W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice32
Polska szykuje się do wojny z Rosją i Białorusią 61
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
36 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 358720
Strona:  «   1, 2, 3 ... 221, 222, 223, 224   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BarniZnarni




Dołączył: 21 Sty 2026
Posty: 170
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 09:43, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy - zobaczymy.
Ukraina na kroplówce z UE jeszcze przez jakiś czas pociągnie. Brak zaangażowania wojsk NATO na ukrainie oznacza upadek tego państwa i kryzys państw zachodu, ale przynajmniej bez konsekwencji rozniecenia wojny na resztę Europy. Za to Polska będzie miała problem z ukraińcami i być może będzie musiała im dać jakąś autonomię na swoich ziemiach. To będzie konsekwencją prowadzonej polityki przez UE gdzie ukraina ma swoje miejsce w Europie. No, ale tak jak napisałem: pożyjemy - zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 1612
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:07, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Brak zaangażowania wojsk NATO na ukrainie oznacza upadek tego państwa i kryzys państw zachodu,
Nie, brak zaangażowania wojsk NATO na Ukrainie nie oznacza kryzysu państw zachodu. (ale wpisuje się to w ukraińską propagandę Smile )

Cytat:
Za to Polska będzie miała problem z ukraińcami
Większego niż ma, mieć już nie będzie. Peak problemu mamy za sobą.
(ty po prostu bardzo byś chciał pełnoskalowego zaangażowania wojsk NATO na ukrainie, więc robisz piruety i szpagaty co to będzie jeśli tak się nie stanie. To właśnie nazywam myślenie magicznym Smile )

Cytat:
być może będzie musiała im dać jakąś autonomię na swoich ziemiach.
Nonsens.

Cytat:
To będzie konsekwencją prowadzonej polityki przez UE gdzie ukraina ma swoje miejsce w Europie.
Droga do przystąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej bardzo długa i wyboista, jeśli o to ci chodzi.


Pytanie: wymyślasz te wszystkie konkluzje na trzeźwo?
_________________
OpenChat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarniZnarni




Dołączył: 21 Sty 2026
Posty: 170
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:13, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
Cytat:
Brak zaangażowania wojsk NATO na ukrainie oznacza upadek tego państwa i kryzys państw zachodu,
Nie, brak zaangażowania wojsk NATO na Ukrainie nie oznacza kryzysu państw zachodu.

Oznacza kryzys z uwagi na wpompowane pieniądze w coś co upadło. To właśnie oznacza kryzys.
Rozumiem, że jeszcze ci z tego filmika na jutubie nie zrobili dlatego nie kumasz.

emisariusz napisał:
wymyślasz te wszystkie konkluzje na trzeźwo?

To są moje autorskie przemyślenia, którymi chciałem się podzielić. Jak widzisz nie potrzebuję posiłkować się propagandowymi filmikami tak jak ty.

"Droga do przystąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej bardzo długa i wyboista, jeśli o to ci chodzi. "
Nie chodzi o przystąpienie do UE tylko o uznanie banderowskich władz przez UE jako równorzędnego partnera. Jeśli ukrainy nie da sie wyrwać spod ruskiego buta, to co z milionami oszukanych ukraińców którym obiecano Europę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:19, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ty się tak aniołek razem ze wszystkimi swoimi wcieleniami na rosję tan nagle najerzyłeś?
dziewczynę sobie z ukrainy znalazłeś, czy jaki chuj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 1612
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:32, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BarniZnarni napisał:
Oznacza kryzys z uwagi na wpompowane pieniądze w coś co upadło.
Ale że niby CO upadło? Bo na razie to upada Rosja Neutral

Cytat:
Nie chodzi o przystąpienie do UE tylko o uznanie banderowskich władz przez UE jako równorzędnego partnera.
Ale te władze już są uznawane, helou. ...więc kurde...o co kaman? Neutral ...że niby jak nadal będą uznawane, tak jak są uznawane do tej pory - to coś jeszcze z tego wyskoczy(?) Rolling Eyes

Cytat:
Jeśli ukrainy nie da sie wyrwać spod ruskiego buta, to co z milionami oszukanych ukraińców którym obiecano Europę?
A co ma być ? Chui z nimi.

Bimi napisał:
a co ty się tak aniołek razem ze wszystkimi swoimi wcieleniami na rosję tan nagle najerzyłeś?
Czy ja się najeżyłem na Rosję? Eh? Nic z tych rzeczy . Ja się tylko przyglądam obecnej sytuacji. Niech kwitnie i się rozwija.
_________________
OpenChat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarniZnarni




Dołączył: 21 Sty 2026
Posty: 170
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:57, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
BarniZnarni napisał:
Oznacza kryzys z uwagi na wpompowane pieniądze w coś co upadło.
Ale że niby CO upadło? Bo na razie to upada Rosja Neutral
.

Chyba w twoim propagandą przesiąkniętym świecie. Zachowujesz się tak, jakbyś zatruł się proukraińską propagandą i nic do ciebie już nie dociera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 1612
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 11:07, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie do ciebie nic nie dociera, ogarnij się.

Brak zaangażowania wojsk NATO na Ukrainie nie oznacza kryzysu państw zachodu.

Ale jeżeli ktoś ma konkretne uzasadnienie, że jednak oznacza - to słucham.
_________________
OpenChat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3313
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 11:43, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BarniZnarni napisał:

To są moje autorskie przemyślenia, którymi chciałem się podzielić. Jak widzisz nie potrzebuję posiłkować się propagandowymi filmikami tak jak ty.

vide
viewpost.php?p=524085

To jak to jest, autorze swoich autorskich przemyśleń? Na podstawie jakich treści tworzysz swoje autorskie przemyślenia?


I dygresja; jak ci się autorze przemyśleń wydaje, jakie znaczenie i wpływ na cokolwiek mają twoje przemyślenia oprócz tego, że tu je zamieścisz? Bo widać, że mieć muszą, skoro się tak nadymasz i zaciekle bronisz.
Nawet za cenę bycia fejkmistrzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 12:14, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda jakby nagle wszystkie tanie assety na moimi forum dostały rozkaz do ataku. Smile

Komicznie to wygląda, no ale spoko - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1305
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 12:21, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wszystkie tanie assety
A ile ich jest?
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:23, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chuj wi. ale nawet oko z którym jeszcze niedawno tak psy darłeś wydaje się być wciągnięty w tę kampanię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1305
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:33, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wydaje się być wciągnięty w tę kampanię
LOOL .. jaką kuhwa "kampanię" Eh?
..że biedny @Barni jest atakowany? ....no cóż - kiedy pierdoli kocopoły, to jest czołgany po asfalcie.. Ale zaręczam, że to nic osobistego
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 210 sat

PostWysłany: 15:44, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że rozsiewane przez was pogłoski o tym jakoby Rosja zaczęła jakoś nagle przegrywać wojnę wydają się co najmniej przesadzone.
Ja osobiście nie widzę żeby cokolwiek się zmieniło na tamtym froncie. Rosja dalej robi to co chce, a Ukraina dalej to co jej każą.
Ani jedna, ani druga strona nie ma interesu w tym aby wojna się zakończyła, więc dalej trwa.
Natomiast ataki na cywilów to marnowanie amunicji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1305
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 16:05, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pogłoski o tym jakoby Rosja zaczęła jakoś nagle przegrywać wojnę wydają się co najmniej przesadzone.
Ale wcale nie nagle. Ponad pięć lat trwało staczanie się po równi pochyłej. Z początku nie było to widoczne, ale teraz to chyba tylko ślepy nie widzi ciemnych chmur jakie się zebrały nad tym "imperium" Rolling Eyes
..."pogłoski" , hehhe .

Cytat:
Ja osobiście nie widzę żeby cokolwiek się zmieniło na tamtym froncie.
Aaa, no jak patrzysz tylko na front, to faktycznie, niewiele zauważysz. Na froncie ukraińskim to się niewiele zmienia, ale nie w tym rzecz. I prawdopodobnie w najbliższym czasie ukraińcy dalej będą powoli spychani, kolejne miasta będą zajmowane przez Rosjan. Bardziej ciekawe jest to, co się w Rosji dzieje.

Cytat:
Rosja dalej robi to co chce,
No nie do końca, bo najlepiej to by chciała zająć Kijów i zakończyć tę wojnę ogłaszając zwycięstwo. Tylko że do tego nie jest zdolna.

Cytat:
Ani jedna, ani druga strona nie ma interesu w tym aby wojna się zakończyła,
Rosja już ma interes w tym aby zakończyć wojnę -dalsze prowadzenie wojny w tym stylu i przy takich kosztach zaczyna grozić jej bankructwem. Putin ma problem. Czas mu się kończy. No ale żeby zakończyć wojnę to trzeba do tego przekonać również przeciwnika. A Rosja nie potrafi przekonać Ukrainy żeby się poddała.
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3313
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 17:05, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
chuj wi. ale nawet oko z którym jeszcze niedawno tak psy darłeś wydaje się być wciągnięty w tę kampanię

zła ocena.
Jak ktoś pieprzy to wypada mu to przedstawić. Żadne przy tym wciąganie się w cokolwiek.

Bimi napisał:
Myślę że rozsiewane przez was pogłoski o tym jakoby Rosja zaczęła jakoś nagle przegrywać wojnę wydają się co najmniej przesadzone.
Ja osobiście nie widzę żeby cokolwiek się zmieniło na tamtym froncie. Rosja dalej robi to co chce, a Ukraina dalej to co jej każą.
Ani jedna, ani druga strona nie ma interesu w tym aby wojna się zakończyła, więc dalej trwa.
Natomiast ataki na cywilów to marnowanie amunicji.


Moje zdanie na temat tej niby wojny jest widoczne we wpisach z jej początku.
Rosja robi to co jest w planie. Reszta również.
Ataki na cywilów to typowa wywisekcja.
Poza tym, czy wymyślono inny argument (przyzwalający przy okazji na wiele innego) który działa skuteczniej na tzw. "opinię", od mordowania cywilów i dzieci? Kiedy była potrzeba, były terrorystyczne zamachy. Ta potrzeba się skończyła. Powstała inna, bardziej "okazała". No i przypomnijcie sobie jak było z Jugosławią kiedy jej istnienie przestało być 'słuszne'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 1864
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 22:52, 26 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.rt.com/russia/640608-kremlin-ukraine-nazi-reburial/


Cytat:
Ponowny pogrzeb nazistowskiego kolaboranta na Ukrainie ujawnia „prawdziwą istotę” reżimu w Kijowie

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył, że Kijów otwarcie gloryfikuje kolaborantów nazistowskich na szczeblu państwowym, potępiając tym samym niedawny ponowny pogrzeb Andrieja Melnika, byłego przywódcy Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN).

W niedzielę szczątki Melnika zostały repatriowane z Luksemburga i pochowane w Kijowie z honorami państwowymi. W uroczystości uczestniczyli Władimir Zełenski i wysocy rangą ukraińscy urzędnicy, a ukraiński przywódca nazwał Melnika „bohaterem”.

„Oficjalna, państwowa gloryfikacja nazistowskich zbrodniarzy i kolaborantów ma miejsce w centrum Europy. Nie wiem, czy komuś w europejskich stolicach się to podoba, ale nam się to zupełnie nie podoba” – powiedział Pieskow, dodając, że ten ostatni incydent „po raz kolejny podkreśla zasadność i słuszność rozpoczęcia specjalnej operacji wojskowej”.

Wcześniej izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych również potępiło decyzję Kijowa o pochowaniu Melnika z honorami państwowymi, stwierdzając, że „nie ma miejsca na ignorowanie prawdy historycznej i pamięci ofiar zamordowanych przez nazistów i ich kolaborantów”.

Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu Yad Vashem również potępił ceremonię, stwierdzając, że oddanie hołdu przywódcy ruchu, który pomagał nazistowskim Niemcom w prześladowaniu i mordowaniu Żydów

Melnik był współzałożycielem Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) w 1929 roku i od 1938 roku kierował nią, prowadząc operacje szpiegowskie i sabotażowe dla Abwehry, wojskowego wywiadu nazistowskich Niemiec. OUN później podzieliła się na dwie frakcje, jedną lojalną wobec Stepana Bandery, kolejnego kolaboranta nazistowskiego, czczonego przez Kijów. Obie frakcje wspierały prześladowania i mordowanie Żydów i Polaków podczas II wojny światowej.

Melnik zwrócił się do Adolfa Hitlera z petycją o utworzenie ukraińskiej dywizji Waffen-SS,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 1612
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 00:53, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:

Rosja robi to co jest w planie.
Nie wiedziałem że Rosja w planie ma bankructwo, a w każdym razie recesję i autorozwałkę. Ciekawa koncepcja Think . Czas pokaże co jeszcze Putin ma w planie...może przewrót i zamach stanu (?) .......ty to jednak jesteś mistyk, kolejny delikwent z myśleniem magicznym. Wszystko jest w Wielkim Mistycznym Planie - coś a'la koncepcja Planu Bożego, "Mocy i Zwierzchności". Religijniak- tyle że na płaszczyźnie czysto politycznej.

bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich. ~Efezjan 6:11-12 Very Happy
_________________
OpenChat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarniZnarni




Dołączył: 21 Sty 2026
Posty: 170
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 09:47, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
No właśnie do ciebie nic nie dociera, ogarnij się.

Brak zaangażowania wojsk NATO na Ukrainie nie oznacza kryzysu państw zachodu.

Ale jeżeli ktoś ma konkretne uzasadnienie, że jednak oznacza - to słucham.

Twoje twierdzenie jest prawdziwe pod warunkiem, że ukraina pokona Rosję przy tej pomocy, którą otrzymuje dotychczas.

A ty oko jesteś tępy do kwadratu zarzucając mi posiłkowanie się propagandą z neta. Linki, które wstawiłem miały na celu skupienie się na zaistniałym fakcie, a nie na pierdolamento tam przekazanym. Inaczej mówiąc podałem źródła, które potwierdziły, że zdarzenie (atak rakietowo-dronowy) miał miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 220 sat

PostWysłany: 12:59, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Rosja już ma interes w tym aby zakończyć wojnę -dalsze prowadzenie wojny w tym stylu i przy takich kosztach zaczyna grozić jej bankructwem. Putin ma problem. Czas mu się kończy. No ale żeby zakończyć wojnę to trzeba do tego przekonać również przeciwnika. A Rosja nie potrafi przekonać Ukrainy żeby się poddała.


Nie bardzo rozumiem jak mam to czytać, że coś "zaczyna grozić bankructwem" - to brzmi raczej jak jakaś medialna nowomowa.
Że już zaczęło grozić bankructwem, czy że dopiero zacznie, ale na razie ciągle jeszcze tylko zaczyna..?


Przecież tego typu pierdolenie że Rosji kończy się amunicja, że niedługo zbankrutuje, że sankcje ją zabiły, pierdu pierdu.., były rozpowszechniane w mainstreamie nieprzerwanie od samego początku tej "pełnoskalowej inwazji". Z tego co widzę Rosja dość skutecznie sobie ze wszystkim radzi, nierzadko obracając część z tych rzeczy na swoją korzyść. A w międzyczasie powoli posuwa się do przodu z celami które sobie założyła.

W rzeczywistości, to raczej EU jest teraz na skraju bankructwa, po tym jak odcięła się od rosyjskich surowców i tamtejszych rynków. Gdy Rosja przerzuciła eksport z zachodu na wschód - i dalej trzepie siano, w tej chwili jeszcze większe bo ropa jest droga.
Taka Polska np., z historycznym długiem i tegoroczym deficytem na poziomie 300 mld, zaciągająca kolejny kredyt "na obronę" wydaje mi się być w nieporównywalnie gorszej sytuacji niż Rosja po tylu latach wojny. Węc zupełnie nie rozumiem twojego nagłego wyimaginowanego zachwytu nad upadkiem Rosji.

Ja nie stoję tu po żadnej ze storn - jestem ino obserwatorem.
Jednak gdy widzę że ktoś zachwyca się ekonomicznym upadkiem Rosji, gdy tymczasem to jego własna dupa tonie w długach - to dla mnie typ albo jest kompletnym kretynem, albo realizuje tu jakiś projekt. Wiec gdy w takiej sytuacji oskarżam cię o zbiorowe uczestnictwo w cudzym projekcie, powinienieś to raczej traktować jak komplement Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3313
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 13:01, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BarniZnarni napisał:


A ty oko jesteś tępy do kwadratu zarzucając mi posiłkowanie się propagandą z neta. Linki, które wstawiłem miały na celu skupienie się na zaistniałym fakcie, a nie na pierdolamento tam przekazanym. Inaczej mówiąc podałem źródła, które potwierdziły, że zdarzenie (atak rakietowo-dronowy) miał miejsce.


trzeba pogodzić się z tym, że twoja odporność na wiedzę jest wystarczająca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 13:42, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Bimi napisał:
chuj wi. ale nawet oko z którym jeszcze niedawno tak psy darłeś wydaje się być wciągnięty w tę kampanię

zła ocena.
Jak ktoś pieprzy to wypada mu to przedstawić. Żadne przy tym wciąganie się w cokolwiek.

sorry @oko, po ponownym przejrzeniu twoich ostatnich postów w tym temacie, muszę przyznać że to było twoje standardowe dojebywanie się, bez konkretnego politycznego kontekstu.

w istocie, o wiele bardziej podejrzane było by gdybyś pisał inaczej, zaś to że nie drzecie sobie już kotów nawzajem można wytłumaczyć tym, że wam się już znudziło. świeże mięso zawsze smakuje lepiej Smile

tak że przyznaję, że była to zła ocena i biję się w pierś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1305
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 13:44, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie bardzo rozumiem jak mam to czytać, że coś "zaczyna grozić bankructwem" - to brzmi raczej jak jakaś medialna nowomowa.

A ja nie rozumiem czego ty po polsku nie rozumiesz .

Nie mój problem. Tym piękniejszy będzie widok zaskoczenia, jak do ciebie, i do tych wszystkich niedowiarków operujących na nieaktualnych danych, dotrze w końcu, że niemożliwe stało się możliwe Very Happy

Cytat:
Przecież tego typu pierdolenie że Rosji kończy się amunicja, że niedługo zbankrutuje, że sankcje ją zabiły, pierdu pierdu.., były rozpowszechniane w mainstreamie nieprzerwanie od samego początku tej "pełnoskalowej inwazji".
I CO Z TEGO, ŻE BYŁY. ... Sam się z tego śmiałem , nie powiem, miło było. Ale żarty się skończyły.

Cytat:
Z tego co widzę Rosja dość skutecznie sobie ze wszystkim radzi,


Cytat:
W rzeczywistości, to raczej EU jest teraz na skraju bankructwa, po tym jak odcięła się od rosyjskich surowców i tamtejszych rynków.
Zanim gruby schudnie, chudy zdechnie.

Cytat:
dalej trzepie siano, w tej chwili jeszcze większe bo ropa jest droga
LOOOL . Tylko że wolumen sprzedaży mocno spadł, a tego już nie bierzesz pod uwagę Dancing . ..tak, wysokie ceny obecnie kompensują potężną dziurę budżetową Rosji. Ale jak to się mówi, nie od razu Kraków zbudowano. Ale kropla drąży skałę. Miejmy nadzieję że Trump szybko rozprawi się z Iranem, i w konsekwencji uwolni tamtejsze zapasy...a wówczas... BAJKA Smile . Ech co to będzie za widok

Cytat:
gdy widzę że ktoś zachwyca się ekonomicznym upadkiem Rosji, gdy tymczasem to jego własna dupa tonie w długach
No cóż, udzieliła mi się euforia na widok upadającej Rosji , ale, ale ..opowiedz mi coś więcej o tym jak moja dupa tonie w długach - bo chciałbym poznać szczegóły Rolling Eyes Razz
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 220 sat

PostWysłany: 13:58, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, spoko.
To czekamy żeby sprawdzić... Smile


Natomiast, jak twoja dupa tonie w długach?
Zakładam, że mieszkasz w Polsce i płacisz tam podatki - przynajmniej jedno z twoich wcieleń...
Myślisz, że kto będzie spłacał ten rekordowy dług publiczny, deficyt, a teraz jeszcze kredyt SAFE?

Z jednej storny piszesz, że Rosjanie mają już dość finansowania wojny - a z drugiej wydajesz się obojętny na to, że sam finansujesz Polskę zmierzającą na skraj ekonomicznej przepaści.
Rosja na wojnę dużo wydała, ale na koniec może zyskać - nowe tereny, zasoby, ludzi (w części już zyskała).
Polska natomiast - na tę samą wojnę - dużo wydała, zamierza wydać jeszcze więcej, a wygrać nie może nic, bo takiej opcji nie ma nawet w najbardziej optymistycznych scenariuszach.
I gdy piszę Polska, to mam na myśli Ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1305
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 14:13, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda cena jest dobra aby wgnieść Putina w ziemię Surprised . Czego się nie robi dla idei Idea
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 220 sat

PostWysłany: 14:39, 27 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj żebyś się tylko przy tym nie zesrał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 221, 222, 223, 224   » 

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile