W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
cyrk sędziego podaczas meczu polska-austria  
Podobne tematy
Kurski przewiduje lewy karny dla Austrii 3bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2946
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 12 Cze '08   Temat postu: CYRK SĘDZIEGO podaczas meczu POLSKA-AUSTRIA Odpowiedz z cytatem

Skandal!! w doliczonym czasie gry sędzia szukał karnego w meczu Polska -Austria!!!!!Jakie są wasze opinie na ten temat???Ja osobiście jestem wkurw**ny!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już napisałem w shoutboxie ale napisze jeszcze raz to jest przykład dlaczego Polacy traktują się jak ofiary. No, ale fakt jest faktem, że to chamstwo i to w ostatniej minucie to tylko Polske mogło spotkać Razz

jabba napisał:
To może jeszcze wyjaśnisz nam tę swoja błyskotliwą tezkę


Nie myślałem, że muszę tłumaczyć, że Polska ma syndrom ofiary od 2 Wojenki.

No i teraz nadeszła kolejna okazja by zrobić z siebie poszkodowanego. Przy czym nie mówie, że szkoda nie została wyrządzona, bo jakby nie patrzyć się wkurzyłem i poczułem jak ofiara spisku antypolskiego ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może jeszcze wyjaśnisz nam tę swoja błyskotliwą tezkę
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
No i teraz nadeszła kolejna okazja by zrobić z siebie poszkodowanego.

???Co?Mnie jeszcze na swiecie nie było i to ładnych kilkadziesiąt lat po wojnie dlatego nie czuje sie gorszy do "germanów".Fakt jest taki ze wszystko podłożone pod to aby Niemcy wyszli z grupy.Austria raczej nic nie wywalczy z jednym punktem tak samo jak my więc mecz z Chorwacją bedzie raczej grą o pietruszke.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spedalony angol,życzę mu spotkania z polskimi kibicami...
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


JESTEŚMY Z WAMI!!!!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Howard Webb - sierżant z Sheffield


Urodzony 14 lipca 1971 roku. Angielski sędzia piłkarski, sędziujący mecze Premier League. Od 2005 roku sędzia piłkarski FIFA. Z zawodu sierżant z Sheffield.

Pierwszy mecz międzynarodowy: 15 listopad 2005 Irlandia Północna - Portugalia 1:1, FA Trophy Final: 14 maj 2006 Grays Athletic - Woking 2:0, mistrzostwa Europy Under-21. Pierwszy mecz w Lidze Mistrzów: 26 wrzesień 2006 Steaua Bucharest - Lyon 0:3, Carling Cup Final: 25 luty 2007 Chelsea - Arsenal 2:1, mistrzostwa świata Under - 20: Polska - Brazylia.

Mecz na MŚ do lat 20 w Kanadzie - w 27. minucie meczu angielski sędzia Howard Webb wyrzucił z boiska Krzysztofa Króla. Polak dostał drugą żółtą, w efekcie czerwoną kartkę - za brutalny faul od tyłu. W listopadzie 2007 roku niepochlebnie o panu Webbie wypowiadał się Alex Ferguson, domniemując faworyzowanie Arsenalu przez sędziego, od razu dodał jednak, że stróż porządku ma przed sobą dużą karierę

Źródło informacji: INTERIA.PLhttp://euro2008.interia.pl/sedziowie/news/howard-webb,1069074

