dyskryminacji (no chyba, że dyskryminacją jest też to, że człowiek biedny może sobie mniej kupić niż ten bogaty Wink ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
... Super, tylko zauważ, że zdanie to wyrwałeś z kontekstu. Pewnie, że to inny rodzaj związku ale w przypadku o którym mówiłem, dziedziczenie własności materialnej, różnicowanie uprawnień jest niczym innym jak dyskryminacją.

tak ...świadomie wyrwałem je z kontekstu,
...bo nie zamierzałem tak oczywistej rzeczy (w czym wyręczył mnie Grand) tłumaczyć, gdyż wydaje mi się, że każdy średnio rozgarniety człowiek powinien zdać sobie sprawę z tego jakie funkcje społaczne spełniają, ...i jakie znaczenie dla państwa mają zwiazki heteroseksualne ..., i dlaczego przekłada się to na prawa spadkowe ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Grand, znaku równości w sensie ogólnym nie można postawić pomiędzy żadną parą ludzi czy też związkiem bo każdy jest inny. To czego brakuje naszemu społeczeństwu a co wychodzi przy okazji traktowania związków homoseksualnych czy poligamicznych to umiejętność doceniania różnorodności jaką jesteśmy. Nieprawdą jest, że jeden związek jest lepszy dla państwa od drugiego. Można oceniać tego typu rzeczy na podstawie konkretnego kryterium, na przykład zdolności rozrodczej ale należy pamiętać, że to tylko jedno kryterium i nie ma ani jednego rozsądnego powodu by ocena w tym kryterium przenosiła się na prawo spadkowe czy ocenę globalną a co dopiero zakaz do istnienia i samostanowienia.
Jeżeli zechciał byś ocenić ogólnie, który związek jest lepszy, musiałbyś sformułować i ocenić pod wszystkimi możliwymi kryteriami a potem jeszcze znaleźć sprawiedliwy sposób wyciągania jednej oceny z tej mnogości pomniejszych. Dla mnie to zadanie jest niemożliwe do zrobienia dla człowieka wiec twierdze, że ani Ty ani ja nie jesteśmy w stanie powiedzieć, który związek jest lepszy i który ma lub nie prawo do istnienia.

@Boruta, rozwiń proszę swoją myśl, w jaki logiczny sposób przenieść funkcje społeczne na prawo spadkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
że jeden związek jest lepszy dla państwa od drugiego.

Kozmar, ale udajesz, ze nie rozumiesz co mówią przedmówcy, czy zwyczajnie bronisz swej racji do oporu? Ok, patrząc indywidualnie na jednostki każdy z obywateli jest równocenny (mnogość kryteriów), ale ZWIĄZEK, którego efektem jest prokreacja jest bardziej istotny niż ten, którego celem jest... Grand nazwał to inwestycją i chyba to doskonale oddaje ten problem - w jednym wypadku państwo zyskuje obywateli w drugim... masz pomysł co zyskuje w drugim? I postaraj się pomyśleć jak ekonomista Wink

Cytat:
JackBloodManipulacja polega na tworzeniu grup homofobów by móc później przeciwko NIM

Rozumiem, że sytuacją "tworzenia grup homofobów" nazywasz sytuację, w której pod wpływem prowokacji część społeczeństwa otwarcie wyraża swój sprzeciw? Co proponujesz - bierny opór? Mam wrażenie, że skutek byłby przeciwny zamierzonemu Mad
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody, uznałeś, że związek jeden jest cenniejszy od drugiego tylko na podstawie jednego kryterium a przecież wyraźnie powiedziałem, że tych kryteriów jest bardzo dużo Smile Skoro chcesz przykładów proszę bardzo.
Społeczeństwo potrzebuje prócz rozmnażania (to zapewniają związki heteroseksualne) tak zwanej siły roboczej. Pod względem tego kryterium związki homo będą efektywniejsze bo nie muszą niańczyć dzieci a do tego będą lepiej się ze sobą zgadzać i tym samym ich wewnętrzne zrozumienie siebie może zaowocować fajnymi dla społeczeństwa pomysłami.
Po drugie jest jeszcze kwestia tego nie ile można zyskać jak się związki takie dopuści ale ile stracić jak się ich zabroni. Nie trudno wykombinować, że zakazy prowadzą do napięć i frustracji która zawsze w niekorzystny sposób przekłada się na społeczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
... @Boruta, rozwiń proszę swoją myśl, w jaki logiczny sposób przenieść funkcje społeczne na prawo spadkowe.
Ty mnie pytasz w jaki sposób?, ... a ja tylko starałem się Tobie podpowiedzieć dlaczego ?


p.s.
trudno jest kolejny raz powtrzać po innych ... Wink


p.s.
każdy homo- może przepisać, darować itp. swój majatek (swoją część majatku) komu chce ...w tym swojemu partnerowi czego żadne prawo, a ni przepis mu nie zabrania, (tak samo jak nie zabrania ubiegania się o schede po nim jego najblizszym krewnym) ...jednak w przypadku prawa dziedziczenia takie uprzywilejowanie gejów/lesbijek odbywać się bedzie kosztem jego/jej potomstwa z poprzedniego zwiazku (...proszę nie robić sobie ze mnie jaj, pamietając, że pary homoseksualne domagajace się prawa do adopcji najczęściej powołują się właśnie na fakt posiadania potomstwa z hetero-partnerami), oraz innych krewnych, którzy posiadają prawa do spadku ...

to jeszcze jeden przykład tego jak (wybiórczo rozdzielając przywileje) można zniszczyć istniejacy porzadek społeczny i rozrywać związki krwi miedzy ludźmi ...

rodzina hetero-seksualna mimo wszystkich swych ułomności (...jakby tylko hetero- byli ułomni) jako elementarna komórka społeczna zawsze (wcześniej czy później) stawała się obiektem eksperymentów czy ataku ze strony "nawiedzonych naprawiaczy swiata" ...i zawsze prowadziło to do opłakanych skutków ...

dzisiaj ...w kwestii równouprawnienia zwiazków homo ze zwiazkami hetero wraz ze wszystkimi wynikajacymi z tego konsekwencjami szermuje sie hasłami demokracji i praw człowieka, ale cel pozostaje ten sam ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
... Społeczeństwo potrzebuje prócz rozmnażania (to zapewniają związki heteroseksualne) tak zwanej siły roboczej. Pod względem tego kryterium związki homo będą efektywniejsze bo nie muszą niańczyć dzieci a do tego będą lepiej się ze sobą zgadzać i tym samym ich wewnętrzne zrozumienie siebie może zaowocować fajnymi dla społeczeństwa pomysłami....
myślałem, że podchodzisz do tego problemu w sposób chłodny i w miarę racjonalny ...
Ty tymczasem uprawiasz coś w rodzaju propagandy, starajac się udowodnić swoim adwersarzom, że istnieje "kwadratowe koło" ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi temat do dyskusji, może pogracie w koci łapki? Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać mamy @Boruta inne spojrzenie na te same sprawy. Dla mnie wartością nadrzędną są prawa człowieka nie zależnie od jego orientacji czy upodobań seksualnych. Jeżeli państwo dyskryminuje jakieś upodobania dlatego, że nie są one po linii myślenia państwa czy społeczeństwa to dla mnie to jest niewłaściwe spojrzenie.
Tak wiec moim zdaniem podchodzę do problemu 'chłodno' Smile
Twoje argumenty popierające rozwiązania prawne w oparciu o jednostronny punkt widzenia społeczeństwa dla mnie są po prostu nieakceptowalne. Z mojego punktu widzenia oba typy związków są na równi korzystne dla istnienia społeczeństwa.
Co do odejścia od natury, bo wielu taki argument podaje, że homoseksualizm jest nienaturalny. Tak się składa, że mutacja genetyczna i dewiacje w obrębie zachowań są integralną częścią naszej natury i nawet wiadomo jaki procent osiągają. Tak więc fakt, że homoseksualiści się rodzą jest niczym innym jak tylko prawem natury czy się to ludziom podoba czy nie. Nie może więc być też mowy o zagrożeniu z powodu promowania zachowań homoseksualnych ponieważ ludzi takich będzie rodzić się zawsze tyle ile teraz zgodnie z prawem natury (mutacja), nie ma szans by rozplenili się Smile oni bo naturalnie nie mają takich możliwości.
A jak już przy tym jestem, to warto zauważyć, że jak nie akceptuje się takich związków a często zmusza do związku 'normalnego' homoseksualistę to on wtedy zmuszony przekazuje swoje patologiczne geny dalej. Normalnie umarł by bez potomstwa szczęśliwy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"PS. Faktem jest, że NWO ma w planie zniszczenie rodziny ale nie poprzez promowanie homoseksualizmu. Organizacje gejowskie (nie mylić z homoseksualistami) są narzędziem w rękach Elity ale ich zadanie jest zupełnie inne. Ich zadaniem jest tworzenie problemu socjologicznego, który potem wprowadzając nowe prawa i/lub odbierając inne wprowadzić nowy porządek. Tak na prawdę to właśnie dzięki Panu i innym reagującym na te tandetne prowokacje plan odnosi sukces. Manipulacja polega na tworzeniu grup homofobów by móc później przeciwko NIM (i przy okazji innym niewygodnym dla systemu) tworzyć prawne sankcje.
Problem > Reaction > Solution.
Im szybciej Pan i Panu podobni zrozumiecie jak działa Elita tym trudniej będzie Elicie tworzyć Nowy Ład. Ich władza w całości opiera się na propagandzie i manipulacji, bez tego są bezsilni. "

Caly powyzszy fragment jest jednym z najpieknieszych dowodow na PROPAGANDE I MANIUPULACJE jakie ostatnio czytalem.

To znaczy ze teraz mamy "gejow" (czyli pedalow ) i "homoseksualitow.

"Ich zadaniem jest tworzenie problemu socjologicznego, który potem wprowadzając nowe prawa i/lub odbierając inne wprowadzić nowy porządek. "
Zgadzam sie w stu procentach.
To co szanowny kolega robi po mistrzowsku nazywa sie 'szara propaganda' i polega na oglupianiu czytelnika mieszanka w ,ktorej prawda jest umiejetnie pomieszana z klamstwami po to aby osiagnac koncowy zamierzony efekt.

Twierdzenie ,ze czyjas manipulacja robie ze mnie "homofoba" jest maniuplacja sama w sobie.
Malo tego: odbiera mi chamski sposob prawo do wlasnych pogladow i probuje MANIPULOWAC MNA STARAJAC SIE MNIE PRZEKONAC ze sa one jedynia efektem tego ,ze ktoa mna "manipuluje" i ,ZE BEZ TEJ INNEJ " MANIPULACJI "mialbym zupelnie inne poglady czyli nie byl bym "homofobem" czyli zaakceptowal bym propagowanie pederastii na wszelki mozliwe sposoby.
Piekne.

Czy oni was tego ucza w specjalnych szkolach ,czy wystarczy studiowanie Talmudu?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szokujące zdjęcia: Arcybiskup Niederauer udziela Komunii św. homoseksualistom przebranym za zakonnice
Arcybiskup: Nic gorszącego nie widziałem...
Pomimo protestów katolików pragnących zachować resztki normalności w Kościele, arcybiskup San Francisco - bp George Niederauer odprawił w niedzielę (7 X br.), Mszę św. w parafii Najświętszego Odkupiciela, podczas której udzielał Komunii św. grupie homoseksualistów.



Homoseskualiści-transwestyci w parodiujących zakonnice strojach podczas Mszy św. odprawianej przez arcybiskupa Niedarauera

Parafia Most Holy Redeemer, położona w "gejowskiej” dzielnicy Castro, znana jest od lat jako wylęgarnia ruchu gejowskiego operującego w Kościele, a członkowie jednej z takich grup używającej prześmiewczej nazwy "Siostry Nieustającej Słabości" [Sisters of Perpetual Indulgence], przystępują do Komunii św. w przebraniu za katolickie zakonnice. Nagrany podczas Mszy św. film, pokazuje arcybiskpua Niedarauera udzielającego Komunii św. dwóm takim przebierańcom.



Arcybiskup Niederauer udziela Komunii św. Homoseksualiście przebranemu za zakonnicę

Działająca w parafii Najświętszego Odkupiciela grupa homoseksualistów przebierających się m.in. za zakonnice, określa się jako "przełomowy zakon zakonnicgejów" [dokładnie ang. Ladingedge order of queer nuns], a motto grupy brzmi: "Idź i grzesz trochę więcej" ("Go and sin some more"). Lokalne pismo dla homoseksualistów San Francisco Bay Times pisze, iż podczas zebrań parafialnych grupy - miały miejsce "zdarzenia o wyraźnym seksualnym charakterze". Od pewnego czasu grupy te nie spotykają się już w pomieszczeniach parafialnych, jednak obrały sobie za cel uczestnictwo we Mszach św., podczas których ostentacyjnie przystępują do Komunii św. w przebraniu.
Zatroskani katolicy od lat protestują i wysyłają monity do biskupów, najczęściej z zerowym rezultatem. Na zapytanie agencji informacyjnej Life-SiteNews wysłanej do Arcybiskupstwa, arcybiskup Nierderauer odpowiedział listownie: "W dniu 7 października br. nie zauważyłem protestów ani demonstracji, ani zakłócenia Eucharystii niedzielnej. Zebrani parafianie zachowywali się podczas liturgii pełni pobożności i liturgia była celebrowana z szacunkiem. Podczas rozdawania Komunii [a już św. - biskup nie używa tego określenia w swym liście przyp. BIBUŁA], na końcu kolejki ustawiły się dwie dziwnie ubrane osoby, które podeszły aby przyjąć Komunię [św.] Nie zauważyłem żadnego pośmiewiska z religijnego stroju. Z tego co pamiętam, jedna z tych osób miała na głowie duży kwiecisty kapelusz lub girlandę".
Zdając sobie sprawę z bezsilności w rozmowach z amerykańskimi biskupami, grupa katolików skupiona w organizacji Americans for Truth, przygotowuje zbiorowy protest do watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary i nuncjusza apostolskiego w USA.


KOMENTARZ BIBUŁY: Przypomnijmy tylko króciutko, że konsekratorem biskupa George Niederauer był nie kto inny tylko kardynał Roger Mahony, jedna z najczarniejszych postaci Kościoła w Stanach Zjednoczonych, a współkonsekratorem, kardynał William Levada, dzisiaj Prefekt Kongregacji Nauki Wiary [zestawiając dokonania Levady z tym zacnym urzędem jest niemal bluźnierstwem i doprawdy nie wiadomo czym kierował się papież Benedykt XVI powołując tego zdekonspirowanego liberała na tak ważną pozycję] oraz biskup Tod Brown tak, tak - ten sam co to wspierał księży swojej diecezji, aby nie udzielali Komunii św. osobom chcącym przyjąć Ją w pozycji klęczącej. Ten sam, który jest stałym bywalcem sal sądowych. Ten sam co wyrzuca z diecezji konserwatywnych księży.
Jak widać niedaleko pada (zgniłe) jabłko od (chorej) jabłoni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mamy informacje o PRZYPADKU STRASZLIWEJ NIETOLERANCJI ,ktora ani chybi jest owocem manipulacji bez ktorej to manipulacji (zgodnie z teoria jednego z forumowiczow) takie zachowanie na pewno nie mialo by miejsca:

"Grupa katolików w Szkocji przystępuje do ujawniania nazwisk księży i biskupów-homoseksualistów
Działająca w Szkocji organizacja katolików świeckich wydająca pismo Catholic Truth, rozpoczęła akcję upubliczniania nazwisk księży uwikłanych w skandale homoseksualne, pieczołowicie skrywane latami przez hierarchię kościelną.
Jak oświadcza pani Patricia McKeever, wydawca pisma i przywódca grupy: "Głównym celem upubliczniania nazwisk księży- i biskupów-homoseksualistów, jest zarówno zwrócenie uwagi na ten problem występujący w Kościele w Szkocji, jak również ochrona członków Kościoła [przed tymi osobami]. I nie tylko chodzi o zachowanie jakże ważnego dla nas wszystkich fizycznego bezpieczeństwa dzieci, ale również o bezpieczeństwo duchowe wiernych oddanych pod opiekę tych księży- i biskupów-homoseksualistów".
Grupa tradycyjnych katolików skupiona w organizacji i wokół pisma Catholic Truth, pragnąca przywrócenia ortodoksji w Kościele i nie dostrzegająca żadnych kroków czynionych przez hierarchię w tym kierunku, zwraca się do wszystkich wiernych z prośbą o uczestnictwo w ujawnianiu osób duchownych uwikłanych w skandale homoseksualne. Grupa obiecuje anonimowość informatora, jednak podkreśla przy tym, że "Nie chcemy abyś jedynie przekazał nam informację z zastrzeżeniem byśmy trzymali ją tylko do swojej wiadomości. [...] Jeśli przekażesz nam informację, którą uznamy za popartą faktami i godną zaufania, upublicznimy ją".
"Jest to sprawa najwyższej wagi, byśmy wskazywali i ukazywali tych, którzy używają Kościoła jako przykrywki do swojego gejowskiego stylu życia" - oświadcza 58-letnia Patricia McKeever mieszkająca w Edynburgu.
Z takim podejściem nie zgadzają się z oczywistych względów organizacje homoseksualistów, jak na przykład tzw Humanistyczne Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek - GALHA, które nazywa akcję "współczesnym polowaniem na czarownice". Ich walkę wspierają organizacje statutowo walczące z religią i wpływem religii w społeczeństwie, jak np. National Secular Society, które poprzez swego przedstawiciela - Alistair McBay, również nazywa akcję "XXI-wiecznym polowaniem na czarownice".
W tym wszystkim nie zaskakuje niestety stanowisko hierarchii kościelnej w Szkocji, które nie tylko potępia akcję, ale i używa niemal tych samych określeń co przeciwnicy Kościoła. Archidiecezja w Glasgow nazwała grupę "samozwańczymi łowcami herezji" i oskarżyła ją o prześladowanie księży. Rzecznik prasowy Archidiecezji, określił działania pani McKeever "średniowiecznym polowaniem na czarownice", i że - "Catholic Truth jest maleńką grupką działającą na peryferiach Kościoła, kompletnie nie reprezentującą głównego nurtu katolicyzmu. Są oni samozwańczą grupą łowców herezji, którzy wytworzyli sobie nawyk bombardowania Watykanu absurdalnymi listami" - pisze rzecznik Archidiecezji.
Prawda wygląda jednak nieco inaczej: to właśnie Catholic Truth, jako grupa oddanych katolików, na serio biorących niezmienną Naukę Kościoła i broniących Tradycji, protestowała gdy liberalni biskupi wprowadzali sex-edukację w katolickich szkołach Szkocji. To Catholic Truth skrytykowała liberalnego biskupa Keith O'Brien, który odmówił udzielenia poparcia biskupowi Devine twierdzącemu, iż homoseksualiści nie powinnni być nauczycielami w szkołach katolickich. To Catholic Truth wysyłała liczne monity do biskupów a gdy nie przynosiło to zupełnie żadnych rezultatów słała listy prosto do Watykanu - z dokładnymi danymi o homoseksualnych skandalach księży, skandalach skrzętnie chowanych pod dywan przez lokalną hierarchię i administrację kościelną.
Jeden z księży wzywanych przez Catholic Truth do otwartego przyznania się do prowadzenia podwójnego życia, broni się mówiąc: "wszyscy dookoła mówią o powstawaniu fundamentalizmu w społecznościach muzułmańskich, ale my powinniśmy wskazywać na fundamentalistów - w naszym własnym środowisku. Czyżbyśmy byli świadkami powstawania ruchu katolickich Talibów?"
Patricia McKeever nie zamierza jednak ustępować pomimo otrzymywania ostatnio dziwnych przesyłek, jak np. ciężkich paczek z pornograficznymi pismami. Twierdzi ona, że ukaże tych wszystkich księży, którzy prowadzą podwójne życie, z ich nocnymi wypadami do barów gejowskich czy też współuczestnictwem w weselach wyprawianych po 'ślubach cywilnych' tzw. małżeństw homoseksualnych.


Coz za potworny przypadek manipulowanej przez elity "homofobii" Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KULISY WIELKIEGO EKRANU

Jakoś tak się złożyło, że ostatnio prawie codziennie "połykam" jeden film fabularny. Amerykańska propaganda filmowa należy do najbardziej nachalnych mechanizmów sączonego macerowania umysłów.
Robi się ją, żonglując powszechnie działającymi uczuciami ludzkimi, jak miłość czy poszukiwanie sprawiedliwości, rzucając to na tło politycznie zaangażowanego krajobrazu - kontekstu, który choć nie ocenia wprost opisywanych wydarzeń, to jednak truje jak gaz.
Chodzi o taki dobór bohaterów i tła, abyśmy bezwiednie "kupowali" zalecaną interpretację wypadków.
Weźmy "Blood Diamond". To film o finansowaniu afrykańskich konfliktów wydobyciem i sprzedażą diamentów. Jeden z głównych schwarzcharakterów obrazu to... weteran armii RPA, płk Coetzee. W myśl reguł politycznej poprawności, każde zło w Afryce musi się brać z byłego kraju apartheidu.
Jednocześnie w filmie zupełnie nieobecny jest wątek izraelsko-żydowski. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że Żydzi są w handel diamentami z Afryki zaangażowani po uszy, często płacąc za kamyki poszukiwaną tam chińską bronią.
W takim "Jewish Journal" można przeczytać m.in. że Israeli Diamond Industry produkuje dwie trzecie wszystkich diamentów sprzedawanych na całym świecie. Rodzina "Niemców pochodzenia żydowskiego", Oppenheimerów, wywindowała DeBeers do rangi absolutnego lidera branży szlifowania i sprzedaży brylantów.
Jak pisze Edward Jay Epstein w "The Rise and Fall of Diamonds", od czasów hiszpańskiej inkwizycji brylanty i diamenty stały się walutą żydowskiej diaspory - można je łatwo ukryć i zabrać ze sobą, a mają znaczną wartość.
Handlarz brylantami z Los Angeles, który prosił "Jewish Journal" o niewymienianie nazwiska - dodaje, że handel brylantami ze stref konfliktu to "sprawa żydowska" (Jewish issue). "Proszę tylko pomyśleć, jak wiele osób jest zatrudnionych w Izraelu w przemyśle diamentowym i jak wielkie znaczenie ma ten przemysł dla gospodarki tego kraju" - pytał.
No i co? I w filmie "Blood Diamond" nie ma o tym słowa; nie ma też jednej sugestii czy obrazu, który pozwoliłby łączyć Żydów czy Izrael z całym problemem...
Ładny film, tylko "lekko skrzywiony". Ktoś powie, że film fabularny to nie dokument i nie musi wszystkiego kłaść kawa na ławę. Ciekawe tylko, dlaczego większość filmów fabularnych kłamie "w jedną stronę".
Inny przykład to "Labirynt Fauna" [Pan’s Labyrinth], nawet chyba dostał jakieś oscary, opowiada o wrażliwej dziewczynce, która na jawie widuje baśniowe postaci. Rzecz dzieje się w roku 1944, kiedy w Hiszpanii dogasa wojna domowa a po lasach pałętają się jeszcze resztki komuszych bandytów.
Bandyci ci cieszą się wielką sympatią autora scenariusza, który robi z nich bohaterów, demonizując jednocześnie kapitana wojsk Franco, nielubianego ojczyma naszej wrażliwej dziewuszki.
Widz nie ma wątpliwości, kto w konflikcie hiszpańskim miał rację, zaś fakt, że komuniści byli najbardziej krwawymi siepaczami konfliktu i "pomogli" dostać się do nieba ponad 6 tysiącom sióstr i księży, z których kilkuset papież wyniósł na ołtarze, wspomniany film całkowicie to pomija.
Dlaczego? Nietrudno się domyślić.
Inny obrazek to brutalny film o rosyjskiej mafii w Londynie wyróżniony przez publiczność na festiwalu w Toronto, "Eastern Promise" kanadyjskiego reżysera Davida Cronenberga. I znów zaprezentowany obraz świata daleko odbiega od rzeczywistości, prezentując postać "dobrego wujka " z KGB, notabene odtwarzaną przez zasłużonego polskiego reżysera Jerzego Skolimowskiego.
W czasach PRL-u każdy wiedział, że "prasa kłamie". Dzisiaj takie samo przeświadczenie potrzebne jest naszym dzieciom w odniesieniu do filmowej produkcji Hollywood.
Niemal każdy film hollywoodzki kłamie, kreując "rzeczywistość inaczej". Po obejrzeniu takiej produkcji należy sięgnąć do literatury, pogrzebać w Internecie i zobaczyć, co takiego chcieli ukryć autorzy danego obrazu. Jest to całkiem przyjemna praca detektywistyczna.
Jeśli więc wybieramy się do kina całą rodziną, to warto po filmie podjąć się takiego wysiłku i omówić sprawę; jeśli mamy do czynienia z puszczonym do kina samopas juniorem, wówczas dobrze jest go po przyjściu do domu przepytać.
Jedyną odtrutką na propagandę jest myślenie, i dzisiaj za każdym razem powinniśmy się pytać, "dlaczego autor chciał nam powiedzieć to, co mówił, i jaki miał w tym interes?".
Ważne też jest, abyśmy w końcu pomyśleli o robieniu własnych polskich filmów, najlepiej akcji sensacyjnych, przyciągających młodą widownię, a jednocześnie w podtekstach i kontekstach ukazujących naszą narodową sprawę i nasz narodowy interes.
Sam mam na pierwszy rzut scenariusz filmu o ucieczce AN-em 2 z Polski 1 kwietnia 1982 r.
Jest tam wszystko - miłość, zdrada, brawura pilotażu i zawierzenie Bogu. Niestety, do tej pory nikogo to nie zainteresowało...
Tymczasem pozostaje nam odkłamywać blockbustery.

Andrzej Kumor – „Goniec” (Mississauga, Kanada – 29 września, 2007
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 21 Gru '07   Temat postu: Wiza za zgode na pranie mozgu Odpowiedz z cytatem

Typowym przykladem politycznej poprawnosci ( i manipulacji ) ,ktora przeradza sie w ,zydowska glownie dyktature, jest ten kolejny przyklad:
Chorwacki pisenkarz bedzie musial przejsc "szkolenie o tolerancji" zanim przyjedzie do Australii.
Od tego bedzie zalezalo czy dostanie wize czy nie.
Organizacje zydowskie podniosly juz swoj normalny wrzask aby niemozliwic przyjazd do Australii tym starsznym "antysemitom ' z Chorwacji.

[url] http://optuszoo.news.ninemsn.com.au/arti.....cobr=optus [/url]

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posted: 21 Dec 2007 02:59 pm Post subject: Pierscionki ze swastyka-szlagierem w Finlandii

--------------------------------------------------------------------------------

Nie pokorni jak zawsze Finowie i tym razem pokazali ,ze w nosie maja polityczna poprawnosc.

[url] http://www.spiegel.de/international/europe/0,1518,523784,00.html [/url]


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy poruszyłeś ważną sprawę. Ja polecam film: "This film is not yet rated", niestety nie ma napisów. Tu prośba dla szanownych tłumaczy. Dziękuje wam w imieniu wszystkich. Film ten jest na torrentach ja już go mam na dysku. Link do dostępnych torrentów: http://www.torrentz.com/search?q=This+Film+Is+Not+Yet+Rated&x=47&y=35
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy film . o ktorym mowisz jest w internecie?
Jerzy


Ps .Szansa dla peda..."kochajacych inaczej " na nowe zycie.

Prowadzac badania nad samcami muszki owocowki naukowcom udalo sie wyodrebnik skladnik chemiczny ,ktory zamienia muszke samca w "pedala" albo odwrotnie :muszke -pedala w normalnego.
Nie zartuje.




[url] http://www.thebirdman.org/Index/Temp/Tem.....-pagan.htm [/url]

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dał byś sobie Jerzy zrobić lobotomie?
Fajnie, że naukowcy takie eksperymenty sobie robią, ale zarówno teraz jak i pewnie jeszcze długo będzie to tylko świat laboratoriów i muszek. Żaden szanujący siebie człowiek nie da się 'poprawiać' przez tych rzeźników.
Dla mnie to przykład skrajnej głupoty naukowców, którzy zamiast robić coś sensownego to kombinują jak zrobić świat który sobie w tych ograniczonych umysłach powymyślali. Nijak się to ma do rozwiązania problemów homo....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
A dał byś sobie Jerzy zrobić lobotomie?
Fajnie, że naukowcy takie eksperymenty sobie robią, ale zarówno teraz jak i pewnie jeszcze długo będzie to tylko świat laboratoriów i muszek. Żaden szanujący siebie człowiek nie da się 'poprawiać' przez tych rzeźników.
Dla mnie to przykład skrajnej głupoty naukowców, którzy zamiast robić coś sensownego to kombinują jak zrobić świat który sobie w tych ograniczonych umysłach powymyślali. Nijak się to ma do rozwiązania problemów homo....


Wiesz co to ironia?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile OK, powiem Ci, że jak czytam twoje teksty to pojęcia nie mam kiedy ironizujesz a kiedy wyrażasz swoje poglądy.
Pamiętaj, że tekst pisany pozbawiony jest przekazu drogą wizualną czy choćby intonacji głosu a to wiele utrudnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Widać mamy @Boruta inne spojrzenie na te same sprawy.

to nie ulega wątpliwości ...

jednak, mimo tych różnic potrafimy (tu ukłon w Twoja stronę Cool ) rozmawiać ze sobą ...i tak być powinno

Komzar napisał:
Dla mnie wartością nadrzędną są prawa człowieka nie zależnie od jego orientacji czy upodobań seksualnych. Jeżeli państwo dyskryminuje jakieś upodobania dlatego, że nie są one po linii myślenia państwa czy społeczeństwa to dla mnie to jest niewłaściwe spojrzenie.

dla mnie też wielką wartością są prawa, o których wspomniałeś ...
jenak ...na temat tego co Ty nazywasz dyskryminacją mam zupełnie inne zdanie ...
tutaj żeby było jasne muszę zaznaczyć, że jestem konserwatystą i to co według Ciebie (w odniesieniu do homoseksualistów) jest równouprawnieniem dla mnie jest ich nieuzasadnionym uprzywilejowaniem, bo tutaj wcale nie chodzi (według mnie) o walkę z dyskryminacją, ale właśnie o uprzywilejowanie i nic poza tym ...

Komzar napisał:
Tak wiec moim zdaniem podchodzę do problemu 'chłodno'

w takim razie zwracam honor ... Cool

Komzar napisał:
Twoje argumenty popierające rozwiązania prawne w oparciu o jednostronny punkt widzenia społeczeństwa dla mnie są po prostu nieakceptowalne. Z mojego punktu widzenia oba typy związków są na równi korzystne dla istnienia społeczeństwa.

tak ...tutaj wyraźnie sie róznimy gdyż ja nie widzę w tym jakichś szczególnych korzyści, które państwo mogłoby odnieść z uprzywilejowania zwiazków homoseksualnych ...
(na te temat wypowiadali się też Grand i nabody)

Komzar napisał:
Co do odejścia od natury, bo wielu taki argument podaje, że homoseksualizm jest nienaturalny. ..

ja piszę z pozycji konserwatywnych, a nie "naturalistycznych" ...nie wnikam w tę kwestię ...a widzę, że niektórzy forumowicze pragneliby skierować ten spór w tę stronę ...

nie zamierzam udowadniać, że koń nie jest wielbładem i na odwrót ...

takie przekierowanie tematu służy "obrońcom gejów ..." do wykazania, że ich adwersarze są "niereformowalni" ...czyli inaczej mówiąc "ciemni" ...i "śmieszni", kiedy stając w obronie "prawa naturalnego" kwestionują samą Naturę ...



Serdecznie Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisalismy tutaj o rozbijaniu normalnej rodziny a co za tym idzie rozsadzaniem spoleczenstwa od wewnatrz porzez wmawianie w ludzi ,ze PUBLICZNA AKCEPTACJA PEDERASTII I GWARANTOWANIE JEJ PRZYWILEJOW W IMIE (ZLE POJETEJ ) rownosci to OK>
Nie ,to nie ok.
Tutaj macie kolejny przyklad : normalni rodzice ,tzw.forster parents czyli "rodzice zastepczy " moga byc pozbawieni swoich wychowankow jesli nie zgodza sie na uswiadamianie ICH ,ZE WSROD ROZNYCH RODZAJOW "MILOSCI" ISTNIEJE ROWNIEZ MILOSC PEDERASTYCZNA.
Poniewaz jeden z kolegow mial tutaj tyle do powiedzenia na temat manipulacji w tym wypadku musze sie z nim zgodzic: mamy tu do czynia z wyjatkow k....ska manipulacja.

"Compulsory teaching of homosexuality

Homosexual filth is against normal human behaviour and the perverts who are attempting to push it to be taught in schools and other areas where they are trying to indoctrinate and recruit children should be publicly flogged. Oh for the day when decent people will wake up and pay more attention to who they are voting for at election time. some idiots even vote for candidates who if they were to investigate them would find that they are completely against their behavioural principles.

There was a time when people who wanted to be foster parents to a child were investigated to see that they were not poofters trying to exploit the situation. The position has now reversed, if you are a normal person you can now be rejected.

This newsmail is being sent to Somerset Council.

Send your disapproval to Somerset Council at somersetdirect@somerset.gov.uk

More information re contacting the council at the bottom.

***********************************************************************************************





UK Christian Couple who Refuse to Promote Homosexuality Forced out of Child Foster Care
Investigation into child services in region revealed bias in favour of homosexuals



By Hilary White

CHARD, UK, October 24, 2007 (LifeSiteNews.com) – A Christian couple in Somerset, UK, have been told by child services that they would be required to take teenaged foster children to homosexual support groups and teach the children placed in their care that homosexuality is normal. When the couple told officials at social services that it would violate their conscience to do so, the eleven year-old boy who had been placed with them was removed.

Somerset Council officials cited the recently passed Sexual Orientation Regulations when they decided that people who open their homes to children in need, must also discuss same-sex relationships and promote homosexuality as normal and “equal”.

Vincent and Pauline Matherick have looked after twenty-eight children since 2001 with an untarnished record as care givers. When the couple first started fostering, they took in young single mothers and their babies, but have recently had mostly primary school aged children. They told the Daily Telegraph that officials with the Somerset Council had told them that if a child in their care showed signs of interest in homosexuality, they would be expected to encourage them by taking them to a homosexual support group.

Vincent Matherick, a minister at the South Chard Christian Church and a primary school governor, told the Telegraph, “They were saying that we had to be prepared to talk about sexuality with 11 year-olds, which I don’t think is appropriate anyway, but not only that to be prepared to explain how gay people date.”

While the Sexual Orientation Regulations were being debated in the House of Commons, Christian groups and others warned that they would be used to force believers out of the public services such as adoption agencies.

David Davies, a Conservative Party MP and former contender for leadership of the party, said, “It’s absolutely horrendous that Christian men and women doing their bit for the community are being discriminated against because of their beliefs. I’m quite certain that social services would never dare to ask a member of any other established religion to agree to such a stance on homosexuality.”

Mr. Matherick said, “I simply could not agree to do it because it is against my central beliefs.” The Mathericks asked if they could continue to care for the boy who is with them until he is placed somewhere permanently, but the request was refused and he will be removed this week and placed in a council hostel.

“We have never discriminated against anybody,” Mr. Matherick said, “but I cannot preach the benefits of homosexuality when I believe it is against the word of God.”

The Mathericks are consulting with the Lawyers’ Christian Fellowship to decide what legal action to take.
"

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polityczna poprawność - niech ją jasna cholera!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile