boże, kto dzisiaj traci czas na prisonplanet.kau ? ...co za naoczny frajer, daję słowo

((...ale to nie pierwszy przypadek
kiedy grzebie się w śmieciach, śmierdziel. Niech tam nurkuje w czym chce, sam sobie szkodzi, najgorsze że znosi różne takie łajna na forum

-i jeszcze ktoś nieświadomy w to kliknie

.....a "mądry" przy tym -jak dupa węża.))
_________________
Fahrenheit451 - piękna idea! Wszędzie pełno ogłupiających książek! (począwszy od tej najstarszej)