Napewno warto zapamietac ze sedzia ktory wydrukowal ten mecz jest Anglikiem ktory nas sprzedal. Tak czy siak podziwiam spokoj naszych pilkarzy bo ja bedac na miejscu Artura Boruca rzucilbym rekawicami i poszedl do szatni a karny bylby wykonywany na pusta bramke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:45, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra. Karny swoją drogą, ale prawda jest taka, że ten zespół nie miał szans na dobry występ. Oni po prostu nie umieją grać. A że wcale nie trzeba mieć murzynów i wielkich gwiazd w drużynie to udowodnili Grecy i Chorwaci. Polski team to wyolbrzymione przez media nadzieje, których ja nie miałem i tym razem też wiedziałem, że nie wygrają. A piłka nożna to taki sport "dla mas" i wielka medialna wrzawa ma taki sam sens jak moda na sukces. Mi tam wiszą wyniki sportowe. Może gdyby jakiś Kulczyk czy inny złodziej obiecał im po mercu przed meczem to by się postarali, ale honor narodowy nie jest przekonywającym argumentem, aby się sprężyć. Laughing Ja tam wcale sędziego nie winię. Sądzę, że należałoby raczej zacząć od mediów i tej żałosnej wrzawy, bo gdyby podeszły do tego racjonalnie to teraz nie przejmowano by się złym występem. Oni zrobili wrzawę tylko z tego, że się dostaliśmy. Laughing A dzięki komu? To teraz wszystko jasne. Lepiej sobie w domku dla zdrowia poróbcie pompki, a nie z piwkiem oglądacie mecze.... przegrane Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem pilka nożna jest dobra do walki z NWO i taką globalizacją na hop siup.

Sam zbyt wielkim fanem nie jestem, ale widzę że jak są mecze reprezentacji różnych krajów to wśród kibiców odżywa jakiś skrywany patriotyzm, poczucie przynależności do konkretnego narodu lub grupy.

Nic dziwnego, że Unia Europejska chce stworzyć pilkarską reprezentacje Unii Europejskiej. Poprostu starają się powoli wymazać to poczucie przynależności, które w pilce nożnej odgrywa tak wielką rolę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czlowiekmelon




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że też nikt nie wspomni o niesłusznie zdobytym golu przez polską reprezentację...
_________________
"Without music life would be a mistake"
~Friedrich Wilhelm Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest tak ze Angielski sedzia okradl mnie z radosci ogladania meczow reprezentacji Polski i jest bardzo prawdobodobne ze przestane ogladac mecze.
To mu sie udalo -pelen negatywizm dla nadgorliwego sprzedawczyka.
Mozna narzekac na gre reprezentacji bo mogli nastrzelac wiecej bramek albo mogli przegrac sromotnie gdyby nie Artur Boruc ale tak se mysle ze nie tedy droga.
Dla mnie to oczywiste ze sedzia wydrukowal wynik meczu.Pokazal mi to co juz od dawna przypuszczalem ze mecze na Mistrzostwach sa ustawione.
Kiedys zniechecilem sie do boksu z tego samego powodu.
Jest jedna rzecz co mnie zastanawia ,co Polska awansuje to trafia na gospodarzy.
W tym przypadku trafilismy nawet do grupy gdzie bylo 2 gospodarzy,bo przeciez Niemcy w Austri ,sa jak u siebie.
Moze byc tak ze Polska ,jako najslabszy gracz jest ustawiony tak zeby trafic do grupy gospodarzy.
Dlaczego nie,po tym co wczoraj zobaczylem to wszystkiego sie moge spodziewac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czlowiekmelon napisał:
Że też nikt nie wspomni o niesłusznie zdobytym golu przez polską reprezentację...


Myślisz, że to jak to się mówi "Oliwa sprawiedliwa, zawsze na wierzch wypływa" hmmmm może. Wsumie było mineło ;p nie ma już co płakać tylko do domu wracać hehe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czlowiekmelon napisał:
Że też nikt nie wspomni o niesłusznie zdobytym golu przez polską reprezentację...
No i idac w ta strone.To mam pytanie dlaczego federacja pilkarska nie chce zainstalowac monitoringu? przeciez ten system pozwolilby oceniac obiektywnie kontrowersyjne sytuacjie.
Idac dalej w tym mysleniu to podyktowany w ostatniej minucie rzut karny trzeba odbierac tak jakby to byla forma rekompensaty za spalony a wiec w takim wypadku PILKA TO JUZ NIE JEST SPORT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie przejebaliśmy - to nie wina sędziego tylko naszej marnej drużyny. Choć mieli przewagę tylko jednej bramki pod koniec wyraźnie grali na czas. I się doigrali... Mniejsza o to.

Zastanawiam się jak oni liczą ile każdy z piłkarzy przebiegł kilometrów. Czyżby każdy z nich biegał z nadajnikiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 13 Cze '08   Temat postu: Re: CYRK SĘDZIEGO podaczas meczu POLSKA-AUSTRIA Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Skandal!! w doliczonym czasie gry sędzia szukał karnego w meczu Polska -Austria!!!!!Jakie są wasze opinie na ten temat???Ja osobiście jestem wkurw**ny!!!!!!!!!!!!!


dla oszukanych: http://www.protest2008.pl/

gralismy jak dupy wołowe i tyle
komentujacy sytuacje trafnie odddał na początku pierszej połowy : Austria 0 ,Artur Boruc 0
reszta Polaków nie grała w tym meczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niemcy chcą nam zabrać Euro 2012!

Według tygodnika "Stern", UEFA poważnie zastanawia się, czy nie przekazać naszym zachodnim sąsiadom organizacji EURO 2012! - czytamy w piątkowym "Przeglądzie Sportowym".
Zdaniem niemieckiej gazety, która powołuje się na wysoko postawionych urzędników europejskiej federacji, Polska i Ukraina nie przygotują na czas tak wielkiego turnieju. A dlaczego organizację turnieju mają otrzymać Niemcy? Zdaniem "Sterna" to jedyny poważny kandydat, bo Hiszpanie nie inwestowali w stadiony od czasu przegranej z Portugalią w wyścigu po EURO 2004.

Natomiast Anglicy będą organizować za cztery lata letnie igrzyska olimpijskie, a Włosi podobno nie chcą być uważani za rezerwę wobec Polaków i Ukraińców, więc zdaniem niemieckiej gazety mogą unieść się honorem i podziękować za nieoczekiwany prezent.
Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"http://sport.onet.pl/0,1260069,1768624,wiadomosc.html

Jak dla mnie za duzo tego zeby to byl przypadek.Byc moze to wszystko jest zaplanowane ze Polsce i Ukrainie nie udaje zrealizowac projektu Euro2012 (bo jak narazie Rzad Polski nic nie robi w tym kierunku)a Niemcy niczym dobrzy sasiedzi pomaga swoim sasiadom odbierajac im Mistrzostwa bo sa niezdarni i niegospodarni i w ten o to sposob Polska bedzie skompromitowana w oczach Europy a Niemcy beda mieli EURO2012 u siebie.
Jesli tak bedzie to wniosek bedzie jeden to wszystko tez bylo ustawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciąłem posty dotyczące śmierci Ledwonia do osobnego wątka:
viewtopic.php?t=2915
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Zapraszamy na EURO 2012, Howard. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karny z sufitu w ostatniej minucie to granda, aż się dziwię, że nasi zachowali zimny spokój

ja jakoś tego spalonego nie widzę, więc co, 3 sędziów Polacy przekupili, że nikt nie zasygnalizował?

poza tym zgadzam się że nasi grali jak dupy wołowe i przez 45 gdy mieli przewagę nie dobili austriaków na 2:0

no i po co Benhaker ściągał Rogera????!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gówno się znacie na piłce. Dobrze graliśmy, a sędzia to gnojek.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile to jest głos prawdziwego patrioty thumleft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Polacy byli lepsi to i tak by wygrali. Ale nie byli. Było strzelić jedną bramkę więcej.

Nie ma co narzekać .

“Never complain, never explain"
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@przebudzony
Czy zdajesz sobie sprawę, że na tych mistrzostwach tak właściwie nie ma dnia bez bramki ze spalonego, nieuznania bramki z powodu spalonego (choć spalonego nie było) i innych poważnych błędów sędziego? Z tym trzeba skończyć - najlepiej by było, gdyby sędziowie zaczęli oglądać powtórki przed podjęciem decyzji. Ale nie, trzeba pokazać po raz kolejny swoją pogardę dla narodu, trzeba stwierdzić że mogli strzelić jeszcze jedną bramkę. Laughing To co, że nie udało się strzelić jeszcze jednej? Chodzi o to, że sędzia niesłusznie podyktował karnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Gdyby Polacy byli lepsi to i tak by wygrali. Ale nie byli. Było strzelić jedną bramkę więcej.


Gdyby Austriacy byli lepsi to by nam włomatali jak dojczlandy, albo i lepiej. Bo na początku się zapowiadało. A że nie potrafili to musiała im ta łysa pała pomóc.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


cyrk sędziego podaczas meczu polska-austria
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile