W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Amerykański upadek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 44350
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3313
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 13:20, 18 Gru '25   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast gadać, trza upadać
https://world-scam.com/Files/video_2025-12-17_08-36-07.mp4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 1864
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 12:51, 04 Sty '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak się zastanawiałam, czy czasem śmierć polskich komandosów "na szkoleniu w USA" nie była związana z jakąś akcją w Wenezueli,
jeżeli tak było, to tylko hańba i dyshonor tym, którzy ich tam wysłali
https://www.tvp.info/89031126/wypadek-na.....dosow-grom
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aqyOdwR_460svvp9.webm
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aoy6d7x_460svvp9.webm



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3313
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 14:47, 04 Sty '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha napisał:
tak się zastanawiałam, czy czasem śmierć polskich komandosów "na szkoleniu w USA" nie była związana z jakąś akcją w Wenezueli,
jeżeli tak było, to tylko hańba i dyshonor tym, którzy ich tam wysłali


Bynajmniej,.
Wypada określić powód hańby i dyshonoru. Bo wygląda na to, że takie osądy rodzą się w głowach osób, które żyją w bajkowych oparach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 1864
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:03, 08 Sty '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.rt.com/news/630714-ice-agents-shoots-woman/
link do video w artykule.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1530
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 06:37, 31 Sty '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos rozsądku z usa:

https://x.com/i/status/2017342063293968688
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3313
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:39, 31 Sty '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozsądek jest passe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2812
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:44, 29 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rakieta New Glenn od Blue Origin (Jeff Bezos) właśnie uległa największej awarii zakończonej eksplozją w historii Przylądka Canaveral.

Jest to też prawdopodobnie najwieksza eksplozja od czasów sowieckiej księżycowej rakiety N1 (lata 60te). Do eksplozji doszło w czasie testu statycznego. Załadowana paliwem rakieta miała energię porównywalna z małą bombą at.

Potężny cios dla Blue Origin i wielu programów w jakich New Glenn mial odegrać rolę.

Wid: SpaceflightNow

https://x.com/jj_kowalewski/status/2060222894496489839?s=20
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Amerykański upadek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile