W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Aleksiej Nawalny otruty  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1443
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1850
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 21 Sie '20   Temat postu: Aleksiej Nawalny otruty Odpowiedz z cytatem

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-al.....Id,4683609

tam to kgb szaleje

Cytat:
Aleksiej Nawalny ma jednak zostać przetransportowany do Niemiec

Nagły zwrot w sprawie Aleksieja Nawalnego. Lekarze szpitala w Omsku, w którym hospitalizowany jest opozycjonista, pozwolili na jego przetransportowanie za granicę - poinformował zastępca lekarza naczelnego tej placówki Anatolij Kaliniczenko. Te słowa padły zaledwie kilkadziesiąt minut po tym, jak lekarz naczelny szpitala poinformował, że Nawalny pozostanie na miejscu aż do czasu, gdy jego stan się trwale ustabilizuje. Opozycjonista trafił do placówki wczoraj. Jest w śpiączce. Jego współpracownicy mówią, że został otruty. Na leczenie Nawalnego za granicą nalega jego rodzina.


Lekarze szpitala w Omsku pozwolili na jego przetransportowanie za granicę - poinformował zastępca lekarza naczelnego tej placówki Anatolij Kaliniczenko. Oświadczył on, że "pacjent wykazuje pozytywną dynamikę i jest wystarczająco stabilny".

Na prośbę krewnych brat i żona Nawalnego "biorą ryzyko na siebie" - mówił lekarz, cytowany przez niezależną telewizję Dożd. Dodał, że medycy "nie sprzeciwiają się" i że "odbędzie się to dzisiaj". W Omsku jest obecnie późny wieczór.

Rozmowy na temat przetransportowania ze szpitala w Omsku pogrążonego w śpiączce Aleksieja Nawalnego ruszyły z miejsca, jest prawdopodobne, że uda się go stamtąd wywieźć - poinformowała na Twitterze rzeczniczka opozycjonisty Kira Jarmysz.

Szkoda, że na podjęcie tej decyzji lekarze potrzebowali tyle czasu. Samolot czeka od rana, dokumenty też już były wtedy gotowe - napisała rzeczniczka.

Po godz. 19 Jarmysz napisała: "Wylot Aleksieja nastąpi nie wcześniej niż za siedem godzin".
Rosyjscy lekarze twierdzą, że konsultowali się z niemieckimi. "Nieprawda"

Zaledwie kilkadziesiąt minut wcześniej zupełnie inne stanowisko przedstawiał lekarz naczelny szpitala Aleksandr Murachowski. Zakończyło się kolejne konsylium z udziałem naszych kolegów z Niemiec. (...) Prowadzimy cały kompleks działań, aby nikt nie miał zastrzeżeń, nie powiedział, że czegoś nie wykonujemy. Obecnie on (Nawalny - PAP) nadal jest leczony w naszym szpitalu, aż do trwałej stabilizacji jego stanu - powiedział Murachowski.

Słowom lekarza o udziale niemieckich medyków w podejmowaniu tej decyzji zaprzeczają współpracownicy Nawalnego.

Murachowski dodał, że Nawalny poczuł się źle w trakcie rejsu samolotem, dlatego teraz lekarze mają podstawy, by sądzić, że jego stan może się pogorszyć w warunkach zmian ciśnienia. W celu uniknięcia tego dużego ryzyka koledzy z Moskwy nalegali, by pacjent pozostał na leczeniu (w Omsku) - powiedział.

Z kolei fundacja Cinema for Peace, która zorganizowała wysłanie samolotu do Omska, podała, że niemieccy lekarze uznali, iż stan Nawalnego pozwala na przetransportowanie go do Niemiec. Dowiedzieliśmy się od niemieckiego zespołu medycznego, że mogą i chcą przetransportować Nawalnego do Berlina i że takie jest życzenie jego rodziny - poinformowała organizacja fundacja Cinema for Peace, która zorganizowała wysłanie samolotu do Omska.

Rosyjskie władze twierdzą, że konsultowały się z niemieckimi lekarzami i że podróż byłaby dla niego niebezpieczna. To nieprawda - głosi komunikat organizacji.
Rodzina nie mogła się spotkać z niemieckimi lekarzami


Wcześniej rodzina i współpracownicy rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego poinformowali, że nie pozwolono im spotkać się z lekarzami niemieckimi, którzy odwiedzili w piątek szpital w Omsku.

Niemieccy lekarze właśnie zostali wywiezieni ze szpitala. Ja i Iwan Żdanow (prawnik współpracujący z Nawalnym - PAP) próbowaliśmy zatrzymać samochód, ale odpychali nas funkcjonariusze w cywilu - napisała na Twitterze rzeczniczka Nawalnego Kira Jarmysz.

Później Jarmysz dodała, że niemieccy medycy, specjaliści z zakresu intensywnej terapii "po oględzinach Aleksieja Nawalnego doszli do wniosku, że może on być transportowany i że wyposażenie ich samolotu pozwala bezpiecznie przewieźć go niezwłocznie do Berlina".

Naczelny lekarz szpitala w Omsku powiedział dziennikarzom, że decyzja o pozostawieniu Nawalnego w Omsku była podjęta razem z niemieckimi medykami. To jawne kłamstwo - oświadczyła Jarmysz.

Jej zdaniem przebywający w szpitalu "ludzie w cywilu przeprowadzili całą operację specjalną", by nie pozwolić żonie Nawalnego - Julii, skontaktować się z przybyłymi z Niemiec lekarzami.

Julia Nawalna powiedziała, że funkcjonariusze służb specjalnych i policji nie wpuścili jej na oddział reanimacji. Na opublikowanym w internecie nagraniu widać, że mężczyźni ubrani po cywilnemu, nie w strojach lekarskich, nie pozwalają jej wejść do pomieszczeń, gdzie leży jej mąż.
Zobacz również:

Lekarz o Nawalnym: Nie został otruty. Mógł mu gwałtownie spaść cukier

Lekarze już wcześniej nie zgodzili się na transport Nawalnego do Niemiec

Do Omska przyleciał rano samolot medyczny z Niemiec, który miał zabrać Nawalnego. Rosyjscy lekarze już rano nie zgodzili się na transport opozycjonisty do Niemiec. Lekarz naczelny szpitala w Omsku Aleksandr Murachowski oznajmił wtedy, że Nawalny nie może być teraz transportowany, "ponieważ jego stan jest niestabilnie ciężki" i ta niestabilność "może się zwiększać przy starcie i lądowaniu" samolotu. Lekarze z Omska i z Moskwy uznali, że "nie można ryzykować życiem i że ryzyko jest zbyt duże" - poinformował Murachowski.

Mamy robocze diagnozy. Jedną z tych diagnoz, do której się teraz najbardziej skłaniamy, jest naruszenie równowagi węglowodanów, to jest naruszenie metabolizmu. Może być to skutek raptownego spadku w samolocie (u Nawalnego) cukru we krwi, co spowodowało utratę przytomności - powiedział lekarz Aleksandr Murachowski. Zapewnił, że obecnie lekarze intensywnej terapii razem z kolegami z Moskwy "robią wszystko, co możliwe, aby wyprowadzić Aleksieja Nawalnego ze śpiączki".

Wczoraj przeprowadziliśmy badanie chemiczno-toksykologiczne. Mogę jasno powiedzieć, że nie wykryto hydroksybutanów i barbituranów - oświadczył lekarz. Dzień wcześniej w mediach pojawiły się doniesienia, że Nawalny mógł zostać otruty hydroksymaślanem sodu.

Jeśli chodzi o to, co mówi się w mediach o składniku chemicznym pobranym przez ekspertów do analizy, to mogę powiedzieć, iż nie pobierano materiału biologicznego. Pobrano materiał z powierzchni skóry, ubrania, paznokci itd. Przeprowadziliśmy wiele badań, konsultacji. Jest to zwykła chemiczna substancja przemysłowa, która używana jest np. w plastikowych kubkach - powiedział Murachowski.
Zobacz również:

Rosja nie chce wypuścić Nawalnego. Opozycjonistę chcą leczyć Niemcy
Reakcja Kremla na apel żony Nawalnego

Żona Nawalnego, Julia zwróciła się do prezydenta Rosji Władimira Putina z apelem o zezwolenie na przewiezienie Nawalnego do Niemiec. Uważam, że jest mu potrzebna wykwalifikowana pomoc lekarska w RFN. Od 21 sierpnia, od godz. 12, mamy wszelkie możliwości, by niezwłocznie przetransportować Aleksieja pod kontrolą lekarzy - napisała w liście do Putina Julia Nawalna.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył w piątek, że przewiezienie Nawalnego zależy wyłącznie od leczących go lekarzy.

Osobista lekarka Nawalnego Anastazja Wasiljewa, której dzień wcześniej nie dopuszczono do jej nieprzytomnego pacjenta, skomentowała wystąpienie Murachowskiego na swoim Twitterze. Naruszenie metabolizmu może wystąpić przy wielu chorobach; to jest stan, a nie diagnoza. Spadek poziomu cukru też nie jest diagnozą. Nawiasem mówiąc, wczoraj cukier był w normie. Znów uważają nas za idiotów - wypowiadają mądre słowa, a nie są w stanie ustalić przyczyny śpiączki i postawić diagnozy - napisała lekarka.

Policja nie widzi obecnie podstaw do wszczęcia sprawy karnej dotyczącej hospitalizacji Nawalnego; nie wykryto znamion przestępstwa - powiedziało w piątek agencji TASS źródło w organach ścigania.
Aleksiej Nawalny poczuł się źle w czasie lotu z Syberii

Nawalny z podejrzeniem zatrucia nieznaną substancją przebywa od wczoraj w szpitalu w Omsku na Syberii w stanie śpiączki.

O tym, że polityk trafił do szpitala, poinformowała w czwartek rano w mediach społecznościowych jego rzeczniczka Kira Jarmysz. Dziś rano Nawalny wracał do Moskwy z Tomska. W trakcie lotu poczuł się źle. Samolot pilnie lądował w Omsku. Aleksiej doznał zatrucia toksynami - poinformowała Jarmysz. Później dodała, że Nawalny jest nieprzytomny.

Zdaniem rzeczniczki powodem mogła być substancja dodana do herbaty. Przypuszczamy, że Aleksiej został otruty czymś domieszanym do herbaty. Tylko ją pił od rana. Lekarze mówią, że toksyny szybciej się przedostały poprzez gorący płyn - napisała Jarmysz. Herbatę polityk wypił w kawiarni na lotnisku w Tomsku.

Jak relacjonowała Jarmysz, Nawalny poczuł się źle na pokładzie samolotu; wystąpił u niego pot i poprosił o chusteczkę. Później poprosił ją, by mówiła do niego, bo chce słyszeć dźwięk ludzkiego głosu. Odmówił wypicia wody i poszedł do toalety. Jeden z pasażerów rejsu opublikował w internecie nagranie, na którym słychać głośny krzyk i jęk. Nawalny stracił przytomność jeszcze na pokładzie. Samolot awaryjnie lądował na najbliższym lotnisku - w Omsku, skąd Nawalnego zabrała do szpitala wezwana przez załogę karetka pogotowia.

Nawalny przez kilka ostatnich dni przebywał w miastach Syberii w związku z wyborami regionalnymi w Rosji we wrześniu, w których opozycjonista poparł kilku kandydatów.

Jego współpracownicy z Tomska zapewnili, że podczas ostatniego dnia jego pobytu w tym mieście nie zauważyli nic podejrzanego.
Już rok temu Nawalny przypuszczał, że próbowano go otruć

W lipcu 2019 roku Nawalny trafił do szpitala w Moskwie z objawami ostrej reakcji alergicznej. Przewieziono go wówczas do szpitala z aresztu, gdzie odbywał karę administracyjną. Wówczas polityk nie wykluczał, że próbowano go otruć.

44-letni Nawalny jest prawnikiem i działaczem opozycji, autorem popularnego w Rosji bloga. Założona przez niego Fundacja Walki z Korupcją regularnie publikuje materiały śledcze na temat nadużyć korupcyjnych w najwyższych kręgach rosyjskich władz.wkręciłem się trochę, polecam inne przypadki po herbatce od Wladimira:
https://tvn24.pl/swiat/rosja-herbata-na-.....na-4670079

i jeszcze głębiej..

Cytat:
Wystarczą 2 gramy, by zabić 500 osób. Czym jest "nowiczok", którym otruto agenta Skripala i jego córkę?

Nowiczok - to paraliżujący środek wytwarzany przez ZSRR, by ominąć Konwencję o zakazie stosowania broni chemicznej.Nowiczok - to paraliżujący środek wytwarzany przez ZSRR, by ominąć Konwencję o zakazie stosowania broni chemicznej.
Nowiczok - to paraliżujący środek wytwarzany przez ZSRR, by ominąć Konwencję o zakazie stosowania broni chemicznej. Fot. screen/iTVNews

Ta paraliżująca trucizna nawet w 30 sekund może doprowadzić do śmierci. Nowiczok – to właśnie tą substancją został otruty Siergiej Skripal i jego córka. Sowiecki wynalazca Wil Mirzajanow, który przyczynił się do stworzenia nowiczoka, przeprosił Skripala. W rozmowie z amerykańskim portalem "The Daily Beast" wyraził żal, że brał udział w rozwoju tej broni chemicznej.
We wtorek brytyjska premier Theresa May poinformowała, że to właśnie nowiczok miał sprawić, że byłego pułkownika rosyjskiego wywiadu GRU Siergieja Skripala i jego córkę znaleziono nieprzytomnych w pobliżu centrum handlowego w Salisbury. Paraliżujący środek zidentyfikowali pracownicy Defence Science and Technology Laboratory w Porton Down. A na miejsce ataku wysłano pracowników wojskowych z jednostek zwalczających skażenia chemiczne. Jeden z policjantów biorących udział w akcji ratowniczej trafił do szpitala w ciężkim stanie.
May uznała, że "wysoce prawdopodobne" jest, że za atakiem stoi Rosja. – Albo był to bezpośredni akt Rosji przeciw naszemu państwu, albo rosyjski rząd stracił kontrolę nad swoją substancją paralityczno-drgawkową i pozwolił, aby wpadła w inne ręce – przyznała brytyjska premier.

Siergiej Skripal kilkanaście lat temu został skazany w Rosji za szpiegostwo na rzecz Wielkiej Brytanii. Ułaskawiono go w 2010 roku. Do Wielkiej Brytanii trafił po bezprecedensowej wymianie szpiegów.
Komunikat w tej sprawie wydała także Rada Północnoatlantycka. "Państwa NATO wyrażają głębokie zaniepokojenie wykorzystaniem środka paraliżującego na terytorium Sojuszu" – czytamy. Ponadto Rada wezwała Rosję do udzielenia "pełnych danych" na temat nowiczoka. A także zaapelowała o odpowiedzi na pytania Wielkiej Brytanii. May żąda wyjaśnień, w jaki sposób broń trafiła na terytorium Wysp.

Paraliżujący nowicjusz
Nowiczok to po rosyjsku "debiutant", "nowicjusz". To środek paralityczno-drgawkowy wyprodukowany w ZSRR. – To wojskowa substancja – mówi nam jeden z profesorów toksykologii. Szczerze przyznaje, że nic więcej na ten temat nie wie.

Środek ten nie był wykorzystywany podczas działań wojennych. Zaprojektowany został w taki sposób, by nie był wykrywalny przez standardowe detektory chemiczne NATO, by mógł pokonać barierę stworzoną przez odzież ochronną i by jednocześnie był bezpieczny w obsłudze dla napastnika. Czytaj więcej
Rosyjski dziennik "Kommiersant" podał, że nowiczoka opracowali pod koniec lat 80. autorzy rosyjskiego Państwowego Instytutu Naukowo-Badawczego Chemii Organicznej i Technologii (GNIIOCHT), za co w 1991 uhonorowano ich Nagrodą Leninowską.
Jak dodaje "Chemistry World", o istnieniu nowiczoka poinformowało dwóch naukowców – Will Mirzajanow i Lew Fiodorow, których gryzły wyrzuty sumienia. W artykule (opublikowanym przed podpisaniem przez Rosję Konwencji) mieli ujawnić, że to binarna broń chemiczna, opracowana w ramach tajnego projektu "Foliant". Szybko ich aresztowano. Stanęli przed sądem, ale nie skończyli w więzieniu.

Błyskawiczny
Wystarczy go dotknąć lub wciągnąć wraz z oddechem. Może występować w postaci płynu lub gazu. Nowiczok działa błyskawicznie. Nawet po 30 sekundach może doprowadzić do śmierci.

Nowiczok atakuje nerwy, a dokładniej związki chemiczne w organizmie, które odpowiadają za rozkład i odbudowę neuroprzekaźników, zwłaszcza acetylocholiny. Ta przestaje się rozpadać, narasta jej ilość, co prowadzi do drgawek, utraty oddechu, paraliżu i w konsekwencji do śmierci. Czytaj więcej
Nowoczok powoduje m.in. spowolnienie akcji serca, blokuje działanie układu nerwowego, wywołuje halucynacje i drgawki. Jak podał Maciej Kucharczyk na łamach TVN 24, potem następuje stopniowy paraliż i posłuszeństwa odmawiają kolejne organy.
– Ta trucizna jest co najmniej dziesięć razy silniejsza od jakiejkolwiek innej znanej substancji trującej z grupy paralityczno-drgawkowych – stwierdził Wil Mirzajanow. I dodał, że to środek binarny powstający z dwóch nieszkodliwych składników, które "bez problemów można wytwarzać w fabrykach nawozów czy środków ochrony roślin". Był przekonany, że wystarczą dwa gramy tej substancji, by zabić 500 osób.
Rosyjski "Kommiersant" informuje, że dotąd zarejestrowano jeden przypadek użycia nowiczoka (albo jakiejś pochodnej tej substancji) w 1995 roku. Otruty miał zostać wpływowy rosyjski bankier Iwan Kiwelidi. Słuchawkę jego telefonu spryskano trucizną. Zginęła też jego sekretarka, która próbowała zawiadomić pogotowie. Miesiąc później zmarł lekarz sądowy, który odpowiadał za sekcję bankiera.
– Niewiele się wie na temat nowoczesnych broni chemicznych stosowanych przez wojsko czy służby specjalne. Nie znamy charakterystyki tych związków, one często są objęte tajemnicą wojskową, co do produkcji i efektów działania. Ich zastosowanie ma charakter militarny – mówi nam profesor Mirosław Parafiniuk z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
I dodaje, że "mocarstwa prowadzące agresywną politykę prowadzą także szeroko zakrojone badania nad truciznami o potencjalnym zastosowaniu militarnym". – Nowiczok to zagadka, która nie jest dla nas dostępna. Związki, które objęte są ścisłą tajemnicą wojskową, nie znajdą się w bazie danych, do której mamy dostęp. Dostęp do niej ma tylko bardzo wąskie grono, które wytwarza te silne toksyny – tłumaczy nam Parafiniuk.
Eksperci uważają, że Rosjanie nadal posiadają zapas nowiczoka. A Mirzajanow podkreśla, że jego skład nigdy nie był odtajniony. – Dlatego żaden kraj poza Rosją nie może go posiadać –przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 23 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ty się "wkręciłeś" p4lm, tylko urabiasz niezorientowanych i podatnych na syjonistyczne bzdury. Jak każdy troll albo pożydeczny ...

Zacytuję Pszeka w temacie:

Cytat:
"Dobra robota starego Franza Jagera z Berlina"
tak brzmiała kultowa (uwielbiane przeze mnie ) fraza wieńcząca każdą scenę w której Olsen zapoznawał się ze schematem sejfu chroniącego przyszły łup.

W przypadku niekończącego się serialu: otruć, uduszeń, wysadzeń oraz innych głośnych zamachów Putina na politycznych przeciwników również istnieje dyżurna fraza -mianowicie "sakralna ofiara".

Autorem tej frazy zastosowanej z konkretnym kontekście jest Borys Bierezowskij.
W dalekim 2004 roku w jego londyńskiej pustelni odwiedził go znany żurnalista W.Sołowiow i przeprowadził z nim wywiad.Rok 2004 był rokiem wyborczym i Bierezowski opowiadał jak zagrodzi Putinowi drogę do prezydentur.W tym celu (wedle Bierezowskiego) trzeba będzie dokonać "sakralnej ofiary"
Szybko następujące po sobie wydarzenia roku 2004 i lat następnych pokazały jak skutecznie działa metoda "sakralna ofiara"
Pierwszą,na szczęście niedoszłą ofiarą był Iwan Rybkin protegowany Bierezowskiego.Plan polegał na tym aby Rybkin został ostentacyjnie zamordowany z sugestią że dokonał tego najsilniejszy kandydat prezydenckich wyborów czyli Putin.Śledztwo w sprawie zbrodniczego zamachu wprawdzie miało nie wskazywać na konkretnego kandydata ale miało ustalić że faktycznie zabójstwo miało związek z kampanią wyborczą.Te ustalenia miały być podstawą do odwołania wyborów i zakazu ponownej rejestracji kandydatów z 2004 r w nowej kampanii
W celu realizacji operacji "sakralna ofiara" Iwan Rybkin został uprowadzony i wywieziony z terytorium RF na Ukrainę.Tam był przez kilka dni przetrzymywany po czym pojawił się w Moskwie i wycofał swą kandydaturę.Długo milczał ale kiedy przestał (około 2011) opowiedział że życie uratowały mu ukraińskie specłużby które odbiły go z rąk porywaczy,bezpiecznie schroniły a następnie w eskorcie dostarczyły do Moskwy. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%.....0%B8%D1%87

Dziennikarz W.Sołowiow opublikował swój wywiad we włoskiej La Stampi.W 2004 stopień zliberalizowania rosyjskich mediów był taki że nie prześlizgnął by się zaden tekst nie po ich myśli.
https://dni.ru/polit/2006/10/23/92343.html

Jeśli prześledzić losy innych "sakralnych ofiar" którą zmordował Putin, można się szybko zorientować że tak jak w przypadku Rybkina koło każdej kolejnej kręci się ta sama drużyna :Bierezowskij,Litwinienko,Goldfarb,Maschadow

PS
Choć to nic pewnego ale z aluzji,wtrąceń i sugestii,Nowalny doznał zapaści na skutek stosowanie prochów i alkoholu jednocześnie.


https://spiritolibero.neon24.pl/post/157.....nt_1710383
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1850
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 23 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie jestem w stanie uwierzyć w to, że ktoś robi Putinowi niegrzeczne numery i zabija w jego imieniu różnych jego przeciwników. Ma to swoją nazwę - False Flag. Czy nie podobnie zrobili Amerykanie w imieniu dzikich Talibów mających umiejętności pilotów rodem z Gwiezdnych Wojen ? Jestem w stanie w to uwierzyć, ale dla mnie bardziej prawdopodobne jest, że kraj który rządzony jest przez leśnych dziadków z KGB ma jednak swoje metody. Jak by nie patrzeć i doszukiwać się spisków różnych stowarzyszeń to i tak jedna rzecz najbardziej łączy wszystkie te tajne stowarzyszenia i psuje ten świat - mowa o korupcji. Banalne, ale prawdziwe jak cholera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8559
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 23 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Jestem w stanie w to uwierzyć, ale dla mnie bardziej prawdopodobne jest, że kraj który rządzony jest przez leśnych dziadków z KGB ma jednak swoje metody.

Ma metody i są one skuteczne w 100% jak chcą się kogoś pozbyć , więc czemu nie udało się ze Skripalami , z Nawalnym . Metoda ta sama od wieków . Kreujemy opozycję i jak nie odnosi ona zamierzonego celu , likwidujemy ją sami i zrzucamy winę na przeciwnika . Zawsze to jakiś zysk z inwestycji , przynajmniej na angielskojęzycznej wikipedii będzie można napisać , że otruty przez rządzący reżim . I tak kłamstwo powtarzany tysiąc razy staje się prawdą .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1850
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 23 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałoby to sens, ale nie zmienia to faktu że w każdym reżimowym państwie nie ma żadnej opozycji więc dobroć kolegów Putina i szczerości ich działań w stosunku do swoich rodaków pozostaje tylko mokrym snem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 24 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi nowina o nowiczoku. Polski film:"Służby specjalne" o tym jest i serial pod tym samym tytułem. Tam był używany w postaci płynnej i sporo na faktach, więc i w Polsce można mniemać od dawna używany.Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 24 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie nikt trucizny nie stwierdził.
Jedyne co stwierdzono w próbkach krwi i moczu, to Nawalny miał nie małe ilości alkoholu.
Być może przed wylotem wypił miksturę "cud" mającą go postawić na nogi.
W powietrzu, przy spadku ciśnienia ta mikstura mogła mieć dość "dziwne" efekty. To moje przypuszczenia.

Jeśli jednak służby specjalne Rosji tak trują przeciwników politycznych, to są chyba najbezpieczniejsze dla opozycji służby na świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged
Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 24 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
p4lm napisał:
Jestem w stanie w to uwierzyć, ale dla mnie bardziej prawdopodobne jest, że kraj który rządzony jest przez leśnych dziadków z KGB ma jednak swoje metody.

Ma metody i są one skuteczne w 100% jak chcą się kogoś pozbyć , więc czemu nie udało się ze Skripalami , z Nawalnym . Metoda ta sama od wieków . Kreujemy opozycję i jak nie odnosi ona zamierzonego celu , likwidujemy ją sami i zrzucamy winę na przeciwnika . Zawsze to jakiś zysk z inwestycji , przynajmniej na angielskojęzycznej wikipedii będzie można napisać , że otruty przez rządzący reżim . I tak kłamstwo powtarzany tysiąc razy staje się prawdą .


To jeszcze raz zacytuję Pszeka w temacie. Co będę ubierał w słowa coś, co ktoś inny i i rząd wielkości mądrzejszy ode mnie i lepiej zorientowany już napisał:

Cytat:
Media traktują nas niepoważnie i to jest fakt.A że Nowalny mógł zostać otruty (lub w inny ostentacyjny sposób skasowany) to bardzo prawdopodobny wariant.
Nie należy zapominać że wartość Nowalnego drastycznie spadła.Systematycznie spadała już od kilku lat co przełożyło się na jakość jego zwolenników.Fakt że Nowalny znajdował posłuch u coraz to młodszych stał się obiektem bezlitosnych szyderstw i drwin.Obecnie są to licealiści,często nieletni, i wszystko wskazuje na to że niżej już zejść nie można.
W dodatku dochodzenie śledcze prowadzone przeciwko antykorupcyjnej fundacji Nowalnego wykazało że skomplikowany schemat międzynarodowych przelewów bankowych to zwyczajna pralnia pieniędzy.W związku z tym na dniach miał się odbyć pierwszy proces sądowy w tej sprawie.Nowalnemu grozi więzienie i to niemałe.
Wszystko to razem powoduje że dla sponsorów Nowalny nie przedstawia już dużej wartości.Jego potencjał się wyczerpał i już nic z niego nie da się wycisnąć.Ale gdyby dajmy na to;Putin po latach wreszcie zdecydowałby się go zgładzić to owszem,Nowalny choć już martwy byłby jeszcze jakiś czas pożyteczny.


Jest chyba oczywistym, że Pszek aka Ikulalibal w ostatnim zdaniu pisząc o Putinie drze łacha. Dla rozumnych jest to oczywistym.
Ale konsumentom telaviwzorni - niezależnie czy reżimowej TVPiS, czy reżimowej opozycji demokratycznej spod znaku TVN &Co - trzeba rysować, jak krowie na rowie, bo to bezmózga trzoda chlewna, ino z wyglądu przypominająca ludzi - bez względu na tzw. wykształcenie.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 25 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1850
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już lepiej niech będzie że naturalnie umarł, mniejsze straty. A tak poważnie to moim zdaniem Ukry dają wyraz niezadowolenia na pomoc i sprawy rolne.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-uk.....rp_state=1

Cytat:
Ukraiński wywiad wojskowy twierdzi, że lider antykremlowskiej opozycji Aleksiej Nawalny zmarł z powodu zakrzepu krwi. "To nie jest wzięte z internetu, ale, niestety, to śmierć naturalna” – przekazał szef HUR generał Kyryło Budanow, cytowany przez portal Ukrainska Prawda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8559
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia posługa dla Pana odstawiona i w piach.
Trzeba elitom "naszym" jasno głosić, że jak nie będą przydatni to skończą jak Nawalny.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1984
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ale jak słyszę od zdychających oligarchach wszelkiej maści to jakoś mi ich specjalnie nie żal. Zazwyczaj w myśl zasady nosił wilk razy kilka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz
Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 783
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Trzeba elitom "naszym" jasno głosić, że jak nie będą przydatni to skończą jak Nawalny.
Więc zrobią -na ten sposób osrzeżeni -wszystko, aby być przydatnymi Rolling Eyes tongue -i będą baaardzo przydatni.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8559
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
Ordel napisał:
Trzeba elitom "naszym" jasno głosić, że jak nie będą przydatni to skończą jak Nawalny.
Więc zrobią wszystko, aby byli przydatni Rolling Eyes tongue

Tak będzie, niczym kapo w obozie do końca lojalni, a później kiedy sprowadzą nam tu piekło, będzie można wywrzeć na nich pomstę Pana Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8559
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Nie wiem czemu ale jak słyszę od zdychających oligarchach wszelkiej maści to jakoś mi ich specjalnie nie żal. Zazwyczaj w myśl zasady nosił wilk razy kilka.


U mnie wywołuje uśmiech na twarzy," robi mi dzień" taka informacja.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 26 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O serio ,nie żyje a może jednak żyje .?
Siedział w łagrze,a może jednak nie siedział?
Chryste ,propaganda to nowa religia ,wyznawców multum i larum .
Psy Pawłowa i inne owce ,piewce ,konfabulanci manipulańci, dymią,szczują nakazują
idiokrację już trenują .
kurwa wierzyć to ja mogę swojemu psu,a nie telewizoru lub internetu_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Aleksiej Nawalny otruty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile