W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 151213
Strona: 1, 2, 3 ... 84, 85, 86   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 09 Wrz '15   Temat postu: NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie Odpowiedz z cytatemW Polsce ośrodek dla uchodźców islamiści już wprowadzają swoje rządy:
Traktowanie kobiet na ulicy we Francji przez imigrantów:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre
Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 789
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:19, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa wszyscy zostaną tu by zarabiać 1300 zamiast pojechać kużwa do Angli czy Niemiec o socialu nie wspominając.
a ty incydenty to u nas w podobnym stopniu zdarzają się psychopaci czy pedofile niema sensu tego wyolbrzymiać no chyba że o to ci chodzi Very Happy
ja również mogę ci zapodać parę linków że Polacy to debile i co też tak będziesz uważać po ich obejrzeniu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 09 Wrz '15   Temat postu: Re: NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:


W Polsce ośrodek dla uchodźców islamiści już wprowadzają swoje rządy:Komentarze


Gotquran 2 miesiące temu
CYTAT:

Do sieci wyciekło nagranie z polskiego ośrodka dla uchodźców w Lininie, na którym widać oburzające zachowanie przebywających tam muzułmanów, którzy narzucają innym niemuzułmańskim uchodźcom (Ukraińcom i Gruzinom) islamskie zasady.
Na nagraniu słyszymy jak czeczeńscy uchodźcy kłócą się z niemuzułmańskimi uchodźcami i próbują ich zmusić do przestrzegania islamskich zasad dotyczących ubioru m.in. mężczyznom zakazują chodzenia w krótkich spodniach a kobietom w krótkich spódnicach i koszulkach podczas upałów.

W pewnym momencie w kłótni zabiera głos kobieta, która stwierdza, że jest na terenie Unii Europejskiej a nie Państwa Islamskiego i nie obowiązują ją islamskie prawo. Na co jeden z Czeczenów odpowiada, że „tutaj jest państwo islamskie bo żyją tu muzułmanie” (chodzi o ośrodek dla uchodźców). Kobieta przyznaje również, że wszystkie kobiety przebywające w ośrodku są wyzywane, oraz że im grożono.
Należy nadmienić, że całą sytuację obserwują strażnicy ośrodka, którzy apelują jedynie o spokój i na pytanie kobiety dlaczego pozwalają na wprowadzanie islamskich zasad w ośrodku powtarzają, że dla świętego spokoju.
W nagraniu słyszymy także relację strażnika, który przyznaje, że to nie pierwszy raz gdy grupa Czeczenów narzuca w ośrodku islamskie zasady.BartTP 1 miesiąc temu
Zachowanie strażników oburzające. Natychmiast ich zwolnić i zatrudnić KOMPETENTNYCH! Jak się boją Czeczenów, to niech zmienią pracę! Zachowują się jak ciecie na parkingu, a nie polskie służby!!


Jakub Nowicki 1 miesiąc temu
+BartTP Stary! Jakie polskie służby? Przecież to są najpewniej jakieś brzuchate Janusze z prywatnej firmy ochroniarskiej. Zarabiają grosze, na śmieciowej umowie u jakiegoś nowobogackiego byznesmena i ostatnią rzeczą o jakiej marzą jest awantura z Czeczeńcami. Za Czeczenów powinni odpowiadać ci, którzy ich tu tak chętnie przyjmowali i nadal przyjmują, czyli porąbani politycy. Kowal, Zalewski, Siemoniak,Schetyna- chcieliście zrobić na złość "Ruskim"? No to zrobiliście!!!


BartTP 1 miesiąc temu (edytowany)
+Jakub Nowicki Nawet jeśli - to niechże firma ochroniarska wyasygnuje porządnych strażników, a nie brzuchatych Januszy! W szczególności niech ich zapozna z obsługą telefonu komórkowego, wyekwipuje w takowe, wklepie na speed-dial numer do służb imigracyjnych i solennie nakaże, aby WSZYSTKIE takie incydenty natychmiast zgłaszali!Ostap Strashevsky 1 miesiąc temu (edytowany)
+Slavian PL скажите спасибо проамериканской политике ваших властей, что наших бандитов к вам везут под видом беженцев. Изнасилования, ограбления, наркота, новые порядки как одеваться едут к вам. Скажите спасибо США.)) Охх хорошо, в России дебилов меньше будет! Европушка - спасительница!! Везите к себе именно тех, кто воевал против России! Они самые лучшие! Самые культурные! Х) Поляк, бандеровец, и чеченский ваххабит - братья на век!
Translacja
dziękuję pro- amerykańskiej polityki swojego rządu , że nasi przestępcy by podróż pod pozorem uchodźców . Gwałt , rozbój , narkotyki , nowe przepisy będą się ubierać tak jak ty . Powiedzmy, dzięki Stanach Zjednoczonych . ) ) Och dobrze , Rosja będzie mniej kretyni ! Evropushka - zbawcą !! Przynieś je do siebie tych, którzy walczyli przeciwko Rosji ! One są najlepsze ! Większość kulturowe ! X) Polyak , banderovets i czeczeńska wahabitów - Bracia na zawsze !


cortezza de Aguirre 2 miesiące temu (edytowany)
Mój znajomy sędzia, niemający wiedzy o islamie, sądził niedawno Czeczena katującego swoją żonę, Polkę. Linia obrony była taka: "oskarżony jest muzułmaninem, więc obowiązuje go jedynie prawo szariatu, a ono pozwala na bicie żony, gdy jest ona nieposłuszna".
Sędziego zatkało.


Ktoś Ktosiowy 5 dni temu
+cortezza de Aguirre to nie tylko ich tok myślenia. Popatrz na Cyganów w Polsce, są oni mniejszością narodową, a rządzą się swoimi prawami. Oni nie podlegają pod ustawę o pedofilii gdy według swojej tradycji porywają jedenasto-dwunastolatkę i po jej zgwałceniu żenią się z nią - czy to jest normalne?! Właśnie przez prawo o mniejszościach narodowych w Polsce jest wielka dziura, która daje przyzwolenie na takie zachowania i muzułmanie tą dziurę świetnie wykorzystują, tylko czemu nikt nic z tym nie robi?


Michael K 5 dni temu
Podoba mi sie reakcja polskiego urzędnika na słuzbie opiekuna na tych niechcianych gości> Zdecydowany asertywny przestrzegający praw swojego kraju I ośrodka w króeym pracuje. Tak postawa dobrze wróży na przyszłość I tych 100 000 uchodzcówk ,torych mamy przyjać . Ale jak mówi klasyk te państwo istnieje tylko teoretycznie

HerrReinhard 4 tygodnie temu
Nic nie rozumiem.
Jak się okazuje język rosyjski umożliwia porozumiewanie się międzykulturowe.
Jeszcze jeden powód dla którego w ośrodku dla uchodźców muzułmanie powinni stanowić mniejszość, gdy zagrożeni będą tym że zbiorą łomot to im przejdzie wprowadzanie porządków.
Qur'an III 28: "Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewierzących, z pominięciem wierzących! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Allahem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa."


Aleksander Glushchenko Udostępniono w Google+ · 1 miesiąc temu
Władza chce wprowadzić kary więzienia za nietolerancję wobec homoseksualistów i w tym samym czasie nic nie robi żeby obronić chrsześcian i niewierzących przed nietolerancją muzulmanów. W polskim ośrodku dla uchodżców czeczeńskie muzulmanie zabraniają kobietom z Ukrainy nosić krzyżyki, chodzić w ubraniach nie zasłaniającym kolana, szyję i włosy i jeść wieprzowinę. Czeczeni uważają polskie ośrodki dla uchodżców za Państwo Isłamskie (ISIS)


https://www.youtube.com/watch?t=12&v=AygJ0uvqP30
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:51, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
taa wszyscy zostaną tu by zarabiać 1300 zamiast pojechać kużwa do Angli czy Niemiec o socialu nie wspominając.


Cytat:
Uchodźcy lokowani w Polsce nie będą mogli wyjechać do innego kraju

Emigranci rozlokowani w Polsce według nowego europejskiego mechanizmu nie będą mogli legalnie przenieść się do żadnego innego kraju UE - zapowiedziała Bruksela. Ich marzenie o Niemczech może się nie ziścić.

W praktyce imigrant będzie miał więc wybór między legalnym pobytem w wybranym dla niego kraju lub nielegalnym pobytem w kraju wybranym przez niego, co oznaczać będzie ryzyko deportacji.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,titl.....aid=1158dd


Pozorny "kryzys uchodźców" - Thierry Meyssan

Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach - Gilad Atzmon

I tak dla przypomnienia - Barbara Spectre wyjasnia, kto stoi za multi-kulti w Europie:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:42, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
„Uchodźcy” - do Izraela!

W zamieszaniu, jakie narasta w Europie w związku z masowym napływem tak zwanych „uchodźców” z Bliskiego i Środkowego Wschodu oraz Afryki Północnej, z tajemniczych powodów nikomu nie przyszło dotychczas do głowy pytanie, dlaczegóż to „uchodźcy” poszukują bezpiecznego państwa na schronienie dla siebie i swoich rodzin tak daleko od swoich miejsca zamieszkania, kiedy przecież najbezpieczniejsze schronienie mają całkiem blisko, można powiedzieć – tuż przez granicę – zwłaszcza w przypadku „uchodźców” z Syrii. Mówię oczywiście o bezcennym Izraelu. Bezcenny Izrael, jak wiadomo, dysponuje nie tylko silną i znakomicie uzbrojoną armią, która swoja wyższość nad innymi armiami udowodniła kilkakrotnie w ciągu ostatnich 67 lat, jakie upłynęły od proklamowania tego państwa. Pierwsza wojna, jaką bezcenny Izrael stoczył ze swoimi sąsiadami, miała miejsce już w roku 1948. Druga wojna Izraela z sąsiadami, a konkretnie – z Egiptem, wybuchła w roku 1956, w związku z tak zwanym „kryzysem sueskim”. Trzecia – tak zwana „wojna sześciodniowa”, wybuchła w roku 1967. Kolejna – tak zwana wojna „Jom Kippur” - w roku 1973. Wszystkie te wojny bezcenny Izrael wygrał, podobnie, jak operacje policyjne, powiedzmy sobie szczerze – masakry przeprowadzone w sąsiednim Libanie, czy w pozostającej pod izraelską okupacją Strefie Gazy, stanowiącej coś bardzo podobnego do warszawskiego getta w czasie niemieckiej okupacji Polski. Widać wyraźnie, że izraelska armia nie tylko jest w stanie obronić swoje państwo, ale również zadawać dotkliwe ciosy każdemu, kto Izraelowi ośmieli się nadepnąć na odcisk.

Jakby tego było komuś za mało, to warto przypomnieć, że w roku 1975 satelity szpiegowskie patrolujące obszar Oceanu Indyjskiego na południowy wschód od Kapsztadu odnotowały błysk atomowej eksplozji, do której nie chciało się przyznać żadne państwo - ale od tamtej pory kraje arabskie z list swoich priorytetów politycznych zaczęły skreślać postulat zniszczenia Izraela. Wygląda zatem na to, że bezcenny Izrael dysponuje bronią jądrową, której potencjał oceniany był przez londyński Instytut Studiów Strategicznych na co najmniej 80, a może nawet 100 głowic bojowych oraz oczywiście – środki ich przenoszenia, w postaci m.in. okrętów podwodnych, jakie Izraelowi dostarczały Niemcy w ramach ekspiacji za holokaust. Oczywiście oficjalnie izraelska broń jądrowa „nie istnieje” podobnie jak Wojskowe Służby Informacyjne w naszym nieszczęśliwym kraju, które właśnie położyły rękę na „pociągu-widmie” pod Wałbrzychem, w związku z czym obecnie obowiązuje rozkaz, że pociągu, też „nie ma”. Ten obraz izraelskiej potęgi trzeba uzupełnić informacją, że obrona Izraela, bez względu na to, co państwo to zmaluje, jest na pierwszym miejscu listy priorytetów politycznych Stanów Zjednoczonych, będących największą militarną potęga na świecie. Wszystko to przekonuje nas ponad wszelką wątpliwość, że bezcenny Izrael jest krajem absolutnie bezpiecznym, w którym „uchodźcom” nie spadłby włos z głowy.

Poza tym rządzącą większość stanowią w Izraelu Żydzi. Nikogo nie trzeba przekonywać, że Żydzi są nie tylko wyjątkowym, ale również – bardzo tolerancyjnym narodem, zwłaszcza tam, gdzie stanowią mniejszość – chyba, że właśnie przezywają okres dobrego fartu, w ramach którego mają obowiązek tępienia „zaplutych karłów reakcji” i innych osobników nie poddających się nakazom nieubłaganego postępu. Wtedy wszelką nietolerancję wybijają im z głowy razem z mózgiem oraz wytrącają im wszelki oręż z rąk, razem z wyrwanymi paznokciami. Ale „uchodźcy” wszak nie uchodzą ze swoich krajów do bezpiecznych miejsc, żeby tam przepoczwarzać się w „zaplutych karłów reakcji”, ani też nie zamierzają sypać piasku w szprychy rozpędzonego parowozu dziejów, tylko poszukują bezpieczeństwa. Tego zaś w bezcennym Izraelu z cała pewnością nie brakuje, podobnie jak bezpieczniaków. Zatem jeśli „uchodźcy” naprawdę poszukują bezpieczeństwa dla siebie i swoich rodzin, to nie ma dla nich lepszego miejsca na świecie, jak bezcenny Izrael.

W porównaniu z bezcenny Izraelem nasz nieszczęśliwy kraj wypada – co tu ukrywać – źle, zwłaszcza gdyby ktoś czerpał o nim informacje z żydowskiej gazety dla Polaków pod redakcją pana redaktora Adama Michnika. Pełno tam oskarżeń mniej wartościowej ludności tubylczej o „nietolerancję”, rasizm” i „ksenofobię”, nie mówiąc już o „antysemityzmie”. Okoliczność, że szczególną zapamiętałość w wysuwaniu tych oskarżeń wykazuje już trzecie, a niekiedy nawet czwarte pokolenie ubeckich dynastii, których początki nikną w mrokach okupacji niemieckiej i sowieckiej, niczego tu nie zmienia. Jeśli ubek, wszystko jedno – starej, czy najnowszej generacji - mówi prawdę, to jest to prawda i tyle. A który ubek nie mówi prawdy? Wiadomo, że każdy z nich to prawdziej urodzony, co to „od kłamstwa trzyma się z dala” – ale w takiej sytuacji żaden poszukujący bezpieczeństwa „uchodźca”, w naszym nieszczęśliwym kraju go nie znajdzie, to chyba jasne? Jeśli tutaj przypadkiem trafi, to jak z deszczu pod rynnę, zwłaszcza, że zdecydowana większość „uchodźców” to przecież semici. Zatem – tylko Izrael.

No i wreszcie, skoro już tak szczerze i otwarcie mówimy, trzeba powiedzieć i to, że stan krwawego chaosu, w jaki wtrącona została Syria, Libia, Irak, Afganistan, czy Egipt, jest następstwem albo amerykańskich „operacji pokojowych”, jak np. ta w Iraku, albo „misji stabilizacyjnych” - jak ta w Afganistanie, albo nieodpartemu pragnieniu upowszechnienia demokracji – jak w Syrii, albo wreszcie - „jaśminowych rewolucji”, jakie wybuchły w Afryce Północnej zaledwie w półtora miesiąca po „nieformalnym” szczycie w Deauville w październiku 2010 roku, podczas którego Nasza Złota Pani z Berlina uległa molestowaniom żydowskiego arywisty Mikołaja Sarkozy’ego, który podówczas dochrapał się nawet stanowiska prezydenta Republiki Francuskiej i zgodziła się na „pogłębianie integracji w ramach Unii Śródziemnomorskiej”, co w przełożeniu na język ludzki oznaczało zgodę Berlina na budowę francuskiego kieszonkowego imperium w basenie Morza Śródziemnego. Z tego imperium jak dotąd, nic nie wyszło, co skłania do podejrzeń, że imperialne francuskie zachciewajki były dla żydowskiego arywisty tylko pretekstem, by poprzez „jaśminowe” rewolucje pogrążyć w krwawym chaosie kraje, uważne w przeszłości – mniejsza o to, czy słusznie, czy niesłusznie – za potencjalne zagrożenie dla Izraela.

W rezultacie działań Stanów Zjednoczonych i Francji, wszystkie kraje uznawane przez bezcenny Izrael za zagrożenie, zostały pogrążone w krwawym chaosie, który z kolei stanowi pretekst dla „uchodźców”, by poszukiwali bezpieczeństwa. No i dobrze – ale dlaczego w Europie, a zwłaszcza – w krajach innych, niż Francja? Ten krwawy chaos został sprokurowany niewątpliwie w interesie Izraela, a nie jest wykluczone, że i kierowanie rosnącego strumienia „uchodźców” w stronę Europy też stanowi element pewnej kalkulacji. Żyją bowiem jeszcze ludzie pamiętający przemówienie Jakuba Delorsa z roku 1989. Ten ówczesny przewodniczący Komisji Europejskiej powiedział wtedy otwartym tekstem, że celem Unii Europejskiej jest wypowiedzenie Stanom Zjednoczonym „wojny ekonomicznej”. Najwyraźniej w Stanach Zjednoczonych ktoś mógł to usłyszeć, zapamiętać i wyciągnąć wnioski, a właściwie jeden: zanim Europa wypowie nam wojnę ekonomiczną, my zafundujemy jej wojnę domową z „uchodźcami”. Czy w tej sytuacji nie byłoby dla wszystkich lepiej, gdyby „uchodźcy” zostali jednak skierowani do Izraela? I lepiej i sprawiedliwiej.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3462
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi
Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
a ty incydenty to u nas w podobnym stopniu zdarzają się psychopaci czy pedofile niema sensu tego wyolbrzymiać no chyba że o to ci chodzi
ja również mogę ci zapodać parę linków że Polacy to debile i co też tak będziesz uważać po ich obejrzeniu ?


Słuszna uwaga.Jednak warto przy tym wszystkim pamiętać, że Polacy - wraz z innymi Środkowo- i Wschodnioeuropejczykami - wcale nie stoją dużo wyżej w hierarchii zachodnich nacjonalistów od imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Na powyższym plakacie NPD zrównało Polaków, Czechów i Węgrów z Libijczykami, Egipcjanami i Tunezyjczykami.Ten nie wymaga już komentarza. W identyczny sposób wielu Polaków zdaje się postrzegać obcych. Rolling Eyes


"Być może już w kwietniu, a najpóźniej w czerwcu przyszłego roku do Polski ma trafić pierwsza grupa uchodźców. Urząd do spraw cudzoziemców ma opracowany tak zwany plan operacyjny dotyczący ich przyjęcia w naszym kraju. Wiemy dzięki temu, na co będą mogli liczyć po przyjeździe do Polski. W ciągu roku budżet przeznaczy na nich ponad 20 milionów złotych.

Wiadomo, że imigranci będą przyjmowani stopniowo przez dwa lata. Przez pierwsze trzy miesiące będą czekać na status uchodźcy.

Na co w tym czasie mogą liczyć wyjaśnia Rafał Baczyński-Sielaczek z Instytutu Spraw Publicznych. - Mają dostęp do opieki zdrowotnej, mają wyżywienie, niewielkie, 70-złotowe miesięczne kieszonkowe. Po otrzymaniu statusu uchodźcy przechodzą do programu integracyjnego - informuje ekspert. Wówczas otrzymują pieniądze na wynajem mieszkania czy żywność. W sumie to około 1300 złotych miesięcznie. 7-osobowa rodzina może liczyć na 3 tysiące. Z tych pieniędzy musi jednak opłacić kurs nauki języka polskiego.

Ile dołoży nam Unia, zależy od tego, skąd uchodźcy będą pochodzić. - Koszt przyjęcia jednego uchodźcy spoza UE Bruksela wyliczyła na 10 tysięcy euro. Ta grupa liczyć będzie 900 osób. W przypadku relokacji 1100 już przybyłych do krajów wspólnoty będzie to 6 tysięcy euro. Przy czym są to tylko koszty pokrywające ich pobyt na terenie Polski do czasu uzyskania wstępnej samodzielności - mówił kilka dni temu w rozmowie z money.pl Rafał Baczyński-Sielaczek analityk z Instytutu Spraw Publicznych, który dodaje jednocześnie, ze każdy z krajów przyjmujących otrzymuje dokładnie taką samą kwotę.

Oznaczać to będzie w sumie 66 milionów złotych, których zwrot Polska otrzyma ze specjalnego funduszu KE. - Koszty obciążające już tylko nasz budżet, a nie wspólny unijny, pojawią się przy realizacji indywidualnych programów integracyjnych, które w przypadku naszego prawa imigracyjnego trwają do 12 miesięcy - dodaje analityk.

Zasady udzielania pomocy integracyjnej dla osób posiadających status uchodźcy lub ochronę uzupełniającą reguluje ustawa z 2004 roku o pomocy społecznej. Przez pół roku jest to od 587 zł na członka rodziny do maksymalnie 1175 złotych gdy uchodźca żyje samotnie. Po upływie sześciu miesięcy świadczenia są zmniejszane do maksymalnie 90 procent wcześniejszej kwoty.

- Pomoc integracyjna nie oznacza jednak w tym przypadku tylko gotówki, bo może również obejmować pracę socjalną, poradnictwo w różnych obszarach czy nawet szkolenia. To ostanie zależy zwłaszcza od aktywności powiatowego centrum pomocy rodzinie. Za utrzymanie, w tym mieszkanie i czasem naukę języka polskiego uchodźca musi jednak zapłacić sam w ramach otrzymywanej pomocy - wylicza dla money.pl Karolina Majdzińska z SGH, która szacuje, że pomoc pieniężna i niepieniężna to średnio 12 tysięcy złotych rocznie na jednego uchodźcę. W przypadku tej pierwszej, dwutysięcznej grupy oznaczać to zatem może 24 miliony złotych."


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosc.....98538.html

Cytat:
Uchodźcy lokowani w Polsce nie będą mogli wyjechać do innego kraju


Powstaje zasadnicze pytanie - kto im zabroni Question Very Happy

"Polska jest w dalszym ciągu traktowana przez cudzoziemców jako kraj tranzytowy, a rzeczywistym celem większości osób ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w Polsce jest zalegalizowanie pobytu w innych krajach - wskazuje Urząd do Spraw Cudzoziemców. (...)

W 2014 r. największą grupę osób starających się o status uchodźcy stanowili obywatele Rosji (2772 osoby, głównie narodowości czeczeńskiej) oraz Ukrainy (2253 osoby). Ponadto o status uchodźcy występowali najczęściej obywatele Gruzji, Armenii, Tadżykistanu, Syrii oraz Kirgistanu.

Status uchodźcy nadano 262 cudzoziemcom. (...)

W przypadku odmowy nadania statusu uchodźcy UdSC z urzędu rozstrzyga o potrzebie udzielenia cudzoziemcowi ochrony uzupełniającej. W 2014 r. została ona udzielona 170 osobom. 300 kolejnym cudzoziemcom Polska udzieliła zgody na pobyt tolerowany. - Powyższe dane wskazują, iż w 2014 r. w Polsce objęto ochroną międzynarodową oraz krajową łącznie 732 cudzoziemców. Stanowi to ponad 10 proc. osób, które złożyły wnioski o nadanie statusu uchodźcy."

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1.....uchodzcach

Cytat:
W nagraniu słyszymy także relację strażnika, który przyznaje, że to nie pierwszy raz gdy grupa Czeczenów narzuca w ośrodku islamskie zasad


Jak tak dalej pójdzie, to poskie władze przyznają jeszcze Czeczenom tutył "bojowników o wolność i demokrację na Ukrainie". Laughing A wszystko z obsesyjnej rusofobii. Rolling Eyes

"Chechen Jihadis Leave Syria, Join the Fight in Ukraine. A battalion of fighters from the Caucasus is deployed on Kiev’s side in the Ukraine war."

http://www.thedailybeast.com/articles/20.....kaine.html

Cytat:
W polskim ośrodku dla uchodżców czeczeńskie muzulmanie zabraniają kobietom z Ukrainy nosić krzyżyki, chodzić w ubraniach nie zasłaniającym kolana, szyję i włosy i jeść wieprzowinę. Czeczeni uważają polskie ośrodki dla uchodżców za Państwo Isłamskie (ISIS)


Libański Hezbollah wspiera chrześcijan i inne mniejszości w walce z IS w Syrii, nie oczekując przy tym przyjęcie swojej wiary i obyczajów. Dobry przykład, że nie warto postrzegać wszystkich jednakowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to ma być? temat czy prowokacja? aby każdy z użytkowników mógł się nad tym zastanowić przypomnę pewne oświadczenie użytkownika @Mala

Mala napisał:
Oświadczam, że nie mam nic wspólnego z tą stroną a trafiłam na nią przez przypadek. Założenie tematu "A co z Syrią" zostało wykorzystane w celu właściwym tylko dla tej strony. Nie będę uczestniczyć i nigdy nie było to moim zamierzeniem w szerzeniu języka nienawiści do kogokolwiek i jakiegokolwiek narodu czy ugrupowań. Pozdrawiam wszystkich dobrego serca, szczególnie w obecnych czasach.

viewtopic.php?p=274045#274045
Jesienią 2011 @Mala zakładała temat "Co z Syrią" z zamiarem kreowania w nim opinii że za syryjski konflikt odpowiedzialny jest okropny prezydent Assad okrutny dla bezbronnej opozycji. viewtopic.php?t=18550
Kiedy dzięki aktywności innych uczestników forum @Mala nie osiągnęła zamierzonego celu,przeciwnie-założony przez nią temat stał się zbiorem rzetelnych informacji o sytuacji w Syrii,wówczas "śmiertelnie" obraziła się na forum.
Teraz @Mala postanowila przemówić językiem miłości w modnej kwestii emigracyjno-islamizacyjnej.
w związku z powyższym proszę wszystkich użytkowników (ale również biernych czytelników) o nie poddawanie się prowokacjom tej Malej wywłoki a wnikliwą analizę faktów.To jedyny sposób aby przybliżyć się do prawdy.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 16:19, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczafi napisał:

Libański Hezbollah wspiera chrześcijan i inne mniejszości w walce z IS w Syrii, nie oczekując przy tym przyjęcie swojej wiary i obyczajów. Dobry przykład, że nie warto postrzegać wszystkich jednakowo.


Hezbollah to nie świry z ISIS. Hezbollah to bliskowschodnia organizacja polityczno-partyzancka, która ma ściśle określony program polityczny - czyli przede wszystkim wywalenie imperialistów z Bliskiego Wschodu {USA, WB, Francja, Niemcy} - którego działalność jest prospołeczna - prowadzenie szpitali, szkół, sprowadzanie tanich leków - dla lokalnych społeczności. Stosowanie działań zbrojnych przez Hezbollah musi mieć swoje uzasadnienie w zakresie obrony przed imperialistycznymi działaniami miejscowej ludności i nigdy, jak do tej pory działania Hezbollahu nie były ofensywne a jedynie defensywne, czyli odpowiedź na konkretne działania drugiej strony - wojska USA, ONZ, izraelskie.
Zresztą zobacz sobie skąd - czyli z jakich rejonów Syrii uciekają ludzie {zresztą uciekają też z północnej Afryki} - a mianowicie przede wszystkim uciekają z rejonów stricte sunnickich i są to głównie muzułmanie, więc nie może dziwić, że ISIS ogłasza, że 4 tys. uciekinierów to będą bojownicy ISIS, a taką właśnie informację przechwycił wywiad włoski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2031
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ke-przeds.....cow/w0we2g

Kurwa mać to jakaś paranoja !!!

