Dołączył: 17 Maj 2010 Posty: 2812
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 14:55, 10 Kwi '26
Temat postu:
King Crimson napisał:
No i dzisiaj nop w klasycznym wydaniu zabrał wspaniałego człowieka - Jacka Magierę. To pewne.
odpowiedź z internetu:
Tak, Jacek Magiera był zaszczepiony przeciwko COVID-19. W lipcu 2021 roku, kiedy był trenerem Śląska Wrocław, klub poinformował, że mimo przyjęcia dwóch dawek szczepionki, uzyskał on pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.
_________________ "istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "
Dołączył: 06 Paź 2020 Posty: 1612
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 18:45, 10 Kwi '26
Temat postu:
Jeżeli przyjął dwie szpryce to wcale nie taki piękny . TŁUK po prostu. ...i nie ma co tego owijać w bawełnę. Krzyżyk na dalszą drogę.
_________________ OpenChat
Primo: il 10 maggio 2021 GAVI parlava dell’Hantavirus come possibile «prossima pandemia».
Secondo: risultano già in sviluppo piattaforme vaccinali e genetiche contro l’Hantavirus.
Terzo: la voce «Hantavirus pulmonary infection» compare nei dossier post-autorizzazione dei vaccini Covid.
...
Ktoś gdzieś pisał, opowiadał, że człowiek sam kreuje swoją rzeczywistość...że myśli przyciągają zdarzenia, afirmacje je wzmacniają.
Chińscy przebierańcy okazali się skuteczni.
A z innej mańki, zauważył ktoś, że, jak za dotknięciem czarodziejskiej szczepionki, znikły zupełnie bąbowe zamachy zastąpione przez równie nagle pojawiające się wojenne klimaty?
Że od czasu pamiętnego września, pojawiają się 'fale', 'piki' zdarzeń, powstające nagle i równie nagle wygaszane. Wymieszane ze sobą, zdawałoby się bez związku. Zamach, afera, tsunami, wojna, braki paliw, nawozów, pomieszane dobroczynną migracją.
Media, co widać, chętnie przekazują wiadomości ze statku.
Wpisy w mediach społecznościowych błędnie sugerują, że zakażenie hantawirusem płucnym znalazło się na liście potwierdzonych działań niepożądanych szczepionki Pfizer-BioNTech przeciw COVID-19. Jak wyjaśnia Reuters, przywoływany dokument obejmował wszystkie zdarzenia medyczne zgłoszone po szczepieniu, także te bez potwierdzonego związku z preparatem.
W internecie pojawiło się zdjęcie dokumentu "Lista zdarzeń niepożądanych o szczególnym znaczeniu" dotyczącego szczepionki Comirnaty złożonego przez firmę Pfizer w 2021 r. do amerykańskiej Agencji Żywności i Leków. Jak zaznacza Reuters, w oryginalnym dokumencie faktycznie widnieje wzmianka o zakażeniu hantawirusem.
Co naprawdę pokazuje dokument Pfizer i FDA
Sam wpis nie oznacza jednak, że hantawirus jest skutkiem ubocznym szczepionki. Rzecznik firmy Pfizer poinformował agencję Reuters, że w dokumencie znalazły się wszystkie zdarzenia medyczne, których doświadczyły badane osoby w okresie od grudnia 2020 r. do lutego 2021 r., niezależnie od tego, czy zdarzenia te były związane z niepożądanym działaniem szczepionki. Jak informuje Reuters, zastrzeżenie to znalazło się również w rozpowszechnionym dokumencie.
Zestawienie opracowano na podstawie dobrowolnych zgłoszeń z krajowych systemów raportowania, w tym amerykańskiego VAERS. Oznacza to, że na liście mogły znaleźć się różne zdarzenia zdrowotne zgłoszone po przyjęciu dawki, nawet jeśli później nie potwierdzono, że odpowiadał za nie preparat.
Reuters przypomina również, że Wielka Brytania przyznała szczepionce Pfizer pełne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu pod koniec 2022 r. po analizie bezpieczeństwa, skuteczności i innych danych. Lista działań niepożądanych, dla których ustalono związek przyczynowy, znajduje się w ulotce produktu Pfizer i nie ma w niej hantawirusa.
Czy hantawirus był składnikiem szczepionki Comirnaty?
W sieci pojawiła się też sugestia, że szczepionka przeciw COVID-19 mogła zawierać hantawirusa. Według informacji zamieszczonych na stronie Pfizer na liście składników Comirnaty nie ma hantawirusów, a sam preparat nie zawiera żywych wirusów.
Dołączył: 20 Sie 2005 Posty: 20566
Post zebrał 850 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 13:12, 11 Maj '26
Temat postu:
No i wszystko jasne
Cytat:
"Hanta" (חַנְטָה / חנטה, wym. mniej więcej "chanta" lub "hanta") to hebrajskie slangowe określenie oznaczające:nonsens, bzdurę, głupotę,
* kłamstwo, ściemę,
* oszustwo, scam, fraud,
* coś fałszywego lub „full of crap”.
Używa się go podobnie jak w polskim „bzdura”, „kit”, „ściema” czy „kant”. Na przykład: „To czysta hanta” = „To kompletna bzdura / ściema”.
Dołączył: 26 Gru 2020 Posty: 9
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 15:54, 13 Maj '26
Temat postu:
No i wracamy do punktu wyjścia. Globalna panika, straszenie ludzi przy pomocy ścieku głównego nurtu, przykrywanie innych spraw, nagabywanie na szczypawki i tak się kręci ta karuzela. Swoją drogą bardzo mnie ciekawi to, jak ludzie zaczęliby reagować na kolejne(potencjalne) lockdowny, bo wiadomo, że to znowu przełoży się na wzrost kosztów życia, już i tak leżące gospodarki pieprzną z hukiem, a szubrawcy w garniturach będą się cieszyć i zbijać kokosy na naiwniakach
Dołączył: 25 Lis 2016 Posty: 3313
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 16:57, 13 Maj '26
Temat postu:
Victe212 napisał:
No i wracamy do punktu wyjścia. Globalna panika, straszenie ludzi przy pomocy ścieku głównego nurtu, przykrywanie innych spraw, nagabywanie na szczypawki i tak się kręci ta karuzela. Swoją drogą bardzo mnie ciekawi to, jak ludzie zaczęliby reagować na kolejne(potencjalne) lockdowny, bo wiadomo, że to znowu przełoży się na wzrost kosztów życia, już i tak leżące gospodarki pieprzną z hukiem, a szubrawcy w garniturach będą się cieszyć i zbijać kokosy na naiwniakach
Specjalnie dla ciebie sklejam znalezione w sieci.
cytata.
"Społeczeństwo okresowo mierzy się z nowym zagrożeniem mikrobiologicznym. Ten schemat jest powtarzalny: tragiczna śmierć lub pojawienie się skupiska chorób skłania redakcje do używania dramatycznych sformułowań, takich jak „śmiertelny wirus”, „tajemnicza epidemia” i „zaniepokojeni urzędnicy służby zdrowia”. Media społecznościowe dodatkowo potęgują strach społeczny. Agencje zdrowia publicznego wydają ostrożne oświadczenia, które dziennikarze często formułują w alarmistyczny sposób. W ciągu kilku dni osoby wcześniej nieznające tej terminologii mogą dojść do wniosku, że zbliża się epidemia zagrażająca cywilizacji. W tym miesiącu jest to hantawirus. Wystarczy włączyć telewizor i obejrzeć liczne wiadomości przedstawiające tę „nową chorobę”."
"Hantawirus nie jest nowym zagrożeniem ani przerażającym wirusem, lecz chorobą zakaźną znaną od dziesięcioleci, przenoszoną głównie przez wysuszone odchody myszy. Większość zakażeń ma łagodny przebieg lub pozostaje niezauważona. Przypadki śmiertelne zdarzają się niezwykle rzadko." „Potwierdzony zgon z powodu hantawirusa” ogłoszony w telewizji nie uwzględnia faktu, że zdarza się to niezwykle rzadko. Większe jest prawdopodobieństwo, że trafi cię piorun. Także i to się zdarza, jednak WHO nie nawołuje do pandemii piorunów. To jest świadome i celowe sianie paniki, podobnie jak w roku 2020. Zamiast dbać o spokój i podjąć adekwatne działania, skorumpowane rządy większości krajów świata zadbały o sianie paniki. Po co? Po to, żeby zamiast odpowiednich i skutecznych działań wprowadzić lockdowny, bezsensowny przymus szmacianych namordników i zdziesiątkować ludzkość szprycami mRNA.
Wojna na Ukrainie dobiega końca, ta w Zatoce Perskiej zostanie pewnie jak w Korei zamrożona. Sprawcy tych tragedii, globaliści panicznie szukają czegoś, czym mogliby nas straszyć i tym samym uciszyć głosy żądające rozliczenia sprawców ludobójczych działań.
Od siebie dodam, że każdy kto robił coś na strychu, w komórce, garażu, tam gdzie myszy śpią, jedzą i przy tej okazji srają, może się tym zarazić. Wdychając kurz razem z ich odchodami.
Choroba może mieć mieć przebieg podobny do ostrej grypy. Gorączka, osłabienie i pieruński kaszel. Ale, po antybiotyku jest jak po czarodziejskiej różdżce. Samo zdrowie. Tylko że tzw. lekarze mają ogromny problem ze zdiagnozowaniem. Najlepsze jest zrobienie badania na posiew i wybór odpowiedniego antybiotyku. Są dopisywane na końcu wyniku badania.
Dodam jeszcze jedno, zdarza się, że będąc w sklepie, na ulicy, widuje sie ryj w masce.
Tak jak poprzednia zaraza została zakończona w jeden dzień tak i nowa może w jeden dzień powstać. ...Jaki może być powód tego, że putin nagle nazwał 'tamtego' per pan...?
Resztę sam sobie dopowiedz.
Dołączył: 20 Sie 2019 Posty: 1824
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 17:04, 13 Maj '26
Temat postu:
Chciałbym tylko zauważyć, że to nie jest odpowiedni temat na tego typu informacje. Tutaj rozmawiamy o chińskim wirusie. Nie róbcie chlewu.
Możecie spróbować tu viewtopic.php?t=2418 _________________ Fahrenheit451 - piękna idea! Wszędzie pełno ogłupiających książek! (począwszy od tej najstarszej)
Niepożądany odczyn poszczepienny (NOP) – niepożądany objaw chorobowy pozostający w związku czasowym z wykonanym szczepieniem ochronnym, który:
może być wynikiem indywidualnej reakcji organizmu człowieka na działanie szczepionki
może być wynikiem błędnego podania szczepionki
może być wynikiem koincydencji, tzn. zjawisk od szczepienia niezależnych, a przypadkowo pojawiających się po szczepieniu
może pozostawać w związku czasowym ze szczepieniem, bez związku przyczynowo - skutkowego
powstało w ciągu 4 tygodni od szczepienia, z wyjątkiem szczepienia przeciw gruźlicy (BCG) (do 12 miesięcy).
co tam nowotwory, zawały serca, udary mózgu, czy tam inne zakrzepice...
Dołączył: 31 Maj 2011 Posty: 1864
Post zebrał 0 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 14:19, 06 Cze '26
Temat postu:
Z konsekwencjami borykamy się cały czas, dlatego warto mimo wszystko wrzucać, nawet informacyjnie, bo czasem w natłoku innych informacji można coś przeoczyć.
Poniżej link do filmiku, trzeba oglądać z włączonym głosem.
Wyobraźmy sobie, że ktoś ma grafen w żyłach, w sercu, mózgu..
w nienarodzonym dzieciątku....
Jeszcze jeden link:
Kobieta twierdzi, że nigdy nie poddała się szczepieniom, ale w badaniach dowiaduje się, że jej krew została skażona i to kilkoma różnymi rodzajami szczepionek,
Jej DNA zostało zmienione.
Dołączył: 15 Lut 2009 Posty: 1530
Post zebrał 250 sat Podarowałeś sat
Wysłany: 13:39, 19 Cze '26
Temat postu:
Pamiętacie jeszcze niemieckiego prawnika Reinera Fuellmicha? W 2021 utworzył on Corona Investigative Commitee, potocznie zwanego Norymbergą 2, czyli niezależnego ciała prowadzącego dochodzenie w sprawie przekrętu kowidowego na światową skalę. W 2023 roku został aresztowany pod rzekomym zarzutem ‘defraudacji finansowych’, a wg samego zainteresowanego został uciszony przez deep state. Skazany na 3 lata pozbawienia wolnosci, Reiner przebywa już od ponad dwóch lat w niemieckim więzieniu, a ostatnio przywrócono mu prawo do komunikowania się ze światem zewnętrznym.
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa) Strona: « 1, 2, 3...308, 309, 310
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz moderować swoich tematów