"KE przedstawiła plan - Polska ma przyjąć dodatkowo ponad 9 tysięcy 200 uchodźców

Polska powinna przyjąć dodatkowo ponad 9 tysięcy 200 uchodźców. A jeśli dodać wcześniejsze deklaracje, to do naszego kraju powinno trafić prawie 11 i pół tysiąca osób. Tego chce Komisja Europejska, która przedstawiła plan walki z kryzysem migracyjnym."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 09 Wrz '15   Temat postu: Re: NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie


Dla przypomnienia.

Cytat:

Uprzedzenie to tendencyjna ocena jakiejś grupy, oparta na rzeczywistych lub wyobrażonych właściwościach jej członków/członkiń. Uprzedzenia karmią się negatywnymi stereotypami dotyczącymi jednostek lub grup.

Stereotypy to nadmierne generalizacje (i jako takie często błędne z powodu zbytnich uproszczeń) na temat rzeczywistości i innych ludzi, opierające się na założeniach i niedoinformowaniu, a nie na faktach. Stereotypy nie biorą pod uwagę wielkiej różnorodności ludzi należących do danej grupy. Prowadzą często do dyskryminacji. Stereotypy czynią ludzi ślepymi na różnice między poszczególnymi jednostkami, co prowadzi do ignorowania niepowtarzalności i wyjątkowości konkretnych osób.

Dyskryminacja (łac. discriminatio - rozróżnianie) - traktowanie pewnych osób lub grup społecznych w inny sposób, zwykle mniej sprawiedliwy, niż innych osób i grup. Oparta jest ona na uprzedzeniach i etykietowaniu.

http://www.bezuprzedzen.org/dyskryminacja/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE dla imigrantów islamskich w Polsce.

Jak będzie pokój w ich krajach wg prawa mogą wrócić ale to czysta fikcja. Co będą robić? To co we Francji, Szwecji (Szwecja ma największy procent gwałtów na kobietach w Europie, których dopuszczają się czarnoskórzy islamscy imigranci).

Kobiety islamskich imigrantów (nie ważne jakiego koloru skóry) nie mogą pracować bo wg ich prawa mają siedzieć w domu wychowywać i rodzić dzieci, mężczyźni nie chcą pracować - bo prace fizyczne są "poniżej ich godności" czyli będą na socjalu.

W Warszawie jest już dom dla uchodźców, mieszkają tam kobiety z dziećmi, które wg wiadomości przeżywają traumę, trwają w marazmie, nie chcą zwiedzać miasta i uczyć się języka... to jest przepaść kulturowa, lenie...............

Polskie kobiety traciły całe rodziny i jak tylko w czasie wojny mogły emigrować to to robiły (często jednak zostawały na zgliszczach własnych domów ale to inna bajka), za granicą zapierdzielały i nie miały jak dzisiejsze uchodźczynie lekarzy na miejscu, pracowników socjalnych, zapewnionego dachu nad głową, psychologów itp. itd. i wszystko na koszt państwa..... Obecni islamscy uchodźcy nie asymilują się, więc co? Wniosek nasuwa się sam, tak im wygodnie ZERO INICJATYWY. Pomijając istotną kwestię, że nikt nie sprawdzi jacy ludzie przenikają w tej formie czy nie radykalni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że takie twierdzenia jak powyższe może być zinterpretowane źle a nawet nadinterpretowane pragnę przypomnieć:


Posty moje nie mają na celu mowy nienawiści tylko obronę pokrzywdzonych szczególnie kobiet w krajach gdzie dopuszczono się na nich przestępstw. Głęboką troskę o los obywateli wobec naruszenia nietykalności osobistej, które może zaistnieć w moim kraju poprzez nierozważne wpuszczanie tu radykałów.

(Sprostowanie zamieszczam bo trwa debata miasta stołecznego o mowie nienawiści wobec muzułmanów w Polsce).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:

Polska powinna przyjąć dodatkowo ponad 9 tysięcy 200 uchodźców. A jeśli dodać wcześniejsze deklaracje, to do naszego kraju powinno trafić prawie 11 i pół tysiąca osób. Tego chce Komisja Europejska, która przedstawiła plan walki z kryzysem migracyjnym."


A to jest dopiero początek Very Happy
Gdyby nie wybory i strach robiących "łaskę" przed oceną ich postępowania przez głosujących to już zostałaby przyjęta parytetowa, stała i procentowa liczba zarówno uchodźców, jak i imigrantów, których Polska przyjmowałaby regularnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2031
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzień dobry można wszystko pomnożyć razy 6, jak sprowadzą rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dania nie chce być Szwecją:

"Kursowanie pociągów między Niemcami a Danią zostało w środę wstrzymane przez stronę duńską na czas nieokreślony z powodu wielkiego napływu uchodźców - informuje agencja dpa. Doszło także do wstrzymania ruchu drogowego między krajami.
Rzecznik duńskich kolei DSB powiedział, że zgodnie z poleceniem policji przestały kursować pociągi między Flensburgiem a Padborgiem w Jutlandii Południowej, a także pociągi przewożone promem między niemiecką wyspą Fehmarn a miejscowością Rodby na duńskiej wyspie Lolland.
Duńska policja zatrzymała w środę w porcie Rodby prom z ok. 100 uchodźcami. Od nocy z wtorku na środę na Lolland dotarło ok. 330 uchodźców, a kilkuset dojechało pociągami z Flensburga do Padborga.
Reuters informuje, że duńska policja zamknęła też w środę połączenie drogowe między Niemcami a Danią. Agencja odnotowuje, że wielu uchodźców z Niemiec przemieszcza się przez Danię, zmierzając do Szwecji; liczą oni na tamtejszą liberalną politykę azylową."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agre
Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 789

PostWysłany: 22:40, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym zadać pytanie otóż Dlaczego anty-imigrancka nagonka zaczęła się właśnie teraz?
przecie od jakiegoś czasu już ich się mnoży trochę w UE
Czy może to mieć związek z wyborami typu przekierujemy wkurwienie ludu na imigrantów a o nas zapomną ?
Czy jeszcze może z czymś innym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 09 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jakiej antyimigranckiej nagonce piszesz?
Mówisz o UE czy o Polsce?
Jeśli chodzi o Danię to oni nie mają wspólnej polityki dotyczącej imigracji, więc ich politycy przewidzieli możliwą bardachę dużo wcześniej.
Natomiast prasa w Niemczech, Francji, Szwecji pieje peany na temat przyjmowania imigrantów z Północnej Afryki i Syrii a większa część społeczeństwa cieszy ryja, że może jakoby ratować świat. W tych krajach nawet słówkiem nie możesz pisnąć negatywnie o imigrantach, bo będziesz sądzony za mowę nienawiści. Politpoprawność zakazuje wolności słowa w tym temacie, więc co najwyżej można pisać o imigranckiej nagonce.
Wyprane mózgi z politpoprawnych krajów z UE z jednej strony w imię BEZPIECZEŃSTWA pozwalają na kontrolowanie przez służby wszystkiego począwszy od poczty a kończąc na rachunkach bankowych, ale z drugiej strony dają sobie wciskać, że przechwycone przez włoski wywiad informacje z rozmów członków ISIS, że wśród 500 tys. obecnych imigrantów należy umieścić 4 tys. bojowników tej organizacji nie rodzi dla nich żadnych zagrożeń, bo przecież ich cudowne służby, co udowodniły już służby francuskie, potrafią nie tylko kontrolować rozpracowanych już członków ISIS, którzy przeszli szkolenie, działali na Bliskim Wschodzie i siedzieli za terroryzm, ale wykryć z masy imigrantów terrorystów bez żadnych o nich informacjach dotyczących dotychczasowej działalności Very Happy
Co do Polski to gdyby nie wybory - opinia społeczna jest co najmniej w połowie negatywnie nastawiona - miałbyś już z góry ustawioną i procentowo określoną liczbę imigrantów do przyjęcia - polskie media przecież realizują, czyli urabiają grunt wraz ze sztandarowymi pseudoekspertami, dokładnie takie same działania jak politpoprawne media UE - z każdej liczby ustalonej przez urzędasów z UE. Kopacz uskutecznia takie hocki klocki tylko, dlatego że jak teraz zrobi "łaskę" to nie przegra, ale przerżnie wybory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20429
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 08:48, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Ja chciałbym zadać pytanie otóż Dlaczego anty-imigrancka nagonka zaczęła się właśnie teraz?
przecie od jakiegoś czasu już ich się mnoży trochę w UE
Czy może to mieć związek z wyborami typu przekierujemy wkurwienie ludu na imigrantów a o nas zapomną ?
Czy jeszcze może z czymś innym

Dlaczego akurat teraz - tego też nie wiem, ale zazwyczaj jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Natomiast "nagonka" niewątpliwie wygląda jak typowe pranie baranich mózgów metodą dziel i rządź.
Jednym pokaż kolorowo ubrany korpus dziecka na plaży - drugim czarnucha co narzeka że mu w obozie dla uchodźców woda z sufitu kapie; i tak się debile rzucą sobie nawzajem do oczu, że z mety zapomną kto i jak ich tutaj tak naprawdę dyma...

Przypomniało mi się jak trzy lata temu byłem w Atenach gdzie już wtedy problem imigrantów a Afryki był na tyle wyraźny i widoczny na każdym kroku, że Grecy którzy są zasadniczo życzliwi i tolerancyjni byli nimi strasznie wkurwieni. Ale nawet wtedy jak zapytałem Greka "kogo bardziej nienawidzi, imigrantów czy banków - to nie myślał dwa razy, że jednak banków". I już wtedy wszystkie banki w Atenach miały żelazne żaluzje w oknach, coby im ludzie szyb nie rozpierdalali.
Tymczasem w Polsce, trzy lata później, w społeczeństwie rozgorzała nagle gorąca debata p.t. "co zrobić z dodatkowymi kilkoma tysiącami murzynów". Już niedługo zaczną się o nich trzaskać po ryjach na ulicach, więc bankierzy mogą już spać bezpiecznie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marco
Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ke-przedstawila-plan-polska-ma-przyjac-dodatkowo-ponad-9-tysiecy-200-uchodzcow/w0we2g

Kurwa mać to jakaś paranoja !!!

"KE przedstawiła plan - Polska ma przyjąć dodatkowo ponad 9 tysięcy 200 uchodźców

Polska powinna przyjąć dodatkowo ponad 9 tysięcy 200 uchodźców. A jeśli dodać wcześniejsze deklaracje, to do naszego kraju powinno trafić prawie 11 i pół tysiąca osób. Tego chce Komisja Europejska, która przedstawiła plan walki z kryzysem migracyjnym."

Rozumiem twoje obawy ale niech ich przyjmują, i tak wszystko spierdoli do Niemiec. Część tam zostanie reszta poleci do ziomków w Holandii, Belgi, Francji i dalej do Anglii. Kto by ci kurwa chciał siedzieć w Polsce i po co? To już nie te czasy co lata 90-te, że najebało się cygaństwa i oni się cieszyli że w ogóle mają gdzie siedzieć. Polska to był dla nich raj. A i były z nimi problemy. W różnych polskich miastach, to właśnie cyganeria miała największe w kraju grupy przestępcze. Tego co ja się najbardziej obawiam to to że tej pojebanej Kopaczowej i innym geniuszom z naszego "rządu" może przyjść do głowy pomysł wypłacania im zasiłków... nawet Po dwa koła miesięcznie. Wtedy część zostanie i będzie problem. A komisja na pewno zacznie naciskać na zasiłki dla nich, a wiadomo że ferajna z wiejskiej robi wszystko co każe komisja. Za całym spędem murzynów i Arabów do Europy stoi wyłącznie żydostwo i taka jest prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2031
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce jest trochę muzułmanów, ale takich co przyjechali tutaj pracować. Mają knajpy, bary, drobne usługi i to mi absolutnie nie przeszkadza. Są zasymilowani ze społeczeństwem, nie robią bardachy.

Natomiast zwalenie se łeb pierdolonej bandy pretensjonalnych nierobów to kurwa lekka przesada. Jeśli Polska ma ich oficjalnie przyjąć to oczywiste, że będą dostawać zapomogi, przynajmniej przez pierwszy rok. O socjalu mieszkalnym nie wspomnę, bo przecież w namioty ich nie zapakują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
W Polsce jest trochę muzułmanów, ale takich co przyjechali tutaj pracować. Mają knajpy, bary, drobne usługi i to mi absolutnie nie przeszkadza. Są zasymilowani ze społeczeństwem, nie robią bardachy.

Natomiast zwalenie se łeb pierdolonej bandy pretensjonalnych nierobów to kurwa lekka przesada. Jeśli Polska ma ich oficjalnie przyjąć to oczywiste, że będą dostawać zapomogi, przynajmniej przez pierwszy rok. O socjalu mieszkalnym nie wspomnę, bo przecież w namioty ich nie zapakują.

I to właśnie budzi niepokój. Dziel i rządź. To właśnie żydowski plan dla Europy. Niestety. A my tego nie powstrzymamy gdyż cała nienawiść ludzi kierowana jest zamiast na żydów, czyli sprawców tego wszystkiego, to na arabów. do tego wszystkiego dochodzą operacje pod fałszywa flagą takie jak Charlie Hebdo, "zabójstwo" brytyjskiego żołnierza Lee Rigbiego, ataki na WTC czy choćby ostatnie wydarzenia z Kamiennej Góry. I tak kontroluje się ludzi. Stawiasz ich na przeciw sobie a siebie jako rozjemcę. Dzielisz i rządzisz. Mówię, dopóki będziemy walczyć ze skutkami czyli arabami nic nie osiągniemy. Trzeba walczyć z żydami czyli z przyczynami. Zwalczając żydowską politykę dla Europy zwalczasz problem u podstawy. A to dla żydostwa byłby cios nie do zniesienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość tych uchodźców to nie są kobitki z dziećmi uciekające przed wojną tylko dryblasy i do tego nieroby. Moim zdaniem są tu celowo ściągani przez kontrolowanych przez żydostwo polityków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi i gościu z różowym awatarem - czemu akurat teraz? Bo dopiero teraz w Grecji ludzie boją się wyjść na ulice i posyłać dzieci do szkoły bo kamienie im fruwają przed nosem ( imigranci biją się między sobą) i dopiero teraz tysiącami dziennie przepływają morze, idą autostradami, walą na całą Europę.
Nie - nie pójdą dalej ci co są przeznaczeni na Polskę (ktoś tu tak stwierdził), bo jak raz tu się zarejestrują na socjal to w innym państwie im już nie dadzą i nie zarejestrują a bez rejestracji nie będzie darmówki finansowej, więc zostaną tutaj, jako że do pracy im się nie kwapi (pomińmy tych co będą pracować ale okazuje się, że są nieliczni tacy).
Pszek - tak, zamieściłam sprostowanie w temacie o Syrii, nic nie chciałam ugrać jedynie informację co w ogóle z Syrią, bo nie znałam tematu. W necie pełno było sprzecznych info - jedne za dyktatorem inne przeciw, dzięki tematowi się rozjaśniło. A sprostowanie napisałam wtedy jak temat się rozwinął i w trakcie tego zaistniała aneksja na Krym. Nie chcę być łączona z pisaniną przeciw zachodowi bo w tym tzw. " zachodzie" mieszkam "nie sra się do własnego gniazda". Co nie znaczy, że nie rozumiem teraz tego, że wszędzie tam gdzie obalono dyktaturę nastała większa : kalifatu, czy to Libia czy Egipt. Nawet zaczynam rozumieć dlaczego Putin tak kategorycznie zdławił Czeczenię by zapobiec dyktaturze islamu. Nie podoba mi się tylko straszenie Polski bo jak pisałam - tu mieszkam.
-----
Jeśli chodzi o uchodźców już określono kwotę, którą miesięcznie dostaną na łeb: 1380 zł, śmieszne to w momencie kiedy Polce bez nogi i z dzieckiem ZUS nie przyznał dalej renty uznając, że ma dwie ręce do pracy a pielęgniarki po 26 latach pracy zarabiają 1400 zapierdzielając na łączonych dyżurach itp. itd. Polska to nie Europa z wysokim socjalem i świetnymi pensjami. Nas na uchodźców w takiej ilości nie pracujących po prostu nie stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1302
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 84, 85, 86   » 
Strona 1 z 86

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile